Stylizacja: miętowo-beżowy duet w miejskiej stylizacji

Lubię odkrywać nowe połączenia kolorystyczne. Moim najnowszym odkryciem jest połączenie koloru miętowego z beżowym. Nigdy wcześniej nie łączyłam tych kolorów razem, teraz uważam, że to jest idealny duet.

Pastele są modne już od kilku miesięcy i trochę zaczynają mi się nudzić. Oczywiście nie aż tak bardzo, by z nich zrezygnować, jednak na tyle, że zaczęłam szukać nowych połączeń kolorystycznych z pastelami. Tym sposobem moim nowym genialnym odkryciem jest duet mięty z beżem. Beż sam w sobie jest trochę mdły i zawsze potrzebuje drugiego koloru, który go podkreśli. Mięta nadaje się do tego idealnie!

Miętowe rurki kupiłam w H&M z linii BASIC, ale nie jestem z nich do końca zadowolona, bo się rozciągają i mają dziwnie wysoki stan. Niemniej kocham je za ten piękny, żywy, miętowy kolor. Szpilki nude od ALDO służą mi już około dwóch lat i muszę przyznać, że nie kupiłam jeszcze nigdy bardziej wygodnych i wytrzymałych skórzanych butów. Przetańczyłam w nich wiele imprez, a one cały czas wyglądają prawie jak nowe.

Złota biżuteria gościła już w kilku ostatnich postach, będzie również i w tej stylizacji. Wszystko dlatego, że kompletnie straciłam głowę dla złotych dodatków. Srebrna oraz kolorowa biżuteria leży teraz głębiej w szufladach, gdyż rzadziej z niej korzystam, a na wierzchu zawsze mam jakieś złote precjoza. Złota kolia to moje must have na ten miesiąc.
Beżowa koszula H&M
Miętowe rurki H&M
Biała kopertówka
Miętowe rurki
Spodnie miętowe
Rurki miętowe
Złote dodatki
Szpilki cieliste
Szpilki nude
`Złoty pierścionek kotek
Kolia złota
Złota kolia Złoty naszyjnik
Pazury bransoletka
Złota bransoletka pazury
Kotek pierścionek
| SPODNIE – H&M | SZPILKI – ALDO | TOREBKA – SECOND-HAND | KOSZULA – H&M | BIŻUTERIA – ALLEGRO | LAKIER DO PAZNOKCI – BARRY M 

Comments

  1. avatarMabo says

    Nigdy więcej w tej fryzurze! Dodałas sobie lat.
    Bardzo ładnie CI w rozpuszczonych włosach z przedziałkiem na środku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge