Serum z witaminą C za 45 zł – HIT wśród kobiet! [TEST]

W pewnym wieku już zwykłe kremy do twarzy nie wystarczą, aby skutecznie zawalczyć z upływającym czasem. Dlatego też obowiązkowym kosmetykiem w naszej łazience powinno być dobre serum. Moim odkryciem jest serum z 20% stężeniem witaminy C, retinolem oraz kwasem hialuronowym.

serum do twarzy z witamina c

Serum z 20% stężeniem witaminy C, retinolem oraz kwasem hialuronowym

Moim zdaniem to najlepsze “kombo” dla naszej cery. Trzy hiper skuteczne składniki, które potrafią szybko i skutecznie odmłodzić, wygładzić cerę, odżywić oraz nawilżyć. O cudownych właściwościach witaminy C wiem już od wielu lat, dobre kilka lat temu opisywałam Wam na blogu zbawienne działanie kremu z witaminą C. Tym razem testowałam serum z bardzo wysokim stężeniem kwasu askorbinowego oraz dodatkowo ekstra boosterami dla naszej cery czyli retinolem oraz kwasem hialuronowym.

Do kupienia za 45 zł – TUTAJ z -10% zniżki

Pamiętam, jak na studiach dietetycznych mieliśmy zajęcia z kosmetologii i wykładowca opowiadał o tym jak cudowne kremy wnikają w głąb skóry. Otóż prawda jest taka, że większość tych kremików, które na siebie nakładamy tak naprawdę nie wnika w głębsze warstwy skóry. Bardzo częsty mocno reklamowane kremy mają w swoim składzie bardzo mało substancji aktywnych, które lądują gdzieś na samym końcu składu danego kosmetyku. Dlatego też tak ważne jest, aby wybierać produkty kosmetyczne z dobrym składem oraz dużą ilością substancji aktywnych. Vitamin C Serum posiada rewelacyjny skład i bardzo przyjazną cenę. Skóra po 25 roku potrzebuje właśnie tego. I wierz mi, że używając tak skoncentrowanego serum można bardzo szybko zauważyć efekty. 

Serum bardzo dobrze rozprowadza się po skórze, wystarczy kilka kropel z pipety, by nałożyć kosmetyk na całą twarz. Zapach serum jest owocowy, przyjemny. Znika w sumie po kilku sekundach od nałożenia serum na twarz. Ponieważ posiada on tak aktywne składniki jak witamina C, retinol oraz kwas hialuronowy, bardzo szybko można zauważyć efekty działania kosmetyku. Obecnie jest on hitem nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Sprzedawany na Amazon za niecałe 10$ co chwilę znika ze sklepu internetowego, gdyż jego nakłady są szybko wyprzedawane. 

serum witamina c

Serum Vitamin C – dlaczego warto?

Większość producentów oferuje kosmetyki z witaminą C w zbyt małym jej stężeniu, przez co nie można liczyć na spektakularne efekty. W tym kosmetyku mamy aż 20% stężenia witaminy C. Większość kobiet testujących kosmetyk w badaniu po użyciu serum zauważa poprawę kolorytu, gładkości oraz blasku w ciągu zaledwie 2 tygodni. Serum mimo dużego stężenia witaminy C nie wysusza skóry.

Do kupienia za 45 zł – TUTAJ z -10% zniżki

Ten kosmetyk to prawdziwy booster dla naszej cery, gdyż na jej korzyść działają takie składniki jak retinol, olej jojoba, witamina E, aloes. To serum przyspiesza również odnowę skóry i pozwala na szybsze tworzenie się nowych komórek. To wszystko sprawia, że efekty widoczne są 6 razy szybciej niż w przypadku stosowania samej witaminy C.

Składniki tego serum przetwarzane są na zimno, dzięki czemu nie tracą swojej wartości. Ciekawostką jest fakt, że wiele innych tym podobnych kosmetyków produkuje się w temperaturze 90°C, co pozbawia 31% antyoksydacyjnej aktywności witaminy C w ciągu 48 godzin. Serum opakowane jest w specjalne szkło FrostProtect, które blokuje destabilizujące światło i tlen. Formuła serum opracowana jest przez dermatologów. Naprawdę warto. To inwestycja około 45 zł, a efektami możemy być naprawdę mile zaskoczone.

serum z witamina c

Do kupienia za 45 zł – TUTAJ z -10% zniżki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge