Manor House SPA wyjątkowy hotel tylko dla dorosłych [RELACJA]

Manor House SPA to hotel, który zdobył pierwsze miejsce w rankingu 100 Best SPA Hotels in Poland 2023. Wyróżnia go również fakt, iż to hotel bez dzieci. Miałam okazję spędzić tam wspaniały weekend, a poniżej znajdziecie relację z pobytu. Gwarantuję, że będziecie mieli ochotę zrobić tam rezerwację.

manor house spa pokoje

Manor House SPA

Przetestowałam już wiele hoteli w Polsce, jednak Manor House SPA zdecydowanie mogę zaliczyć do miejsc wyjątkowych, szczególnych, takich, które można polecać z czystym sercem. Spędziłam tam babski weekend z siostrą i zdecydowanie wrócę tam niebawem ponownie. Dlaczego? Ponieważ weekend to za mało, aby skorzystać ze wszystkich atrakcji tego kompleksu. Manor House SPA łączy piękno arystokratycznych tradycji, współczesny luksus i dobre energie natury. Wspaniała historia, sielski park, holistyczna aura Polskiego Centrum Biowitalności to warunki idealne do relaksu i wypoczynku. Informacja z ostatniej chwili, wczoraj miała miejsce gala najbardziej prestiżowego polskiego konkursu w branży SPA – Perfect SPA Awards, podczas której Manor House głosami Gości otrzymał 1 miejsce w kategorii Hotel SPA w Centrum Polski.

Manor House SPA – sprawdź ceny i wolne terminy 

Manor House SPA to hotel dla dorosłych. Wstęp do hotelu mają dzieci dopiero od 12 roku życia. Podczas mojego weekendu nie widziałam ani jednego nastolatka. Moim zdaniem to naprawdę świetne rozwiązanie, że w takim miejscu można zaznać prawdziwego, błogiego spokoju. Jestem mamą 5-latka i codziennie spełniam się w roli aktywnego rodzica. Kiedy wyjeżdżam na mały urlop, wielką zaletą dla mnie było to, że mogłam tam odpocząć od dziecięcego chaosu. Każdy rodzic wie, co mam na myśli. Taki krótki reset pozwala jeszcze lepiej wrócić do swoich codziennych obowiązków oraz wyzwań związanych z zajmowaniem się swoimi dzieciakami.

Pokoje dla gości mieszczą się w 3 różnych budynkach – XV-wiecznym Pałacu Odrowążów (5 gwiazdek), XIX-wiecznej Stajni Platera (4 gwiazdki) oraz w Termach Zamkowych (4 gwiazdki). Z Pałacu Odrowążów do Term Zamkowych i strefy SPA & Wellness oraz do Stajni Platera i restauracji prowadzi przeszklony łącznik wyposażony w ogrzewanie infrared i kurtyny powietrzne. Bardzo mile zaskoczyło mnie to, że w pokojach rozbrzmiewa relaksująca muzyka, którą możemy włączyć nawet w łazience. Taki akcent bardzo podkreśla wypoczynkowy charakter pobytu w hotelu.

manor house spa basen

Manor House SPA polskie centrum biowitalności

Manor House SPA to od lat najlepszy Holistyczny Hotel SPA w kraju. Wszystkie atrakcje tego hotelu otrzymujecie w cenie pokoju. Jakie to atrakcje? Przepiękny basen z wodą , Łaźnie Rzymskie z wieloma saunami do wyboru, specjalny pokój z jacuzzi, odrębna sala do afirmacji ze specjalną muzyką o odpowiedniej częstotliwości, gorące ławki do wygrzewania się, do tego zajęcia fitness w wodzie, koncerty gongów, ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, Piramidą Horusa, spiralą energetyczną i Ogrodem Zen czy Komnatą Biowitalności. Specjalne menu dla wegetarian i wegan oraz autorska „Dieta Życia” idealnie uzupełniają ofertę hotelu Manor House SPA.

Rewelacyjną atrakcją dostępną w wyznaczonych przez hotel terminach jest Biowitalna Wioska czyli rytuały SPA pod gołym niebem. To odrębny kompleks domków z saunami, który znajduje się na zewnątrz. Kiedy ja tam byłam, temperatura na dworze sięgała kilku stopni, także wspaniałym przeżyciem było korzystanie z takich zewnętrznych saun czy zewnętrznych jacuzzi. W wiosce jest również bar, w którym zamiast drinków serwowane są ziołowe napoje. Sens w tej wiosce to naprawdę wspaniałe przeżycie, bardzo Wam polecam, ale trzeba zapytać w recepcji na kiedy planowane są takie seanse. 

Manor House SPA wyróżnia pierwszy w Polsce bezchlorowy basen z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr Keshego. Goście mogą cieszyć się dobroczynnym dla organizmu działaniem rewitalizującej, krystalicznie czystej, bezzapachowej wody – pozbawionej również intensywnej woni chloru. Dzięki temu nawet spędzenie kilku godzin w tej strefie jest czystą przyjemnością dla naszego ciała i ducha. 

manor house spa biowitalna wioska manor house spa biowitalne spa manor house spa hotel bez dzieci manor house spa łaźnie rzymskie

Manor House SPA moja opinia po pobycie

Osobiście bardzo wierzę w siłę i moc harmonii naszego ciała oraz duszy. Uwielbiam czytać książki o podświadomości i wiem, jak duże znaczenie ma dla naszego zdrowia oraz samopoczucia relaks, odpoczynek, wyciszenie. Nasz organizm tego bardzo potrzebuje, szczególnie w tych czasach. Pobyt w hotelu Manor House SPA to nie tylko odpoczynek związanym z wyjazdem, ale możliwość zadbania o swoje zdrowie oraz psychikę. Cały wachlarz atrakcji związanych z duszą i ciałem sprawia, że po takim pobycie wracamy jak nowo narodzeni. Kilka dni w hotelu Manor House SPA wystarczy, aby przeżyć swoiste odrodzenie. Wszystko dzięki tym wszystkim biowitalnym atrakcjom, o których pisałam Wam wyżej.

Bezchlorowy basen oraz Łaźnie Rzymskie to miejsca, w których mogłabym spędzać czas godzinami. Relaks wspierają bajkowe widoki na zabytkowy park. Goście szanują siebie nawzajem, dzięki czemu panuje tam błoga atmosfera. Bardzo pomocna obsługa hotelu sprawia, że czujemy się tam w pełni komfortowo. Manor House SPA to prawdziwe Polskie Centrum Biowitalności, gdzie pozytywne energie natury wibrują nawet w granicach 30000-40000 jednostek Bovisa. To idealne miejsce do podwyższenia energetyki i biowitalności swojego organizmu. Jeżeli chcecie przeżyć coś naprawdę niesamowitego, to szczerze polecam Wam pobyt w Manor House SPA.

hotel ze spa

basen manor house spa hotel z basenem manor house spa pokoj zęby bonding efekt

Manor House SPA – oferta i pakiety pobytowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge