Sesja i wywiad w magazynie “Świat Kobiety”

W najnowszym wydaniu magazynu “świat Kobiety” ukazał się reportaż o mnie, mojej modowej pasji, o moim wielkim zamiłowaniu do robienia zakupów oraz o mojej książce “Pamiętnik Modowej Blogerki”. Dziś mam zdjęcia z całej sesji zdjęciowej.

Cały wywiad możecie przeczytać TUTAJ, a zdjęcia z sesji zdjęciowej dla magazynu “Świat Kobiety” zamieszczam dziś na blogu. Była to jedna z moich najbardziej sympatycznych sesji zdjęciowych. Możecie zobaczyć tam większość moich ciuchów (aktualnie moje ulubione to czarna ramoneska i tiulowa spódnica) , butów i torebek. Wszystkie ubrania użyte w sesji zdjęciowej są oczywiście moje. Ostatnio dodawałam również zdjęcia z sesji dla innego kolorowego magazynu, więc jeśli ktoś nie wiedział to znajdziecie ją TUTAJ.

Ten wpis bierze udział w konkursie Martini “Luck Is An Attitude”. Odpowiedzią na to pytanie jest poniższa sesja zdjęciowa, która idealnie pokazuje to, jak można bawić się życiem i być szczęśliwym, gdy można robić to, co się lubi. Moją pasją od wielu lat jest moda. Cały czas bawię się nią, dzięki czemu moje życie jest naprawdę kolorowe! Swoje przeżycia, te dobre i te złe opisałam w książce “Pamiętnik Modowej Blogerki”, a wydanie swojej książki również należało do moich marzeń. Teraz czas na spełnianie kolejnych! EDIT: wygrałam konkurs Martini! 🙂

DSC_4884

DSC_4944

DSC_5070

DSC_5157

DSC_4835

DSC_5263

DSC_5280

DSC_5466

DSC_5488

fot. Świat Kobiety / Wydawnictwo Bauer

Comments

  1. avatarButik LaFem.pl says

    Świetna sesja. Gratuluje! To wielkie szczęście, kiedy nasza pasja może być jednocześnie sposobem na życie :-). Jeszcze raz gratuluje….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge