Jak za darmo zaprojektować wizytówkę – to proste!

Wizytówkę może mieć każdy, bez względu na to, czy posiadamy firmę, bloga czy inną działalność. Wizytówka to bardzo elegancki sposób na wymienienie się z kimś kontaktem, dlatego też bardzo zachęcam Was do posiadania własnej wizytówki. Co ciekawe, pokażę Wam miejsce, w którym znajdziecie bajecznie piękne, nowoczesne i darmowe szablony wizytówek!

szablony wizytówek

5 powodów, dla których warto mieć swoją wizytówkę

 1. To niezwykle elegancka i stylowa forma na przekazanie kontaktu do siebie
 2. Posiadanie własnej wizytówki zachęca nas do wymiany kontaktów, co może zaowocować nawiązaniem interesujących znajomości
 3. Własna wizytówka zwiększa poczucie własnej wartości
 4. W przypadku posiadania jakiejkolwiek działalności – piękna wizytówka to “must have”, nie możesz bez niej dobrze funkcjonować
 5. Dzięki własnej wizytówce możesz brać udział w różnego rodzaju loteriach wizytówkowych

Jak zdobyć darmowy szablon pięknej wizytówki?

W tym miejscu znajdziesz darmowe szablony wizytówek. Dlaczego taki szablon wizytówki możesz otrzymać zupełnie bezpłatnie? Ponieważ firma Colour.me posiada własnego autorstwa szablony wizytówek, z których możesz skorzystać zupełnie bezpłatnie. Co więcej, zaprojektowanie własnej pięknej wizytówki z użyciem tych szablonów wizytówek jest tak banalnie proste, że nawet dziecko poradziłoby sobie z tym zadaniem.

Wystarczy wybrać szablon wizytówki, który wpadł nam w oko, a potem tylko edytować tekst na wizytówce. Zajmie to Wam nie więcej niż 5 minut, i piękna, autorska wizytówka gotowa! Nie musicie mieć ani wiedzy graficznej, nie musicie płacić za projekt wizytówki, wszystko otrzymujecie zupełnie za darmo od Colour.me. Co więcej, ceny za wydruk 100 sztuk wizytówek są naprawdę bardzo przyjazne (klasyczne wizytówki można zamówić już w okolicach 30 zł).

projektowanie wizytówki z szablonu

ekran projektowania wizytówki w Colour.me

Jaka powinna być Twoja wizytówka?

Wizytówka powinna być graficznie dostosowana do tego, co chcesz reprezentować. Z pewnością warto postawić na nowoczesne formy i kolorystykę. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz! To niesamowite, jak wiele dobrego może zdziałać taki mały kartonik! Zaufaj mocy, jaką może dać Tobie piękna wizytówka. Wiem to ze swojego doświadczenia, ponieważ mam swoją firmę, prowadzę bloga i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez wizytówek

Drukarnia Colour.me wydrukuje dla Ciebie wizytówkę na papierze kredowym z zadrukiem jedno lub dwustronnym. Dodatkowo wizytówka może zostać wykończona folią matową lub z połyskiem. Jeśli chodzi o nakład – wybierasz ilość najbardziej odpowiadającą twoim potrzebom, zaczynając już od 100 sztuk. W drukarni Colour.me możesz wydrukować nie tylko wizytówki, ale cały kompleks materiałów reklamowych dla Twojej działalności. Ważne jest, aby wszystko było ze sobą spójne.

szablony wizytowek 2018

10 faktów o wizytówka z drukarni Colour.me

 1. Projekt wizytówki jest bezpłatny, możesz do woli korzystać z oferowanych, bajecznie pięknych szablonów
 2. Projektowanie wizytówki może zając dosłownie kilka minut
 3. Ceny za 100 szt. wizytówek mogą nie przekroczyć 40 zł
 4. Wysyłki realizowane są tylko w Polsce, koszt wysyłki wynosi 0 zł, produkty wysyłane są kurierem
 5. Colour.me oferuje bardzo szybki czas realizacji, z reguły wysyłka w ciągu 3 dni roboczych od zaksięgowania płatności
 6. Drukarnia oferuje wizytówki w formatach 90×50 mm oraz 85×55 mm o prostokątnych rogach
 7. Park maszynowy zapewnia wysokiej jakości wydruki – na wielu podłożach i w różnych technologiach druku.
 8. Drukarnia oferuje druk offsetowy, cyfrowy w jakości offsetu, a także solwent (twardy i miękki) oraz druk UV, dysponuje też nowoczesną introligatornią
 9. Do wizytówki możesz zamówić cały pakiet materiałów graficznych, które będą ze sobą spójne
 10. Wielką zaleta drukarni są niezwykle przyjazne ceny za wszystkie usługi

wizytówka miętowa

Jak właścicielka firmy dlaczego polecam posiadanie wizytówki?

Od jakiegoś czasu jestem już właścicielką firmy medialnej, gdzie główną działalnością jest prowadzenie mojego bloga oraz szkoleń motywacyjnych. W branży medialnej jestem już od 10 lat, dlatego doskonale znam wartość i znaczenie posiadania własnej wizytówki. Wiele osób nie docenia tego małego kartonika, a on może naprawdę… zdziałać cuda!

Życie oferuje nam wiele różnych okazji, przypadkowych znajomości i ciekawych propozycji współpracy. W każdym z tych momentów warto mieć przy sobie własną wizytówkę. Dzięki temu utrwalimy kontakt do siebie, będziemy mieć też pewność, że dana osoba w kilka chwil pozna naszą działalność. Za 100 sztuk wizytówek możemy zapłacić mniej niż 40 zł, a korzyści z takiego pakietu możemy mieć naprawdę ogromne!

Inwestycja 40 zł we własne, piękne wizytówki może okazać się jedną z lepszych inwestycji w Waszym życiu. Zaufajcie mi, ponieważ korzystam z nich już od dawna i to właśnie dzięki nim jestem tu, gdzie jestem. Mam własny biznes, wolność i niezależność. Z pewnością wizytówki pomogły mi to wszystko osiągnąć.

wizytówka pudrowy róż

szablony wizytówek z Colour.me

wizytówka szablon

szablony wizytówek z Colour.me

wizytówki

szablony wizytówek z Colour.me

własna wizytówka szablon

szablony wizytówek z Colour.me

Comments

 1. avatar says

  Sam wygląd i wykonanie wizytówek jest mega ważne, przekonałam się o tym na biznesowym spotkaniu, po którym zostałam z wizytówkami firm w ręce. Ostatecznie oddzwoniliśmy do tych, których identyfikacja wizualna nam najbardziej odpowiadała. W naszej branży ma to ogromne znaczenie.

 2. avatar says

  Wizytówki są niesamowicie ważne! Po rozmowie z kilkoma firmami zostajemy z wizytówkami w dłoni i wybieramy często zwracając uwagę na wygląd wizytówki (mając na uwadze przebieg rozmowy).

 3. avatarAnna - fun HR szkoleniai says

  Najtrudniejsze jest zwykle zrobienie wizytówki łączej klasyczną elegancję – czyli nie bedacej kiczem – z oryginalną kreatywnością, dzięki której wyróżnimy się w izytowniku klienta, pełnym po brzegi innych wizytówek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge