Moje wnętrza: jak dobrać i gdzie znaleźć nowoczesną meblościankę?

Meblościanka do idealne rozwiązanie szczególnie w przypadku niewielkich mieszkań w blokach. Taki zestaw mebli można idealnie dopasować do wymiarów i kształtu danego pomieszczenia, meble w segmentach są bardzo ustawne. Gdzie znaleźć stylowe nowoczesne meblościanki pokojowe? Jak meblościanka zadomowiła się w moim mieszkaniu?

meblościanka

Nowoczesne meblościanki pokojowe

Naprawdę idealnym miejscem do znalezienia nowoczesnej meblościanki pokojowej jest sklep meblowy Rosanero.pl. W moim mieszkaniu stoi okazały komplet z tego sklepu, dzięki czemu miałam okazję sprawdzenia jakości tych mebli na żywo, podczas codziennego użytkowania. To najlepsza forma testu, dzięki czemu mogę rzetelnie opisać moje wrażenia związane z meblami od Rosanero.

Model mojej meblościanki to Abar (szczegół i cena TUTAJ). Wybrałam ten model ze względu na wspaniałe, szlachetne połączenie drewna i matowej bieli. Wybrałam ten model również ze względu na pojemność szafek, które mogą pomieścić naprawdę ogrom rzeczy, nawet duże gabarytowo pudła. Finalnie rzeczy te są w pełni zasłonięte, dając poczucie harmonii oraz porządku.

nowoczesne meblościanki pokojowe

Jak meblościanka wygląda w moim mieszkaniu?

Niestety w przypadku mojego obecnego mieszkania, które jest mieszkaniem przejściowym, nie miałam możliwość wmontowania płyt i zawieszenia półek, ze względu na żelbetonową ścianę oraz specyficzną instalację elektryczną. Dlatego też póki co meblościanka bytuje u mnie w wersji minimalistycznej. Jednak kiedy tylko zmienię lokum – z pewnością tak ustawię meblościankę, abym mogła w pełni wykorzystać wszystkie elementy zestawu.

meblościanka abar

Meblościanka z wygodnymi drzwiczkami

Wielką zaletą nowoczesnej meblościanki Abar są bardzo wygodne w użytkowaniu drzwiczki otwierające się na dotyk, przez delikatne ich dociśnięcie. Muszę przyznać, że to świetna alternatywa dla typowych uchwytów. O wiele bardziej nowoczesna i o wiele przyjemniejsza w użytkowaniu. Dzięki takiej technologii meble sprawiają wrażenie perfekcyjnie dopracowanych, a brak uchwytów “funduje” im bardzo stylowy minimalizm.

meblościanka rosanero
meblościanka drzwiczki

Jakość meblościanki

Płyty, z których zrobiona jest meblościanka są grube i bardzo wytrzymałe. Przez to meble były dosyć ciężkie do wniesienia na drugie piętro w bloku, ale przynajmniej wiem, że są porządne i będą służyć latami. W Internecie widzę oferty meblościanek już od 400 zł, jednak jakość tych mebli pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Jeżeli szukacie nowoczesnej meblościanki do pokoju, która faktycznie ma Wam służyć na długo, zdecydowanie polecam fantastyczne meble od Rosanero.pl.

meblościanka porządna

Personalizowana meblościanka

Co ciekawe, sklep daje możliwość skomponowania swojego spersonalizowanego zestawu. Możemy decydować m.in o tym czy wybieramy meble na wysoki połysk czy matowe, czy zawiasy w wersji podstawowej czy exclusive, czy fornir, a może okleina. Możemy również dobrać dodatkowo inne elementy zestawu. Taka forma dopasowania nowoczesnej meblościanki do własnych potrzeb wydaje mi się po prostu idealna.

meblościanka drewniana biaa meblościanka drewno pudełka drzewo napis home

meblościanka – Rosanero.pl
dywan – Lidl

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge