Poznaj 25-dniową ziołowa terapię wyszczuplającą od Slim System

Od dawna wierzę w moc naturalnych ziół. Nie dość, że wiele z nich działa leczniczo, to jeszcze mogą one świetnie poprawiać metabolizm. Slim Herbal System to w 100% ziołowa 25-dniowa ziołowa terapia wyszczuplająca i poprawiająca przemianę materii.

Slim Herbal System – co warto wiedzieć?

Komplet informacji znajdziecie na stronie Slim Herbal. Składniki herbatki wspomagają pracę jelit poprawiając jej perystaltykę. 6-cio etapowy system, każdego dnia zapewnia dawkę pozytywnej energii. Dlatego też nie jest to tylko i wyłącznie herbata dla osób, które chcą schudnąć, ale dla każdego, kto chce poprawić swój metabolizm i przemianę materii.

slim herbal systemslim herbal system

slim herbal system

slim herbal system

slim herbal system

Jak stosować herbaty Slim Herbal?

Saszetkę zalewasz wrzątkiem pozostawiasz na 10 minut. Każdy zestaw pijesz w odpowiednich godzinach: 1. 8.00 – 10.00, 2. 10.00 – 12.00, 3. 12.00 – 14.00, 4. 14.00 – 16.00, 5. 16.00 – 18.00, 6. 18.00-21.00.

Herbatki maja bardzo przyjemny zapach oraz smak. Już po 10 dniach można zauważyć lepsze samopoczucie oraz działanie sprawniej pracującego układu trawiennego.

Z racji tej, że Slim Herbal System jest naturalną mieszanką ziołową, która wspiera działanie organizmu, można ją stosować tak długo, aż osiągniemy taką sylwetkę, do jakiej dążymy.

slim herbal system

Slim Herbal – 6 etapów w ciągu dnia

Poranny detox

Dzień rozpoczniesz od łagodnego oczyszczenia swojego organizmu. Gdy jelita są zanieczyszczone, nie działają jak trzeba i musisz więcej jeść. Dlatego dzień zaczynamy od łagodnego oczyszczania, by usunąć wszystko, co osłabia wchłanianie składników odżywczych.

Przebudzenie organizmu

Bioaktywne składniki przyśpieszą spalanie tkanki tłuszczowej. Poczujesz przypływ dobrej energii. Bioaktywne składniki tej mieszanki mają pozytywny wpływ na ciało i mózg. Przyjemnie pobudzają organizm i stymulują zwiększone spalanie tkanki tłuszczowej.

Przyśpieszamy metabolizm

7 różnych składników pozwoli Ci pobudzić przemianę materii. Jeden ze składników tej mieszanki był dawniej używany jako środek ułatwiający trawienie po długich ucztach. Potrzebujesz tego, bo dzisiejsze jedzenie jest gorszej jakości, a tu masz silne wsparcie aż 7 różnych składników.

slim herbal system

Spalamy tłuszcz

Dzięki szybszej przemianie materii, zamienisz tłuszcz w potrzebną energię. Gdy organizm jest na to gotowy, tą mieszanką pomagamy mu zmieniać tłuszcz w energię, między innymi stymulując termogenezę. Przyspiesza ona przemianę materii, więc organizm nie domaga się tak szybko kolejnego posiłku.

Hamujemy apetyt

Uregulujesz apetyt, dzięki czemu naturalnie eliminujesz największego wroga odchudzania – napady głodu. Ta mieszanka reguluje apetyt, dzięki czemu naturalnie eliminujesz największego wroga odchudzania – napady głodu. A po chwilach słabości zmniejsza wchłanianie węglowodanów, czyli tych podstępnych słodyczy.

Wieczorne odprężenie

Na ostatnim etapie uspokoisz swój organizm i przygotujesz układ trawienny do pracy w następnym dniu. Uspokój siebie i swój organizm. Jednym z głównych składników tej mieszanki jest melisa, której działanie uzupełniają pozostałe składniki. Przygotowuje Twój układ trawienny do spoczynku, by z nową energią pracował następnego dnia.

slim herbal system

Zaufaj mocy ziół

Bardzo pozytywnym zaskoczeniem są dla mnie dokładne opisy działania poszczególnych ziół, jakie znalazłam na stronie Slim Herbal. Dzięki temu nie kupujemy kota w worku i możemy przed przystąpieniem do kuracji szczegółowo zapoznać się z działaniem każdego składnika.

Owoc głogu

Głóg, a właściwie dzika róża, to znany w polskiej medycynie naturalnej surowiec wzmacniający odporność i nasz rodzimy odpowiednik kawy. Owoce głogu działają delikatnie rozgrzewająco, co sprawia, że są chętnie wykorzystywane przez osoby na diecie redukcyjnej – podniesienie temperatury ciała nawet o jedną dziesiąta stopnia zwiększa już dostępność energetycznych rezerw tłuszczowych, co znacząco ułatwia ich spalanie.

Jestem całym sercem za wszystkim, co naturalne. W tych herbatkach nie znajdziemy żadnych sztucznych aromatów czy wzmacniaczy smaku. Sama natura!

slim herbal system

slim herbal system slim herbal system

slim herbal system

Slim Herbal System – poznaj je bliżej!

Comments

  1. avatarWezom says

    Zawsze się zastanawiałam czy herbatki odchudzające dają realne efekty i… jakoś w to nie wierzę już bardziej w to, że faktycznie uspokaja człowieka 😉

  2. avatareweladee says

    Hej, jak soe czujesz po tych herbatach? Popraiwła Ci się może cera? Ja obecnie pijam Super Linie (herbata odchudzająca Malwa Tea). Ma dobry skład, w smaku jest dość delikatna, orzeźwia (ma w składzie miętę, kminek), baza to herbata Pu-erh. Poprawia przemianę materii. fajnie, że jest z miętą, dzieki temu bardzo orzeźwiająco smakuje i też fakt,ze korzystam z natiralnego suplementu w postaci herbaty poprawia mi samopoczucie, czuej sie bardziej fit 😉 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge