Testuję: Qpony.pl czyli wszystkie zniżki i gazetki w jednej aplikacji

Bardzo lubię testować wszelkie zakupowe aplikacje, szczególnie takie, dzięki którym można robić zakupy o wiele taniej. Wystarczy tylko pamiętać o tej aplikacji i przed dokonaniem zakupów sprawdzić, czy przysługuje nam jakaś zniżka. Dziś mam dla Was test aplikacji Qpony.

Krótko o aplikacji Qpony.pl

Na chwilę obecną z aplikacji Qpony korzysta już ponad 400 000 osób (w tym ja!), które codziennie wybierają tańsze zakupy, kino i inne przyjemności. Więcej informacji znajdziemy na stronie www.qpony.pl.

Aktualnie możemy skorzystać ze zniżek do takich sklepów jak np. H&M, New Balance, Zalando, Top Secret, LOT, IKEA, Empik, sklep Tchibo, Diverse, sklep JestesModna.pl i wiele, wiele innych! Wybierając się na zakupy do centrum handlowych, zawsze część sklepów będzie objęta zniżką. Tylko musimy o nich wiedzieć! Dowiemy się o nich mając właśnie aplikację Qpony w swoim telefonie.

qpony zniżki

Jak to działa?

Zgranie aplikacji trwa minutę. Po jej zainstalowaniu widzimy podział zniżek na Kupony oraz Gazetki. Mam włączoną lokalizację, więc aplikacja od razu wiedziała w jakim mieście jestem. Na stronie głównej pokazuje najpopularniejsze kupony z mojego miasta. Przeglądając zniżki możemy dodawać je do ulubionych za pomocą oznaczenia ich serduszkiem. Proces wyszukiwania zniżek jest banalnie prosty. Chcę znaleźć wszystkie promocje na kurtki. A więc…

1. Szukam sportowych butów
2. Włączam aplikację Qpony i sprawdzam, czy są jakieś promocje związane ze sportowymi butami (wpisuję “buty sportowe” w wyszukiwarkę)
3. Widzę informację o promocji w New Balance na buty
4. Wchodzę na stronę i kupuję taniej wybrany model
kupony rabatowe
Wszystkie gazetki promocyjne w jednym miejscu

Ja najbardziej lubię przeglądać promocje w dziale Gazetki. Obecnie w supermarketach można kupić naprawdę świetne rzeczy, nie tylko spożywcze, ale również sprzęty elektroniczne, dekoracje do wnętrz, meble, ubrania, dodatki i mnóstow innych. Wiele jest też bardzo praktycznych i przydatnych gadżetów, o których nigdy nie wiedziałam, a o ich istnieniu dowiedziałam się właśnie z takiej gazetki.

Zainstalowanie gazetek wszystkich marketów byłoby kłopotliwe, dlatego wolę mieć wszystkie gazetki w jednym miejscu dzięki aplikacji Qpony. Wiele jest aplikacji z kuponami i zniżkami, ale chyba w żadnej nie ma aż tylu sklepów, jak właśnie w aplikacji Qpony. Polecam zainstalowanie na telefon i sprawdzenie na sobie :).

kupony do sklepówPolecam korzystanie z aplikacji Qpony 🙂

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge