Nerka w stylizacjach – do czego nosić tego typu torebki?

Czy wyobrażamy sobie chodzenie tylko z jedną torebką do każdej stylizacji? Kobiety mają teraz w swoich szafach dziesiątki różnych torebek, każdą na inna okazję i pasujące do różnych stylizacji. Ciekawą propozycją torebki damskiej jest nerka. W jaki sposób można ją nosić?

nerka w stylizacji

źródło zdjęcia: zalaszyje.pl

Dlaczego kobiety kochają torebki nerki?

Zacznę może od faktu, iż torebka nerka przeszła prawdziwą rewolucję w kwestii tego typu dodatków. Jeszcze całkiem niedawno taki model torebki zarezerwowany był głównie dla przedstawicieli płci męskiej, kojarzyła się również w dużej mierze z osobami lubującymi się w stylu skate, hip-hop, street. Doskonale pamiętam czasy, kiedy każdy sportowy chłopak nosił taką saszetkę.

Jak to się stało, że teraz nerka jest niezwykle lubianą torebką przez… kobiety? I to na dodatek noszona jest zarówno do codziennych, jak i eleganckich stylizacji. Nerka po prostu zaczęła pojawiać się na wybiegach mody, coraz chętniej adaptowana była do potrzeb damskiej części i tym sposobem stała się aktualnie jednym z najmodniejszych dodatków.

Gdyby tak sprawdzić, to na pewno więcej niż połowa kobiet posiada w swojej szafie torebkę nerkę. W mojej garderobie jest ich kilka, zarówno sportowe, na rower, jak i eleganckie, do płaszcza. Dlaczego nerka stała się tak lubiana? Pierwszy argument – nie trzeba jej nosić w ręku, nie zsuwa się z ramienia. To niezwykle wygodne mieć torebkę zawsze blisko przy sobie. Po drugie korzystanie z takiej nerki i wyjmowanie najpotrzebniejszych rzeczy jest niezwykle wygodne.

Z reguły nosi się ją przepasaną i dostęp do niej jest bardzo łatwy. I kolejny argument – design. Obecnie można kupić przepiękne nerki np. w sklepie zalaszyje.pl. Wybór ogromny, do uszycia nerek wykorzystano różnorodne faktury materiałów, wzory, kolory.

nerka zamszowa

źródło zdjęcia: zalaszyje.pl

Do czego nosić torebkę nerkę?

Może zabrzmi to dosyć mało konkretnie, ale… torebkę nerkę można nosić praktycznie do wszystkiego. Wszystko zależy od wyglądu danego modelu. Jedne będą bardziej pasować do codziennych, stylizacji, a inne jak np. elegancka czarna nerka będą pasować do eleganckich płaszczy. Kolorowe nadruki świetnie wpasują się w klimat wiosennych i letnich stylizacji. Torebki nerki nazywane są również czasem listonoszkami. Tego typu torebki można nosić albo na ukos, albo przewiązane na biodrach. Mogą służyć jako pasek do płaszcza i torebka 2 w 1. Z moich spostrzeżeń widzę bardzo duże zainteresowane skórzanymi oraz zamszowymi nerkami czy listonoszkami, w małych rozmiarach, które pomieszczą telefon i błyszczyk. 

Kobiety lubią również nosić nerkę do krótkich kurtek, zarówno zimowych, jak i wiosennych. Nerka świetnie wygląda wtedy zarówno przepasana na ramieniu, jak i zapięta na biodrach. Rewelacyjnie wygląda do długiego płaszcza casualowego. Wprowadza do eleganckiej stylizacji klimat luzu, a kobiety to uwielbiają. To między innymi dlatego tak bardzo lubią zakładać sportowe buty do szykownych outfitów. Podobna sytuacja jest w kwestii torebek. Stała się ona dodatkiem, który pozwala nadać stylizacji charakteru, ale i pewnego rodzaju niezależności. 

torebka nerka

źródło zdjęcia: zalaszyje.pl

torebka nerka czarna

źródło zdjęcia: zalaszyje.pl

torebki nerki

źródło zdjęcia: zalaszyje.pl

totebki nerki damskie

źródło zdjęcia: zalaszyje.pl

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge