Odwiedziny w Aliganza Fashion Agency

Aliganza Fashion Agency to showroom i agencja fashion PR w jednym, jak dla mnie jedno z najciekawszych miejsc modowych na mapie Warszawy, do którego zawsze wracam z wielkim sentymentem.

W miejscach, w których są wieszaki pełne ciuchów, półki uginające się od ilości butów i ściany z biżuterią mogę przesiadywać godzinami. I nie chodzi mi tylko o galerie handlowe, ale o różnego rodzaju wystawy, targi modowe, albo shoowroomy. Całkiem niedawno odwiedziłam jeden z nich – Aliganza Fashion Agency, największych showroom w Polsce, w którym miałam okazję pracować kilka lat temu.

Showroom przeniósł się od tego czasu w nowe miejsce, byłam więc bardzo ciekawa jak wygląda teraz, a wygląda naprawdę pięknie! Chyba najbardziej zachwyciłam się pastelowymi sweterkami z New Looka i kolorowymi Vagabondami. Do tego oczywiście wszystkim od Victoria’s Secret (szczególnie ta złota torebeczka mnie zauroczyła), z kolei Prima Moda jak zwykle ma śliczne szpilki. Kolekcja Tally Weijl też całkiem ciekawa (dawno temu to była moja ulubiona sieciówka ; ).

Jeśli chodzi o stylizację, to set mogliście zobaczyć w TYM poście na blogu, gdzie “wystąpiła” moja transparentna koszula w kolorze nude, kozaki z frędzlami a’la kowbojki na koturnie, i wielkie złote bransolety (możecie je teraz wygrać w szybkim konkursie na FB e-shopu z biżuterią sklep.feverforfashion.pl oraz mojego bloga, zapraszam!)

Aliganza Fashion Agency 2

Aliganza Fashion Agency 3

Aliganza Fashion Agency 4

Aliganza Fashion Agency 5

Aliganza Fashion Agency 6

Aliganza Fashion Agency 7

Aliganza Fashion Agency 8

Aliganza Fashion Agency 10

Aliganza Fashion Agency 11

Aliganza Fashion Agency 12

Aliganza Fashion Agency 13

Aliganza Fashion Agency 14

Aliganza Fashion Agency 15

Aliganza Fashion Agency 17

Aliganza Fashion Agency

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge