Metamorfoza salonu – aranżacja w beżowym kolorze z SLF24.pl

Zabawa aranżacjami wnętrz to zabawa, która wprowadza do pomieszczenia nową energię. Warto szukać takiej, która będzie nam najbliższa. Lubię co jakiś czas zmienić coś w domu, tym razem padło na salon i pojawienie się nowego, beżowego kompletu wypoczynkowego od SLF.24.pl.

narożnik beżowy slf24

mój salon z beżowym narożnikiem z slf24.pl

Salon z beżowym narożnikiem

Każdy mój wnętrzarski post zaczynam od wstępu, iż mój dom przeszedł metamorfozę starej, drewnianej chaty z 1946 r. Zrobiłam duży remont i stworzyłam nowoczesne wnętrza z odrobiną starego stylu. Belki, które widzicie na suficie są oryginalne. I pięknie skomponowały się z ówczesnymi meblami oraz dodatkami. W salonie pojawił się nowy zestaw wypoczynkowy ze sklepu slf24.pl (zobacz cenę i model mojego narożnika). Ponownie w moim salonie zagościł kolor beżowy, mój ulubiony. Cała aranżacja idzie trochę w kierunku “modern farmhouse”, jednego z najmodniejszych trendów wnętrzarskich w ostatnich latach.

Piękne narożniki – modele i ceny na SLF24.pl

Dla ujednolicenia całej aranżacji, po bokach ustawiłam beżowe fotele, które również pochodzą ze sklepu SLF24.pl (link do foteli + cena). Dzięki nim cały salon jest spójny, jest miejscem, gdzie panuje harmonia i balans. Tak jak lubię. Lubię też, gdy otaczają mnie rzeczy dobrej jakości, a meble z slf24.pl są naprawdę porządnie wykonane. Co ciekawe, to już drugi komplet mebli w moim domu z tego sklepu. I kolejny raz mogłam przekonać się o tym, że przez Internet można zamówić nie tylko piękne, ale i wysokiej jakości meble

meble slf24

Jak zaaranżować beżowy salon?

Okazuje się, że stworzenie przytulnej części wypoczynkowej w salonie może okazać się naprawdę proste. Jak widzicie u mnie nie ma wymyślnych dodatków, dużej ilości dekoracji. Całość tworzy właściwie jedna, ale konkretna galeria obrazów, drewniany stolik, dywan z juty. Chodzi o to, aby całość była spójna, aby we wnętrzu panowała synergia. Osobiście nie lubię, jak we wnętrzu jest bardzo duża ilość dodatków. Zdecydowanie lepiej czuje się, gdy rzeczy w pomieszczeniu jest mniej, gdy wszystkie rzeczy schowane są na swoich miejscu i nie widać ich.

Wnętrze powinno być nie tylko piękne, ale i funkcjonalne, dlatego warto zadbać o to, aby narożnik posiadał funkcję spania. Jak się okazało w praktyce dodatkowe miejsce do spania zawsze przydaje się w momencie przyjmowania gości. W slf24.pl znajdziecie wiele narożników z funkcją spania. Oprócz modelu Elegance, który wybrałam, do wyboru jest jeszcze wiele innych równie pięknych.

Zobacz ceny pięknych mebli na slf24.pl

Comments

  1. avatar says

    Mam podobny komplet. bardzo wygodny. Świetnie sprawdza się w weekendowe wieczory, gdy człowiek szuka odpoczynku po całym tygodniu przed telewizorem. Fajnie że są teraz nowoczesne uchwyty na telewizory, które można regulować pilotem i dopasować kąt oglądania, tak że leżąc na kanapie wszystko fajnie widać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge