Relacja ze świątecznego spotkania TK Maxx i Akademia Przyszłości

Kilka dni temu pisałam na blogu o akcji #dzienswiatecznychskarpet. To akcja charytatywna TK Maxx i Akademii Przyszłości, która pomaga dzieciom osiągać sukcesy i spełniać marzenia. Przedwczoraj miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu z podopiecznymi Akademii oraz przedstawicielami TK Maxx i blogerkami.

Spotkanie z okazji akcji #dzienswiatecznychskarpet

O akcji DZIEŃ ŚWIĄTECZNYCH SKARPET szerzej poczytacie w moim poprzednim wpisie, szczegółowo opisującym całą akcję oraz jej idee. Dziś mam dla Was relację z eventu związanego z tą akcją charytatywną. Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi – w TK Maxx można kupić specjalną edycję świątecznych skarpetek, z których dochód zostaje przekazany na cel charytatywny dla Akademii Przyszłości.

tk-maxx-skarpetki-na-swieta

Paczka charytatywnych skarpetek z TK Maxx

Inicjatywa prowadzona przez Stowarzyszenie WIOSNA działa w Polsce od 2003 r. i sukcesywnie pomaga dzieciom, które są w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie.

Wrzuć zdjęcie w skarpetkach na Instagram!

Każdy, kto wrzuci do social mediów zdjęcie ze skarpetkami (najlepiej tymi z TK Maxx, ale nie koniecznie!) i oznaczy je #dzienswiatecznychskarpet oraz @AkademiaPrzyszlosci, przyczyni się do tego, że TK Maxx przekaże 5 zł za każdy taki post dla Akademii wspierającej dzieci. Akcja trwa do 6 grudnia więc spieszcie się!

skarpetki-na-swieta

Ja i moje skarpetki od TK Maxx

Relacja ze świątecznego spotkania z TK Maxx

29 listopada w świetnej restauracji InFormal Kitchen w Warszawie miało miejsce spotkanie blogerek, przedstawicieli TK Maxx, podopiecznych Akademii Przyszłości oraz ich opiekunów. Spotkanie odbyło się w cudownej, świątecznej atmosferze. Dzieciaki zajęły się robieniem pierników, a pozostali mieli świetną okazję do rozmów i poznania bliżej całej akcji charytatywnej. Mam nadzieję, że zdjęcia oddadzą klimat tego spotkania.

dzien-swiatecznych-skarpet-informal-kitchen

dzien-swiatecznych-skarpet

dzien-swiatecznych-skarpet-akcja informal-kitchen-restauracja tk-maxx-dzien-swiatecznych-skarpet

spotkanie-tk-maxx

dzien-swiatecznych-skarpet-tkmaxx dzien-swiatecznych-skarpet-akademia-przyszlosci dzien-swiatecznych-skarpet-tk-maxx

akademia-przyszlosci

tk-maxx-skarpetki-charytatywne

must-have-fashion

pierniki-swiateczne informal-kitchen-malachowskiego informal-kitchen tk-max-dzien-swiatecznych-skarpetinformal-kitchen-warszawa

restauracja InFormal Kitchen w Warszawie

Spotkanie TK Maxx i Akademii Przyszłości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge