Testuję: podkład i korektor ARTDECO z serii “Minimal Make-Up”

Podkład, który jest na twarzy, ale go nie czuć? Taki właśnie jest podkład ARTDECO! Przetestowałam Artdeco Nude Foundation – lekki podkład do twarzy o matowym wykończeniu oraz Artdeco Long-Wear Cncealer Waterproof – długotrwały korektor o lekkiej konsystencji, zapewniający naturalny efekt makijażu.

Idea marki Artdeco

Wprowadzeniu tych nowych produktów do makijażu towarzyszy akcja promocyjna „Artdeco Minimal Make-Up”, która inspiruje się trendem slow life. Ideą tego nurtu jest rezygnacja z tego co zbędne, na korzyść prostoty, co również odnośnie się do makijażu i całego naszego wyglądu.

Slow life propaguje życie w świadomy sposób, docenianie prostych, zwykłych rzeczy, spędzanie czasu bliżej natury i rezygnację z tego co zbędne, narzucone przez współczesny świat. Warto pamiętać, że czasami mniej znaczy lepiej. Marka ARTDECO, bazując na idei „powolnego życia”, zachęca do wydobywania tego co naturalne i piękne poprzez lekki makijaż.

Dla mnie liczy się zarówno jakość samego produktu, jak i jego opakowanie. Nowe produkty Artdeco przyszły do mnie w pięknym, perfekcyjnie wykonanym pudełku z nazwą mojego bloga. Zawsze ceniłam takie detale, bo tylko potwierdzają one jakość i dążenie do doskonałości.

Artdeco podkad

artdecopodkład

Podkład ARTDECO Nude Foundation

Zacznę od sposobu nakładania tego podkładu. Buteleczka wyposażona została  w pipetę, dzięki której podkład można nałożyć bezpośrednio na twarz. To naprawdę niezwykle wygodne!  Po nałożeniu podkładu, który w konsystencji jest niebywale delikatny i przypomina jedwab – nadal czuję, jakby twarz była naturalna, bez makijażu. Make-up no make-up to teraz najważniejszy trend w makijażu. Szczególnie w lecie, kiedy uciekamy od ciężkich pudrów, fluidów i makijażu. Taki lekki podkład ARTDECO to skarb w naszej kosmetyczce! Cena: ok. 110 zł.

• Zmikronizowane pigmenty zapewniają równomierne rozprowadzenie podkładu oraz długotrwały makijaż

• Specjalne pudry sferyczne matują skórę i zmniejszają widoczność drobnych zmarszczek

• Podkład koryguje niedoskonałości cery, nie tworząc przy tym efektu maski

• Pozwala na budowanie stopnia krycia poprzez nakładanie kolejnych warstw podkładu

• Bardzo delikatna konsystencja sprawia, że podkład szybko się wchłania zapewniając efekt drugiej skóry

• Zawiera odżywczą witaminę E

Aplikator w formie pipetki ułatwia dozowanie podkładu.

• Dostępny w 5 odcieniach

Testowany dermatologicznie

podkład artdeco

Korektor ARTDECO

Ten długotrwały korektor o lekkiej konsystencji maskuje cienie pod oczami, zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek oraz koryguje niedoskonałości cery jednocześnie zapewniając niezwykle naturalny efekt makijażu. Wodoodporny. Bardzo wygodny w użyciu! Chyba najlepiej komponuje się właśnie z podkładem Artdeco Nude Foundation, ponieważ idealnie się z nim łączy.  Cena: ok. 60 zł.

• Zawiera pigmenty, które odbijają i rozpraszają światło dzięki czemu skóra wygląda zdrowo i promiennie.

Wygodny aplikator zakończony gąbeczką.

• Dostępny w 3 odcieniach

Nie zawiera parabenów

Testowany dermatologicznie

korektor artdeco

Polecam kosmetyki do makijażu ARTDECO 🙂

Comments

  1. avatarBarbara P. says

    Za pipetami w podkładach ie przepadam, ale generalnie produkt fajnie się zapowiada. Lekkości na lato to jest to. Korektor też ciekawy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge