Płaszcz z futerkiem, bordowe rurki i wężowa torebka

Płaszcz z futerkiem to świetne rozwiązanie zimowego problemu, kiedy czasem musimy poświęcić swój look i zamiast “ładne” – wybrać “ciepłe”. W przypadku tego płaszczyka taki kompromis nie był potrzebny. Dziś w secie z bordowymi rurkami i wężową torebką.

Co najlepsze na zimę? Płaszczyk czy futerko? A może tak połączyć jedno z drugim? Tak właśnie wygląda mój wymarzony fason płaszczyka na zimę. Mimo tego, że jest cieplutki i wełniany, to został ozdobiony ślicznym futerkiem (sztucznym oczywiście) i złotym suwakiem, dzięki czemu wygląda naprawdę pięknie. Zdecydowanie mój ulubiony tej zimy, by River Island <3. Muszę przyznać, że kocham ten sklep za to, że absolutnie zawsze mogłabym wykupić tam połowę rzeczy za jednym razem.

Bordowe rurki można było zobaczyć w secie z czarną bluzką ozdobioną baskinką oraz z futerkową kamizelką. Chyba najlepszym przyjacielem bordowego jest właśnie czarny, moim zdaniem ten kolor właśnie przy czerni wygląda najbardziej charakterystycznie. Nie jestem tylko przekonana do bordowego koloru szminki, może dlatego, że akurat ja trochę dziwnie się w nim czuję.

Wężowa torebka jest już Wam dobrze znana, to jeden z takich modeli, które gdy wpadną w oko, to ciężko zastąpić je innym egzemplarzem. Mogliście zobaczyć ją na przykład w secie z beżowym żakietem z baskinką albo z bordowym płaszczykiem. Na oku mam jednak już kilka nowych torebek, więc z wężową przyjdzie mi się chyba wreszcie pożegnać (lub może “wreszcie nareszcie”).

Płaszczyk River Island
Chusta w cętki brązowa H&MPłaszcz z futerkiem czarny River Island
Wężowa torebka Atmosphere
Botki czarne sznurowane
Płaszczyk z futerkiem

fot. Tomasz Jędrzejewski
| PŁASZCZ – RIVER ISLAND | SZAL – H&M | TOREBKA – ATMOSPHERE | BUTY – NONAME | BRANSOLETKA – H&M | SPODNIE – STRADIVARIUS |

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge