Promocja w Rossmann -55% na kolorówkę! Kiedy rusza promocja?

Kosmetyki do makijażu za pół ceny w Rossmann! Lada moment rusza najbardziej wyczekiwana promocja. To wspaniała okazja, aby kupić ulubione kosmetyki do makijażu po bardzo niskich cenach. To również świetna okazja do tego, aby przetestować nowe kosmetyki bez ryzyka wydawania zbyt dużej ilości pieniędzy. Kiedy rusza Rossmann promocja kwiecień 2019?

promocja rossmann kwiecien 2019

Rossmann promocja kwiecień 2019 -55% na kolorówkę

Rossmann ponownie daje szanse na super zakupy kosmetyków kolorowych!. Szafy z kosmetykami do makijażu to zdecydowanie najbardziej oblegana część w tej drogerii. Wybór kosmetyków kolorowych w Rossmannie jest tak duży, że ciężko się na coś zdecydować i często wychodzi się ze sklepu z różnymi produktami. Teraz można jeszcze bardziej zaszaleć, bo lada chwila rusza wyprzedaż – -55% na kolorówkę Rossmann w kwietniu!

Promocja Rossmann kwiecień 2019 -55% na kolorówkę będzie trwała od 19 kwietnia do 30 kwietnia 2019 roku. Marki kosmetyczne odnośnie kosmetyków kolorowych, jakie można znaleźć w Rossmann to m.in Revlon, L’oral, Maybelline, Bell, Max Factor, Miss Sporty, Rimmel oraz wiele innych. Z pewnością warto zwrócić uwagę na podkłady oraz tusze do rzęs, bo to właśnie one zużywają się nam najczęściej, można więc śmiało zrobić zapasy tego typu produktów. Trzeba kupić  co najmniej 3 różne produkty do makijazu, aby móc skorzystać z obniżki -55%.

Każdy może skorzystać z promocji -55% na kolorówkę w Rossmann w kwietniu 2019, ale oczywiście trzeba być członkiem Klubu Rossmann. Posiadanie aplikacji Rossmann na telefonie uprawnia też do zniżek na wiele innych produktów, które zmieniają się co chwila. To jedna z bardziej przydatnych aplikacji podczas zakupów w drogeriach. Rossmann promocja kwiecień 2019 – mam nadzieję, że wiecie już teraz o niej wszystko!

Najpopularniejsze promocje w sklepach Rossmann to zdecydowanie akcje 2 + 2 GRATIS w Rossmannie. Przy zakupie dwóch produktów – wybrać dwa kolejne za darmo. Każdy może skorzystać z tej wyprzedaży kosmetyków! Rossmann promocja kwiecień -55% dotyczyć będzie tym razem kosmetyków kolorowych i można spodziewać się zniżki -55% na wszystkie kosmetyki do makijażu! Trzeba przyznać, że wiele Klientek czekało na tą edycję od wielu miesięcy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

paleta makeup revolution

Zasady Rossmann promocja kwiecień -55% na kolorówkę

  1. Z promocji mogą skorzystać tylko i wyłącznie posiadacze karty klubu Rossmann, czyli aplikacji na telefonie komórkowym
  2. Z promocji można skorzystać tylko raz na jedno konto
  3. Akcja obejmuje produkty do makijażu
  4. Kosmetyki muszą mieć różne kody kreskowe, czyli np. różnić się wersją (np. kolorem w przypadku takich samych podkładów)
  5. Promocja Rossmann kwiecień 2019 -55% na kosmetyki kolorowe trwać będzie od 19 kwietnia do 30 kwietnia 2019 roku
  6. Rabat naliczy się przy zakupie minimum 3 różnych produktów do makijażu
  7. Jeśli regularnie robicie duże zakupy w Rossmannie i zostałyście zakwalifikowane do grona klientów VIP, to z obniżki -55% będziecie mogły skorzystać trochę wcześniej (16 kwietnia 2019 r.) 

podkład matujacy revlon

Jakie podkłady warto kupić w promocji Rossmanna?

Kiedy rusza wielka wyprzedaż kosmetyków kolorowych w Rossmann – zawsze największą uwagę zwracam na zakup podkładów. Używam ich codziennie, poza tym bardzo często zmieniam produkty, odcienie, łączę dwa kosmetyki, łączę różne kolory podkładów. Lubię mieć ich dużo w swojej łazience. Dlatego też zawsze kiedy rusza promocja Rossmann -55% na kosmetyki kolorowe – wychodzę z Rossmanna z różnymi rodzajami podkładów. Od wielu lat kupuję tylko i wyłącznie podkłady matujące. Praktycznie nie uznaję innego rodzaju podkładów, czyli nawilżających czy rozświetlających, bo dla mnie tylko matowa cera wygląda dobrze o każdej porze dnia. 

TOP 10: najlepszy podkład matujący

Zaraz po podkładach zwracam się ku kosmetykom do rozświetlania twarzy. Idealnie dobrany i skuteczny rozświetlacz w połączeniu z matowym podkładem tworzy wyjątkowo zgrany duet i świetnie konturuje twarz, nadaje jej piękny efekt “glow”. Jakie rozświetlacze są najlepsze? Zobacz mój ranking!

TOP 10: najlepszy rozświetlacz do twarzy

makijaż kim kardashian

Rossmann promocja kwiecień 2019 -55% na produkty do makijażu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge