Popularne osoby, które otrzymały zakaz gry w kasynach

 Dowiedz się, którzy celebryci przekroczyli granice, po których właściciele kasyn nakładali na nich ograniczenia lub nawet zakazy gry w ich przybytkach. Jak to jednak bywa z celebrytami, od czasu do czasu zdarza im się przekroczyć pewne granice. Nie ma znaczenia, czy ktoś jest sławny, czy nie.

Celebryci, którzy zostali wyrzuceni z kasyna

Kasyna stacjonarne Las Vegas uchodzą w Polsce głównie za ekskluzywne miejsca, w których pojawiają się znane i bogate osobistości świata show-biznesu. O Ile w Polsce sytuacja kasyn stacjonarnych wygląda zupełnie inaczej i w polskie sloty można zagrać głównie w Internecie, to największe światowe kasyna rzeczywiście przyciągają znane osobistości, które mają więcej pieniędzy, niż mogą wydać i regularnie wykorzystują tę sytuację, żeby się zabawić.

Jak to jednak bywa z celebrytami, od czasu do czasu zdarza im się przekroczyć pewne granice. Nie ma znaczenia, czy ktoś jest sławny, czy nie — jeśli zrobi coś niedozwolonego, to zostanie potraktowany tak samo, jak każdy inny gość. W niektórych przypadkach skończyło się nawet na zakazie wstępu do konkretnego przybytku. W niniejszym artykule opisane zostaną najsłynniejsze przypadki, kiedy celebryci zostali wyrzuceni lub ograniczono im możliwości zabawy w kasynie, w którym przyszli się zabawić.

Dana White — właściciel UFC

Szef największej na świecie federacji MMA słynie z tego, że od czasu do czasu zrobi coś takiego, co wyniesie go na pierwsze strony brukowców. Przykładem może być niedawny skandal z sylwestrowej nocy, kiedy to publicznie uderzył swoją żonę. Prezydent UFC tak samo, jak wielu z zawodników występujących w jego organizacji lubi od czasu do czasu zabawić się przy grach losowych. Szczególnie upodobał sobie grę w blackjacka, gdzie preferuje obstawianie ponadprzeciętnych zakładów — nawet 25 000 dolarów na rozdanie. Jego majątek jest szacowany na około pół miliarda dolarów, więc może sobie na to pozwolić. 

Kiedy Dana White pojawia się w kasynie, to z reguły zaczyna wygrywać, a jeśli w grę wchodzą tak wysokie stawki, to właściciele mają niemały problem. Dlatego niektóre kasyna, jak na przykład Palms, w którym uchodził za jednego z najlepszych klientów, musiało dać mu zakaz gry. Początkowo ograniczono jego stawki do 5000 dolarów, ale to nie pomogło. Mężczyzna nadal wygrywał, a kiedy suma zdobytych pieniędzy przekroczyła kilka milionów dolarów, zdecydowano się o wydaniu zakazu. Problemem jednak było to, że White organizował w tym budynku swoje gale i kiedy przeniósł się do innego kasyna, właściciele zrozumieli swój błąd i przywrócili mu możliwość gry. Ten powrócił i znowu zaczął grać o wysokie stawki, co zaowocowało zdobyciem 5 milionów jednej nocy…

Zespół One Direction

Nieaktywny już zespół One Direction kojarzył się przede wszystkim z lekką muzyką skierowaną do nastolatek. Chłopcy musieli zachować nieskazitelny PR i stronili od wszelkiego rodzaju wyskoków. Zespół pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie hazard można uprawiać od 18 roku życia. Kiedy jednak One Direction wyjechało na trasę do USA i chłopcy przebywali w Las Vegas, udali się do kasyna, ale żaden z nich nie miał wtedy kwalifikującego się wieku 21 lat.

Chłopcy z One Direction chcieli zorganizować sobie imprezowy wieczór z drinkami i grami losowymi, a skończyli z niczym, ponieważ noc w amerykańskiej stolicy hazardu jest dostępna od 21 roku życia. Ze względu na swoją rozpoznawalność nie udało im się nigdzie wejść i musieli obejść się smakiem.

Paris Hilton — dziedziczka fortuny Hiltonów

W tym przypadku można powiedzieć o prawdziwym ewenemencie, ponieważ skandalistka i dziedziczka ogromnej hotelowej fortuny otrzymała zakaz gry we własnym hotelu, ze względu na mnogość przegranych. Paris regularnie pojawiała się w kasynie Conrad w Las Vegas, jednak regularnie przegrywała i, nie patrząc na konsekwencje, wcale nie zrażała się i kontynuowała zabawę. 

Kiedy informacje trafiły do jej dziadka, który jest głową rodziny i zarządczą sieci hoteli, zdecydował się wydać zakaz gry dla swojej wnuczki. Kobieta przyznała, że wpadła w stan, w którym nie potrafiła już realnie oceniać swoich możliwości na grę i mimo wszystko kontynuowała. W późniejszym czasie była również wyprowadzana z innych popularnych kasyn w Las Vegas — tym razem już ze względu na incydenty z narkotykami.

Lil Wayne — raper

To jeden z najpopularniejszych amerykańskich raperów, który zarobił około 150 milionów dolarów z samej sprzedaży płyt i znajdował się na szczycie popularności przez niemal dwie dekady. W tym czasie mężczyzna był regularnie widywany w kasynach Las Vegas. W 2010 roku został wyprowadzony z kasyna Wynn bez podawania wyraźnych okoliczności. Mówi się jednak, że chodziło o incydent z alkoholem, na skutek którego miał zostać poproszony o wyjście. Mimo wszystko raper nie ma żadnych problemów z innymi kasynami i po tym zdarzeniu bywał widziany między innymi w Palms.

Ben Affleck — aktor

To jeden z tych aktorów, którego rolę znają praktycznie wszyscy od czasu do czasu, obejrzą jakiś film w telewizji. Ben Affleck już od dłuższego czasu otrzymuje główne role filmowe i nie daje o sobie zapomnieć. Dzięki temu udało mu się zgromadzić niemałą fortunę, która pozwala mu na regularne pobyty w kasynach Las Vegas.

Mówi się, że Affleck korzystał ze strategii liczenia kart przy blackjacku, co pomogło mu wygrać milion dolarów podczas jednej sesji w Las Vegas’ Hard Rock Casino. Właściciele zauważyli to, ale nie wyrzucili go, tylko dali do zrozumienia, żeby lepiej nie bawił się już więcej przy ich stołach do blackjacka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge