Remontujesz? Budujesz? Wsparcie do 400 zł od Banku Pekao S.A.

W obecnych czasach każda dodatkowa ekstra kwota przyda się w domowym budżecie. Warto więc korzystać z różnego rodzaju promocji bankowych, dzięki którym możemy zdobyć dodatkowe fundusze. Jeżeli masz rodzinę, to warto teraz założyć w Banku Pekao S.A. konto z dzieckiem, dzięki którym możecie otrzymać nawet do 400 zł.

konto bankowe rodzinne

Wsparcie dla domowego budżetu od Banku Pekao S.A.

Produkty bankowe cały czas zmieniają się i dostosowują do potrzeb obecnych czasów. Dlatego też warto raz na jakiś czas dokonać zmiany konta, aby zyskać jak najwięcej. Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A. zostało najlepszym kontem osobistym w rankingu „Złoty Bankier 2022” przygotowanym przez Bankier.pl i Puls Biznesu. Aktualnie trwa promocja, dzięki której możecie otrzymać od banku do 400 zł. Jest to promocja rodzinna, czyli zakładamy konta razem z dzieckiem i w promocji otrzymujecie 200 zł do konta dla dorosłego i 200 zł do konta dla dziecka, łącznie 400 zł. Cały proces zakładania konto można zrealizować przez Internet, bez wychodzenia z domu. 

Załóż konto i otrzymaj 400 zł – KLIK

Piszę Wam o tym między innymi dlatego, bo wiem, że wielu z Was jest teraz na etapie różnych inwestycji, albo ma je w planach. Dlatego też założenie konta bankowego z ekstra bonusem do 400 zł będzie dodatkową korzyścią i wsparciem przy tak wielu wydatkach. Doskonale wiem, że remont, budowa czy zmiany w domu wymagają ponoszenia wielu kosztów. Często okazuje się, że musimy wydać ich więcej, aniżeli planowaliśmy. Dlatego też korzystanie z tego typu promocji może tylko nas wspomóc, a dodatkowo zachęcić do oszczędzania i odkładania pieniędzy. Wierzcie mi, odkładanie małych ilości pieniędzy sprawia, że za rok, zanim się obejrzymy, na naszym koncie do wyjęcia będzie przyjemnie wysoka kwota. 

Warto dodać, że promocja oferująca ekstra nawet 400 zł dla nowych klientów Banku Pekao S.A. trwa tylko do 16 października 2022 roku, także z każdym dniem macie coraz mniej czasu na podjęcie takiej decyzji. W promocji możecie otrzymać 200 zł do konta dla dorosłego i 200 zł do konta dla dziecka, łącznie 400 zł Jestem pewna, że za  jakiś czas podziękujecie mi za to, że zmobilizowałam Was zarówno do założenia konta w Banku Pekao S.A., jaki za to, że zaczęliście tworzyć rodzinne skarbonki. 

Budowa domu, remont domu… to są działania z myślą o naszej przyszłości. Warto więc pomyśleć o niej również pod kątem finansowym. Budowanie swoich oszczędności jest równie ważne jak budowa swojego domu. Dlatego też korzystając z takiej promocji oferującej ekstra 400 zł dla nowych klientów Banku Pekao S.A. nie dość, że zagwarantuje nam dodatkowe środki finansowe, to również zachęci do odkładania na konto oszczędnościowe dla swojego dziecka. Same korzyści.

projekt remontu starej drewnianej chaty

Na czym polega promocja od Banku Pekao S.A.?

W przypadku konta dla dziecka, warto podkreślić, że aż do ukończenia 26 lat dziecko ma 0 zł za prowadzenie konta, karty do konta oraz wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie. Dodatkowo jeśli założysz dziecku konto do 16.10.2022 r. – możesz to zrobić online w Panelu rodzica w Twojej aplikacji PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24 – to Twoje dziecko skorzysta podwójnie:

Pierwsza nagroda 50 zł jest za otwarcie Konta Przekorzystnego i konta oszczędnościowego Mój Skarb do 16.10.2022 r. oraz spełnienie  pozostałych warunków regulaminu promocji. 

Druga nagroda Bonus 50 zł jest za aktywność, która jest uzależniona od wieku dziecka w momencie przystąpienia do promocji:

 • młodsi poniżej 13 lat mają mieć ponad 200 zł na Koncie Przekorzystnym lub Moim Skarbie na dzień 16.10.2022 r.
 • nastolatki 13-17 lat mają zapłacić minimum 5 razy kartą Mastercard Debit FX lub BLIK do 16.11.2022 r.

Nagrodę wypłaci Bank na konto dziecka do 30.11.2022 r.

Dlaczego warto założyć też dziecku konto oszczędnościowe?

Może nauczyć się oszczędzać z promocyjnym oprocentowaniem 7% w skali roku przez 6 m-cy dla salda do 3000 zł. Oferta do 16.10.2022 r.

ile kosztuje wycena remontu

Jakie możliwości daje konto bankowe w Banku Pekao S.A.?

W przypadku Konta Przekorzystnego nie zapłacicie za:

 • prowadzenie rachunku bankowego
 • za obsługę karty debetowej Mastercard®²
 • za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą tą kartą debetową Mastercard®²
 • za 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z obcych bankomatów w Polsce tą kartą debetową Mastercard®²

Bardzo pomocna w prowadzenie konta jest aplikacja na smartfona, która posiada takie udogodnienia jak:

 • Szybkie logowanie za pomocą odcisku palca lub rozpoznawania twarzy
 • Szybki podgląd salda konta i historii transakcji
 • Łatwe i szybkie płatności BLIK za zakupy w sklepie lub internecie
 • Powiadomienia o zdarzeniach np. wpływ na konto
 • Możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej
 • Wygodne doładowanie telefonu na kartę
 • Komfortowe kupowanie zdalnie produktów banku w sekcji Oferta
 • Wygodna i bezpieczna mobilna autoryzacja operacji.

remont wiejskiego domu

Załóż konto i otrzymaj 400 zł – KLIKTUTAJKLIK KLIKKLIK

Przypis:

¹Środki do 100 000 zł zgromadzone na Koncie Oszczędnościowym będą oprocentowane na 7% w skali roku przez 183 dni od dnia zawarcia umowy o Konto Oszczędnościowe, jeśli spełnisz warunki opisane w regulaminie promocji. Promocja jest dostępna dla Klientów nowych lub z niskimi saldami rachunków i trwa do 16.10.2022 r.

²Brak opłat za obsługę karty Mastercard Debit FX do konta, wypłaty gotówki z bankomatów za granicą – w przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów pomiędzy rachunkami własnymi Klientów) oraz dokonania w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej tą konkretną kartą debetową wydaną przez Bank Pekao S.A. (a w przypadku zwolnienia z opłat za wypłatę gotówki również aplikacją PeoPay), w kolejnym miesiącu kalendarzowym, bank nie pobierze opłaty. Do ukończenia 26. roku życia za ww. usługi dotyczące Konta Przekorzystnego jest bezwarunkowe 0 zł. Pozostałe opłaty i prowizje znajdziesz w Taryfie Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge