Pomysł na prezent AGD – co warto podarować? [LISTA]

Weszliśmy właśnie w najgorętszy okres pod kątem świątecznych zakupów prezentowych. Każdy z nas rozgląda się za ciekawymi pomysłami na podarunek dla bliskich osób. Wiele osób chciałoby ofiarować coś ładnego, ale i praktyczne. Co powiecie na prezent w postaci AGD?

pomysł na prezent AGD

Pomysł na prezent AGD

W kwestii prezentów z reguły jestem za tym, aby prezent był nie tylko atrakcyjny, ale również praktyczny. Z pewnością nie warto odkładać kupowania prezentów na ostatnią chwilę, gdyż efektem tego jest podarowanie często czegoś, co wcale nie było marzeniem danej osoby. Na pewno miło by nam było, gdyby nasz prezent był faktycznie użytkowany, gdyby sprawiał radość. Miło będzie widzieć szczerą wdzięczność danej osoby za prezent, a nie tylko wymuszony uśmiech czy zadowolenie. Najlepiej odnieść sytuacji do samego siebie, jak my reagujemy na kolejną parę skarpetek czy pudełka czekoladek, kiedy 99% rodziny wie, iż jesteśmy na diecie. Zakup dobrze dobranego prezentu to sztuka. Mam dla Was ciekawy pomysł na prezent AGD.

Dlaczego warto dawać prezenty z kategorii AGD? Ponieważ są to rzeczy codziennego użytku, które ułatwiają codzienne czynności albo umilają nam czas. Często jest tak, że sami nie wpadniemy na pomysł, aby kupić sobie przykładowo toster, ale kiedy dostaniemy go w prezencie może okazać się, że nie wyobrażamy sobie już śniadania bez pysznego, ciepłego tosta z serem. Producenci sprzętu AGD idą z trendami i zauważyli, jak ważny jest dla ludzi design produktów z półki AGD. Dlatego też możemy kupić wiele naprawdę pięknych produktów z tej branży, które są przydatne, ale też mogą być ozdobą w kuchni.

prezent AGD

Pomysł na prezent AGD – co warto kupić?

Jednym z dobrych i wartościowych pomysłów na prezent z branży AGD to wypiekacze do chleba <– sprawdź najtańsze na Ceneo.pl. Obecnie coraz więcej osób rezygnuje z pieczywa sklepowego na rzeczy wypiekanego samodzielnie. Wiele się mówiło o szkodliwości takiego masowo wytwarzanego pieczywa, o tym, że mąka jest chemiczna, że do pieczywa dodaje się wiele różnych substancji niekoniecznie dobrych dla naszego zdrowia. Nie dziwne więc, że wiele osób przerzuciło się na domowe pieczywo. Moim zdaniem podarowanie komuś wypiekacza do chleba to świetny pomysł na prezent AGD. 

Kolejny pomysł na prezent z serii praktycznego AGD? W sezonie jesienno-zimowym większość z nas narzeka na przesuszonego powietrze. Dlatego też idealnym podarunkiem będzie… nawilżacz powietrza –> najtańsze sprawdź na Ceneo.pl. Sama posiadam taki nawilżacz i nie wyobrażam sobie już dobrego snu bez takiego sprzętu. Włączam go zawsze na noc, aby rano nie budzić się z uczuciem suchości w ustach. Takie nawilżacz może również spełniać rolę urządzenia do aromaterapii, o ile posiada taką funkcję. Wtedy też może razem z nawilżonym powietrzem uwalniać zdrowotne olejki eteryczne. Nawilżacza powietrza z funkcją aromaterapii to moim zdaniem naprawdę wartościowy pomysł na prezent AGD.

Trzecia, wartościowa propozycja na ciekawy pomysł na prezent AGD to… masażery –> sprawdź najtańsze na Ceneo.pl. Jak wiemy, większość z nas pracuje przy komputerze i ma pracę siedzącą. To nie wpływa dobrze na nasz kręgosłup i całe ciało. Wiele osób narzeka na różnego rodzaju bóle, chwilowe albo przewlekłe. Dobry masażer będzie naprawdę dobrym prezentem dla takiej osoby. Jeżeli obdarowana osoba posiada pracę siedzącą, to bankowo ucieszy się z takiego podarunku.

sprzęt AGD na prezent

Comments

  1. avatarDominika says

    W zeszłe święta dostałam robot planetarny ariete i był to świetny prezent, który teraz mi pomoże przygotować święta 😀

  2. avatarPatrycja says

    Bardzo ładne te sprzęty! Ja teraz na święta dostałam urządzenie wielofunkcyjne ariete, które już kiedyś spodobało mi się u siostry. Teraz mogę sama przyrządzać babeczki czy pączki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge