Fakty o depilacji laserowej – czy warto ją wykonać i jakie są zalety?

Każdego miesiąca tracimy czas i pieniądze na depilację tradycyjnymi metodami. Woskowanie i golenie maszynką lub depilatorem wymagają od nas systematyczności, powodują podrażnienia, a ich efekt jest widoczny tylko przez parę dni. O wiele szybszą i wygodniejszą formą depilacji jest depilacja laserowa. Na czym polega depilacja laserowa?

na czym polega depilacja laserowa

Na czym polega depilacja laserowa?

W przypadku depilacji laserowej sytuacja wygląda zupełnie inaczej. To zabieg, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Pozwala na skuteczne i przede wszystkim trwałe usuwanie owłosienia z niemal każdej okolicy ciała.

Zabieg depilacji laserowej wymaga zaledwie kilku wizyt w salonie aby na zawsze zapomnieć o kłopotliwym problemie. Najlepiej sprawdza się w przypadku osób posiadających dosyć jasną karnację i ciemne włoski. Jej efektywność się aż 95%! To naprawdę rewelacyjny wynik.

Jakie są największe zalety depilacji laserowej?

  1. Brak wrastających włosków! – w przeciwieństwie do innych metod, depilacja laserowa usuwa problem wrastających włosków i podrażnień po goleniu.
  2. Opłacalność zabiegu – po skończeniu serii depilacji, która na samym początku może wydać Ci się bardziej kosztowna – raz na zawsze zapomnisz o kupowaniu innych produktów mających usuwać owłosienie.
  3. Precyzja depilacji laserowej – wiązka światła lasera skierowana jest bezpośrednio na cebulki włosa i mieszki włosowe, dlatego usuwamy jedynie owłosienie, a skóra jest całkowicie bezpieczna.
  4. Efektywność zabiegu! – z reguły na kompletne usunięcie owłosienia potrzeba maksymalnie 7 sesji zabiegowych wykonywanych średnio co 2 miesiące.

 jakie sa zalety depilacji laserowej

Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Depilacja laserowa jest zabiegiem bezbolesnym. Niewielki dyskomfort zostanie zniwelowany poprzez przyłożenie woreczków z lodem. Najbardziej odczuwalna jest depilacja bikini, ponieważ skóra w tym miejscu jest bardziej wrażliwa.

Depilacja laserowa – czy jest bezpieczna?

Depilacja laserowa jest nieinwazyjnym i bezpiecznym zabiegiem, który nie powoduje uszkodzeń naskórka oraz podrażnień skóry – to daje jej zdecydowaną przewagę nad innymi metodami depilacji.

Czym różni się depilacja w salonie od depilacji w domu?

Depilacja w salonie kosmetycznym wykonywana jest laserem diodowym posiadającym dużo lepsze parametry i moc, niż inne sprzęty do depilacji domowej dostępne na rynku. Decydując się na wizytę w profesjonalnym i sprawdzonym salonie mamy pewność trwałych efektów, bezpieczeństwa i dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Na wykonanie depilacji wybranej partii ciała laserem diodowym potrzebujemy zwykle ok. 1 roku – obejmuje to przeważnie 6 zabiegów, co dwa miesiące. Po tym czasie będziecie się cieszyć piękną, gładką skórą bez podrażnień a maszynka go golenia odejdzie na zawsze w zapomnienie! Mam nadzieję, że już nie będziecie mieć wątpliwości odnośnie tego czym jest depilacja laserowa i na czym ona polega.

zalety depilacji laserowej

Teraz już wiecie na czym polega depilacja laserowa!

Comments

  1. avatar says

    Właśnie dobrze że wspominałaś o laserze diodowym. Tak naprawdę tylko to jest laser medyczny. Nie żaden IPL czy dotodepilacja. Efekty są krótkie a cena bardzo zbliżona

  2. avatarMonia33 says

    Ja skorzystałam z gabinetu Laser Delux w Bielsku – Białej. Jestem bardzo zadowolona z efektów 6 zabiegów wystarczyło, żeby moja skóra była idealnie gładka. Polecam dziewczyny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge