Sesja zdjęciowa dla Timex w klimacie vintage i oldschool

Jakiś czas temu miałam okazję uczestniczyć w sesji zdjęciowej dla marki Timex. Tematem sesji był oldschool, lata 70-te, 80-te i 90-te. W zdjęciach wzięło udział oprócz mnie jeszcze jedenaście modowych blogerek. Jeśli jesteście ciekaw efektów tej sesji to zapraszam!

Głównym założeniem całej sesji były zdjęcia w klimacie vintage. Do każdej stylizacji dobrałyśmy zegarek Timex. Wspólnie ze stylistą wybraliśmy set w stylu kolekcji Roberta Kupisza, do którego wykorzystaliśmy białą tunikę z jego najnowszej kolekcji. Całość nawiązuje trochę do looku kowbojki, do czego również zainspirował mnie oldschoolowy zegarek na brązowym, skórzanym pasku.

W sesji wzięło udział dwanaście modowych blogerek. Każda z nich miała okazję pokazać swoją interpretację vintage’owego stylu. Bawiłyśmy się naprawdę świetnie podczas robienia tych zdjęć! Sesja była również dobrą okazją do spotkania się z blogerkami. Na koniec mam dla Was jeszcze backstage’owy filmik z całego wydarzenia. Możecie obejrzeć go TUTAJ.

Blogerki Timex

Blogerki Timex

Blogerki Timex

Blogerki Timex

Fotograf: Marcin Kempski / ilike-photo.com
Asystent: Damian Deja/ ilike-photo.com
Stylizacja: Szymon Duży
Asystentka: Paulina Bolko
Make Up: Aneta Kostrzewa / ilike-photo.com
Asystentka: Barbara Markwardt
Włosy: Sławek Oszajca
Asystentka: Magdalena Brojak
Operator: Tymoteusz Pieszka / ilike-photo.com

KOWBOJKI Sarenza.pl
TUNIKA – Robert Kupisz
SPÓDNICA – Sinsay

Comments

  1. avatar says

    Samo ubranie bardzo stylowe i seksowne jak na styl vintage. Szkoda tylko, że nie ma zbliżenia na zegarek, bo Timex gryzie mi się trochę z modowym stylem. Myślę, że ciekawiej by tu wyglądał model od Calvin’a Klein’a np. CK Body. Różowe złocenie doskonale komponowało by się z tymi płomiennymi włosami i brązowymi kowbojkami. Ogólnie super sesja. Brawo.
    Adam ostatnio opublikował..Tony ParkerMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge