Hit! Skórzany portfel z power bankiem od Persona

Portfel z power bankiem? Dopiero niedawno dowiedziałam się, że taki gadżet w ogóle istnieje! Jak widać potrzeba jest matką wynalazku. Mam wrażenie, że w moim otoczeniu ciągle ktoś rozgląda się za możliwością podładowania swojego smartfona. Ja już nie muszę, ponieważ mam power bank w pięknym, skórzanym portfelu z personalizacją!

Portfel z power bankiem

Ten piękny portfel z power bankiem, który widzicie na zdjęciach otrzymałam od marki Persona. Marka ta specjalizuje się w ręcznie robionych portfelach ze skóry, które wykonywane są przez najwyższej klasy rzemieślników. Na każdym portfelu możemy zamieścić swoją dedykację lub napis. Dedykacje układane są niezwykle starannie z mosiężnych czcionek, by potem wypalić je w naturalnej skórze.

Jestem nim absolutnie zachwycona! Owszem, ten portfel jest troszkę większy niż standardowe portfele, można go nazwać również organizerem. Niemniej jednak mieści się w nim nareszcie wszystko! Włącznie z paragonami, kartami rabatowymi, małym kalendarzem, notesikiem na zapiski, długopisem. Takie małe centrum dowodzenia w portfelu. To genialny gadżet! I przy tym naprawdę porządny i elegancki pomysł na prezent. Chyba każdy ucieszyłby się z takiego pięknego portfela z power bankiem i dedykacją!

Power bank umieszczony w tym portfelu – organizerze, może naładować zarówno telefon, jak i tablet, laptopa, aparat fotograficzny czy inne urządzenia przenośne. Korzystanie z tego portfela z power bankiem jest banalnie proste, a takie źródło energii w portfelu może uratować nas w nie jednej sytuacji. Na dodatek całość pięknie oprawiona skórą, wykonana z niesamowitą dokładnością i precyzją. Absolutne “must have” każdej dobrze zorganizowanej dziewczyny i kobiety.

persona-portfel

portfel-z-power-bankiem

portfel-power-bank-persona

Portfel z power bankiem – jak to działa?

Portfel z power bankiem marki Persona posiada uniwersalny system ładowania przez USB. Jednym słowem nasz power bank musimy wcześniej naładować podłączając go do laptopa. Wystarczy podłączyć go kabelkiem dostępnym oczywiście razem z portfelem.

portfel-z-power-bankiem

Kiedy nasz portfel z power bankiem zostanie już naładowany, my możemy przystąpić do ładowania naszych urządzeń, na przykład telefonu. W tym celu należy wykorzystać wmontowany w portfel kabelek z dwoma rodzajami micro USB.

power-bank-w-portfelu

portfel-power-bank

Po zamknięciu portfel bądź organizer wygląda niezwykle elegancko i profesjonalnie. Na pewno nikt by nie powiedział, że ten elegancki przedmiot to portfel z power bankiem. Mnie cały czas zachwyca perfekcja wykonania tego organizera.

portfel-personalizowany

Portfel z power bankiem mieści się praktycznie do każdej mojej torebki. Wielką zaletą jest to, że mogę w nim trzymać zarówno pieniądze, karty kredytowe, ale również i ważne dla mnie karteczki, paragony, ulotki, które jak wiemy zbierają się w naszych torebkach z prędkością światła. Teraz nic mi się już nie wysypuje z torebki – wszystko mam pięknie zorganizowane!

portfel-persona persona-portel-skorzanyPortfel z power bankiem – mój organizer!

Naprawdę mocno polecam Wam ten gadżet! Portfel z power bankiem po pierwsze pomógł mi zorganizować drobne rzeczy w mojej torebce, a po drugie z nim zawsze czuje się bezpieczna o moje przenośne urządzenia. Już nigdy nie zabraknie im energii! Portfel z power bankiem naładuje zarówno mój telefon komórkowy, jak i aparat fotograficzny czy laptop. Rewelacja!

persona-portfel-personalizowany

Portfel na prezent od Persona

Gdy poznałam markę Persona i jej przepiękne portfele – od razu wpadł mi pomysł na prezent… dla mojej mamy! Dzięki uprzejmości marki Persona miałam możliwość wybrać jeszcze jeden skórzany portfel – z personalizowanym napisem dla mojej mamy. Postawiłam na portfel Persona z kolekcji Baltica, z bursztynem. Mama gdy go otrzymała – była przeszczęśliwa!

Portfel wyposażony jest w zapinane na bigiel miejsce na bilon z dwiema przegrodami, kieszeń na banknoty, 8 miejsc na karty kredytowe, w tym 2 transparentne, 6 kieszeni na dokumenty, w tym 1 transparentną. Produkt wykonany z naturalnej skóry Hunter Leather, z ozdobą z najwyższej jakości bursztynu bałtyckiego oraz srebra próby Ag 925.

“Zrodzony z cedrów Serity bursztyn przyciąga pomyślność i zdrowie, zapewnia zachowanie równowagi jonowej, jest odpowiedzialny za wytwarzanie hormonu szczęścia. Ma moc godzenia i łączenia ludzi.”

portfel persona

portfel-na-prezent

portfel-z-dedykacja

Skórzane portfele Persona – wspaniały pomysł na prezent!

Jeśli dawać komuś prezent,to tylko taki, który może kogoś faktycznie ucieszyć. Teraz, gdy znam już markę skórzanych portfeli Persona z możliwością dedykacji – nie będę miała problemów w przyszłości jaki zrobić komuś wartościowy prezent. Taki skórzany portfel, przepięknie zapakowany, wykonany z najwyższej jakości materiałów będzie idealnym wyborem!

portfel-na-prezent portfel-dla-mamy persona-portfele-na-prezent persona baltica portfel-prezent

portfele – Personagift.pl

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge