Stroje na mecz piłkarski – co warto ubrać, by dobrze wyglądać?

Piłkarze, a w szczególności piłkarze-amatorzy stoją nierzadko przed trudnym wyzwaniem – w co ubrać się na mecz, żeby było zarówno modnie, jak i wygodnie? Społeczność piłkarzy, którzy zawodowcami nie są, znajduje się pod silnym wpływem mody, a najnowsze modele korków, bądź bielizny termoaktywnej, są dla nich obiektem pożądania.

w co się ubrać na mecz piłki nożnej

Na boisku przede wszystkim wygoda

Warto zatem wiedzieć, na co się zdecydować, by połączyć funkcjonalność z estetyką. Dotyczy to zarówno aktywnych sportowców, jak i widzów. Najlepszych piłkarzy na świecie charakteryzuje szybkość i zwinność. To atuty, dzięki którym są w stanie mijać dryblingiem rywali i zachwycać kibiców pięknymi bramkami. Poza naturalnymi umiejętnościami i techniką wypracowaną na treningach ogromną rolę odgrywa również ich obuwie, a także ubiór. Strój sportowy musi być przede wszystkim wygodny i funkcjonalny. Powinien się także odpowiednio prezentować. Nikt nie chciałby raczej oglądać profesjonalistów ganiających za piłką w zbyt dużej koszulce i zniszczonych butach. Dotyczy to również amatorów. Jeśli chcesz wiedzieć, czyja oferta godna jest prawdziwego profesjonalisty, sprawdź nasz ranking bukmacherów. To przydatne narzędzie, dzięki któremu możemy najlepiej dobrać bukmachera.  

Szykując się na mecz piłkarski, warto zadbać przede wszystkim o to, żeby koszulka była dopasowana, a buty przeznaczone do uprawiania sportu. Najlepiej w mojej opinii prezentują się koszulki klubowe, które choć drogie, stworzone zostały ze specjalnych materiałów, pozwalających ciału oddychać. Do nich sugerowałbym dobranie odpowiedniego obuwia przeznaczonego dla piłkarzy. W zależności od rodzaju nawierzchni, na jakiej będziemy grać, powinny być to turfy, lub tzw. śnieżki. Można również zdecydować się na korki, jednak odradzam korzystanie z przeznaczonych dla profesjonalistów “wkrętów”. Mogą zniszczyć sztuczną murawę, a także doprowadzić do poważnej kontuzji atakowanych przez nas rywali. 

Przed telewizorem przede wszystkim wygląd?

Wyjście ze znajomymi na miasto, tytułem obejrzenia meczu również może stanowić niezłą okazję do zaprezentowania tego, jak głęboka jest nasza szafa. Fani futbolu nie należą zazwyczaj do “modnisiów” i najczęściej decydują się na proste i wypróbowane rozwiązania modowe. Ich ubiór rzadko kiedy różni się od tego, co noszą na co dzień. Łatwo zatem na ich tle wypaść na osobę zorientowaną w trendach, bez podkreślania tego na siłę. Postaw na outfit, który różni się od tego, do którego przywykłeś, zachowując przy tym zdrowy umiar. 

No chyba, że zapraszasz kumpli do siebie na wspólne oglądanie. Wówczas wystrojenie się jak na imprezę mogłoby zostać odebrane jako żart. Oglądacie mecz drużyny, której kibicujesz? Ubierz się zatem w jej klubową koszulkę. 

Postaw na kompromis

Bez względu na to, czy planujesz spędzić czas na graniu w piłkę, czy może jedynie zasiąść ze znajomymi przed telewizorem, w przypadku doboru odpowiedniego stroju należy przede wszystkim, jak we wszystkim w życiu, zachować umiar. Jeśli nie czujesz się w danej stylizacji komfortowo, zrezygnuj z niej. Postaw zamiast tego na wygodę, bo komfort jest sprawą istotniejszą. 

Strój na mecz piłkarski i tak nie wpłynie na wynik spotkania. Trzeba mieć to na uwadze, planując swój outfit. Warto jednak dobrze wyglądać, żeby dobrze się czuć. 

Stroje piłkarskie dla dzieci z własnym wzorem. Vesmo – producent odzieży sportowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge