Od wielu lat ważę cały czas 48 kg bez diety – gdzie tkwi tajemnica?

Każdy przypadek jest indywidualny, ale są pewne tajemnice, dzięki którym można utrzymać wagę na pożądanym wskaźniku. Bez morderczych treningów, bez męczącej diety. Istnieje kilka trików, które pozwalają na spadek na wagi, na osiągnięcie płaskiego brzucha w stosunkowo prosty sposób.

opinia o shakeach natural mojo

Opinia o Natural Mojo

Produkty Natural Mojo są ze mną już od kilku lat. Nie spodziewajcie się artykułu w stylu “bierzcie suplementy, będziecie chude” albo “po co jeść obiad, jak można wypić szejka”. Na większość osób już nie działają te marketingowe obietnice. Nie ma jednej, złotej recepty na odchudzanie albo rzeźbienie sylwetki, ale są sposoby, dzięki którym można sobie świetnie pomóc. Jeżeli chcecie sięgnąć po jakieś suplementy – od razu patrzcie na skład. Jeżeli jest tam jakakolwiek chemia, odradzam. Serio chcecie schudnąć albo pompować mięśnie ze wsparciem sztucznych, chemicznych substancji? Efekt będzie taki, że jak szybko weszło, tak szybko zejdzie. Poczytajcie o negatywnych skutkach przyjmowania chemicznych suplementów. Organizm może się kiedyś zbuntować.

Wydaje mi się, że problemem większości osób, które nie mogą utrzymać danej wagi jest ciągłe przyjmowanie większej ilości kalorii, aniżeli wychodzi to z bilansu kalorycznego. Łatwo to wyliczyć, wystarczy sprawdzić jakie mamy dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Moim zdaniem najlepsze efekty ma dieta redukcyjna, najprostsza z możliwych, bo nie trzeba jeść według jakiegokolwiek jadłospisu. Zasady są proste – należy obniżyć kaloryczność całodziennego jadłospisu średnio o około 500 kcal, aby przez tydzień schudnąć 1 kilogram. Po miesiącu mamy już 4 kilogramy mniej, bez specjalnej diety i bez ćwiczeń. Proste? W tym przypadku mogą pomóc nam w pełni naturalne shake’i Natural Mojo, których ja używam już kilka lat i nie zamieniłabym ich na żadne inne

Zobacz produkty + ceny na stronie NaturalMojo.pl

KOD RABATOWY-45%: musthavefashion45

Największe i chyba najbardziej istotne zalety tych koktajli to w 100% naturalny skład oraz ogromna ilość witamin oraz mikroelementów w składzie. Nie mylcie tych shake’ów z tymi, które spożywają sportowcy po treningu. Tamte dostarczają głównie białka, a tutaj celem dostarczenie jest organizmowi dużej ilości składników odżywczych (takich, jakby się zjadło dobry obiad), ale o zmniejszonej kaloryczności. Co więcej, zaspokoją one nie tylko głód, ale i chęć na słodycze, bo koktajle są słodkie i mają pyszne smaki takie jak np. ciasteczkowy, karmelowy, waniliowy czy mango. Smaków jest sporo do wyboru. I tak zamieniając już jeden posiłek dziennie na taki koktajl można obcinać spożywane kalorie i chudnąć. Proste? Bardzo.

fit shake natural mojo smaki

Ważę cały czas 48 kg bez diety – gdzie tkwi tajemnica?

Odpowiedź na to pytanie nie może być jednoznaczna, ale… Zanim urodziłam dziecko żyłam bardzo aktywnie i cały czas towarzyszyły mi koktajle Natural Mojo. Nie piłam żadnych innych odżywek czy “cudownych” shake’ów (chyba, że sporadycznie i z ciekawości coś spróbowałam) tylko pomagałam sobie naturalnymi koktajlami od Natural Mojo. Dzięki nim ani się nie “pompowałam” sztucznym białkiem, ani chemią, która ma w cudowny sposób spalać tkankę tłuszczową. 

W ciąży do samego porodu piłam dziennie jednego shake’a na mleku oczywiście, zawsze z dodatkiem masła orzechowego oraz musu kokosowego. Po urodzeniu dziecka to samo. Do dziś spożywam te koktajle, ile to już lat? Teraz wprawdzie nie pije ich codziennie, ale nadal je spożywam. A waga… cały czas ta sama od wielu już lat. Nie powiem Wam ile w tym zasługi Natural Mojo, bo nie da się tego zbadać. Jednak z pewnością mają one dobroczynny wpływ na kontrolowanie wagi, na utrzymanie dobrej sylwetki i porządne odżywienie organizmu. Organizm dobrze odżywiony ma również dużo lepszy metabolizm, a dobry metabolizm to łatwe utrzymanie wagi. Tak to działa.

efekty naturalmojo

Zobacz produkty + ceny na stronie NaturalMojo.pl

KOD RABATOWY-45%: musthavefashion45

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge