Moja relacja z prestiżowej gali ELLE Style Awards 2018

Jedne z najbardziej prestiżowych nagród rozdane! Na gali mogłam zobaczyć projekty nominowanych przez redakcję ELLE projektantów, modelek, ikon stylu. Event został zaaranżowany na wystawę z eksponatami współczesnej polskiej mody. Kto otrzymał statuetki i kto pojawił się na czerwonym dywanie? Zobaczcie moją relację z ELLE Style Awards 2018!

Elle Style Awards 2018

Relacja z ELLE Style Awards 2018

Na galę przybyłam nieco spóźniona, ale jak się okazało, część koktajlowa trwała jeszcze przez godzinę, zanim nagrody zostały rozdane. Na evencie spotkał się cały “warszawski” świat mody. Styliści, redaktorzy, modelki i modele, projektanci oraz wiele innych osób związanych z branżą fashion. To dla mnie wyróżnienie, że ELLE zaprosiło mnie na tą galę i mogłam w niej uczestniczyć. 

W jakich kategoriach ELLE przyznało nagrody nominowanym? “Projektant roku”, Model/ka roku”, “Najbardziej stylowy mężczyzna”, “Fotograf roku”, “Odkrycie roku”, “Marka roku” oraz “Odpowiedzialna moda Elle x H&M” to kategorie, w których w tym roku przyznano statuetki. Kto wygrał?

Elle Style Awards 2018 WYNIKI

  • “Projektant roku” – MMC
  • “Model/ka roku” – Dominik Sadoch
  • “Ikona stylu” – Marieta Żukowska
  • “Najbardziej stylowy mężczyzna” – Łukasz Jemioł
  • “Fotograf roku” – Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
  • “Odkrycie roku” – Pat Bogusławski
  • “Marka roku” – Anna Krystyniak
  • “Odpowiedzialna moda Elle x H&M;” – Anja Rubik

Elle Style Awards 2018 GWIAZDY

Na tegorocznej gali (oprócz mnie 😉 ) pojawiły się takie gwiazdy jak Magda Mołek, Daria Zawiałow, Natalia Klimas, Marieta Żukowska, Olivier Janiak, Jakob Kosel, Angelika Mucha, Joanna Horodyńska, Tomasz Olejniczak, Helena Norowicz, Sabrina Pilewicz, Sylwia Nowak czy Damian Kordas. 

Moja stylizacja na ELLE Style Awards 2018

Na galę wybrałam długo poszukiwaną sukienkę maxi z dużymi wycięciami. Kocham takie połączenie sukienek mini z długimi sukienkami. Kolor cielisty idealnie komponuje się z ciemnymi włosami oraz dodatkami w kolorze black&white. Moim najnowszym zakupem jest zeberkowa torebka z Parfois. Na ten sklep zawsze mogę liczyć w kwestii eleganckich dodatków.

Do sukienki i torebki zestawiłam czarną bransoletkę i czarne kolczyki z połyskiem. Nie ukrywam, że to właśnie w takich kolorach czuje się absolutnie najlepiej. Moje włosy są teraz kasztanowe od słońca i tylko zastanawiam się, czy ponownie przyciemnić ją moją ulubioną henną, aby ponownie były prawie czarne. elle style awards 2018 gala

Elle Style Awards Elle Style Awards 2018 sukienkaMoja stylizacja na ELLE Style Awards 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge