Testowanie: biżuteria złota, a biżuteria pokryta złotem

Zawsze moją biżuterię dzieliłam na tą, która jest z prawdziwego złota lub srebra oraz na sztuczną biżuterię. Nigdy wcześniej nie zastanawiałam się jaka jest jakość biżuterii, która pokryta jest jedynie warstwą prawdziwego złota oraz jaką jakość posiada biżuteria pozłacana czyli pokryta złotem 18K. Otrzymałam kilka sztuk takiej biżuterii do przetestowania.

Biżuteria pozłacana

Dostałam od sklepu belleju.com wybrane przeze mnie modele biżuterii ze specjalnej linii zwanej Złotą Kolekcją. To biżuteria pozłacana, pokryta prawdziwym złotem 18K. Potrzebowałam trochę czasu aby sprawdzić, czym ta biżuteria rożni się od tej sztucznej i jak się ma do tej całej ze złota. Okazuje się, że biżuteria pokrywana złotem jest naprawdę dobrej jakości, a wyglądem przypomina oryginalną złotą. Do tego ma świetną cenę, nie wiele wyższą od biżuterii sztucznej. Z czystym sercem mogę ją Wam polecić, jeśli oczywiście lubicie się cieszyć biżuterią przez długi czas, a nie jednorazowo.

Jeśli chodzi o zegarki to cenię sobie ich wysoką jakość. Mam już kilka złotych zegarków z sieciówek, ale ich jakość po jednym sezonie pozostawia wiele do życzenia. Pokryty złotem zegarek miałam okazję nosić przez wiele miesięcy i faktycznie – metal szlachetny jest o wiele bardziej odporny na wszelkie zarysowania i uszkodzenia. Jeśli szukacie modnej biżuterii pokrytej złotem 18k to z pewnością znajdziecie ją w wielu sklepach, zarówno tych internetowych, jak i stacjonarnych.

Zegarek pokryty złotem 18K

Biżuteria pokryta złotem 18K

Zegarek pozłacany

BIŻUTERIA – belleju.com

Comments

  1. avatar says

    Zgadzam się – biżuteria pokryta złotem “nosi się” o wiele lepiej. Sama miałam kiedyś kolczyki-pinezki, które nosiłam bardzo często przez ok. 2 lata – w ogóle nie zmienił się ich wygląd. Jednak zgubiłam jednego w pracy i od tamtego czasu nie udało mi się znaleźć takiej samej pary :/
    Paula ostatnio opublikował..Misz masz, bo ja lubię i Wy lubicie 🙂My Profile

  2. avatarbalbinka says

    piekny zegarek i wpaniala ozdoba jestem fanko zlotych zegarkoa osobicie mam kilka sztuk dobrych renomowanych marek ale nie tylko marka sie liczy ale tez atrakcyjny wyglad i dobry gust pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge