Szczoteczka soniczno-rotacyjna ze sztuczną inteligencją [HIT!]

Mycie zębów to jedna z ważniejszych czynności pielęgnacyjnych w naszym życiu. I choć wszędzie się mówi o tym jak szczotkować zęby, to zarówno dzieci, jak i dorośli robią to na swój sposób. Ciężko było w domu samodzielnie sprawdzić jakości mycia, do czasu kiedy stworzono… inteligentną szczoteczkę Oral-B Genius, która kontroluje poziom mycia zębów oraz wskazuje ewentualne braki – to wszystko przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji.

Oral B genius opinie

Szczoteczka soniczno-rotacyjna Oral B Genius X

Dbanie o zęby to nasza inwestycja. Tak samo jak dbanie o zęby naszych dzieci. Szczotkowanie zębów jest tak samo ważne jak noszenie szalika i czapki w zimie czy jedzenie produktów bez konserwantów. Jeśli o to zadbasz, zyska na tym Twoje zdrowie i samopoczucie, a także… Twoja kieszeń.

Dlatego z ogromną przyjemnością przedstawiam Wam najnowszy model szczoteczki Oral-B Genius X 2000N – szczoteczka soniczno-rotacyjna Genius, która posiada sztuczną inteligencję. Dzięki niej, szczoteczka potrafi skontrolować, które partie zębów zostały dobrze umyte, a które wymagają poprawki. 

Po umyciu zębów taką szczoteczką można mieć pewność, że nasze zęby, czy zęby naszych dzieci zostały poprawnie umyte. Szczoteczka elektryczna to inwestycja na wiele lat. Wizyty u stomatologów kosztują sporo, a można bardzo radykalnie zmniejszyć ich liczbę właśnie poprzez dokładne mycie zębów. To najprostsza metoda na zapobieganie próchnicy oraz problemów z zębami czy dziąsłami. Zwykłe szczoteczki manualne nigdy nie dadzą nam takiej efektywności czyszczenia jak szczoteczki soniczno-rotacyjne.

Tak wiele mówi się o tym, aby szczotkować zęby zgodnie z zaleceniami dentystów. Tak wiele mówi się o tym, jak bardzo jest to ważne dla utrzymania zdrowych zębów. Jednak na nic nasze starania, skoro nie posiadamy odpowiedniego sprzętu do poprawnego szczotkowania. Szczoteczka Oral-B Genius X wyposażona jest w rewolucyjną technologię ochrony dziąseł, pierścień SmartRing 360 oraz czujnik siły nacisku, który pozwala zmniejszyć prędkość, gdy szczotkujesz zbyt mocno i wskazać miejsca, gdzie należy szczotkować delikatniej. Zwykła szczoteczka nigdy nie zapewni tak profesjonalnego szczotkowania, jak szczoteczka soniczno-rotacyjna.

Soniczność w szczoteczce jest tak naprawdę tylko właściwością wspierającą – najważniejsza jest główka i jej właściwości ścierające. Okrągła główka doskonale otula powierzchnię zęba, dociera do trudno dostępnych miejsc, porusza się ruchem 3D, czyli oscylacyjno-rotacyjno-pulsacyjnym, dzięki temu nie musimy wykonywać żadnego dodatkowej techniki mycia – przykładamy główkę do powierzchni zęba, odczekujemy 3 sekundy i zmieniamy powierzchnię zęba – to wszystko!

opinie oral b genius

Dobre nawyki higieny jamy ustnej to doskonały wzór dla dzieci

Większość moich odbiorców posiada już zapewne rodzinę oraz dzieci. Naszym zadaniem jako rodziców jest pokazanie tym najmłodszym jak ważne jest częste i prawidłowe mycie zębów. Dzieci kopiują nas często jeden do jednego. Jeśli nigdy nie widzą nas dbających o zęby, dlaczego same miałyby do tego przykładać aż tak wielką wagę? Najlepszym wyjściem jest wspólne szczotkowanie zębów, zamiana tej czynności w zabawę, i nie traktowanie jej tylko jako rutynowy obowiązek.

Dowiedz się więcej o sposobach na naukę mycia zębów:  “Jak zachęcić dziecko do mycia zębów przy pomocy gier i aplikacji”

Używanie tak nowoczesnych szczoteczek jak Oral-B Genius X dużo bardziej motywuje do dbania o zęby. Dlaczego? Bo daje pewność, że robimy to perfekcyjnie. Każde czyszczenie zębów zmniejsza szansę na problem wymagający leczenia stomatologicznego. Korzystanie z aplikacji Oral-B dodatkowo zamienia mycie zębów w przygodę. Mnie bardzo satysfakcjonuje pewność, że coś zostało porządnie zrobione, i że dalej mogę robić coś najlepiej jak potrafię.

Dlaczego Polska nie jest na czele krajów z najlepiej zadbanymi zębami? Bo niestety jesteśmy jeszcze trochę ignorantami nowoczesnych sprzętów do czyszczenia zębów. To właśnie dlatego tak dobrze (jeszcze) sprzedają się u nas szczoteczki… tradycyjne. Szczoteczki, które powinny już powoli odchodzić do lamusa, bo dostępne mamy gigantycznie lepsze szczoteczki, soniczne, rotacyjne czy soniczno-rotacyjne jak Oral-B Genius X, ze sztuczną inteligencją.

oral b genius X 2000N opinie

Co potrafi szczoteczka ze sztuczną inteligencją Oral-B Genius X?

 • Aż 10500 ruchów obrotowych na minutę oraz 40000 ruchów pulsacyjnych wyczyści Twoje zęby dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna.
 • Wsparcie sztucznej inteligencji – szczoteczka Genius X 20000 to najbardziej zaawansowane urządzenie od Oral-B. Tytuł ten zawdzięcza zastosowaniu sztucznej inteligencji, która analizuje styl szczotkowania, zauważa ewentualne błędy i doradza codziennie, jak maksymalnie zwiększyć skuteczność czyszczenia zębów. Potrafi między innymi doradzić gdzie powinno się zastosować większy nacisk, które strefy jamy ustnej zostały ominięte itp.
 • Profesjonalny timer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas – 2 minuty. Dodatkowo, co 30 sekund, szczoteczka powiadamia o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej. W trybach personalnych, czas szczotkowania może zostać przedłużony, wtedy szczoteczka dopasowuje się do potrzeb określonego profilu.
 • Bielsze zęby już po kilku dniach – Szczoteczka Oral-B Genius jest w stanie usunąć nawet 100% więcej przebarwień, niż szczoteczka manualna
 • Dedykowana aplikacja i połączenie Bluetooth, pozwolą Ci profesjonalnie zadbać o zdrowe i białe zęby. Dzięki zaawansowanej aplikacji, będziesz móc między innymi: monitorować informacje o myciu zębów i poszczególnych części jamy ustnej w czasie rzeczywistym, skorzystać z czujnika położenia szczoteczki, zmienić kolor podświetlenia szczoteczki, uzyskać porady na temat skuteczniejszego mycia zębów czy dobrać gotowy program 2 lub 4 tygodniowy, który pomoże Ci osiągnąć cele takie jak rozjaśnienie zębów, uzyskanie świeżego oddechu itp.
 • Czujnik i wskaźnik nacisku, pomaga kontrolować czy szczoteczka nie jest naciskana za lekko lub zbyt mocno, co może mieć zły wpływ na dziąsła
 • Wbudowany akumulator pozwala na używanie szczoteczki przez 14 dni bez jej ładowania (zakładając, że będzie używana 2 razy dziennie przez 2 minuty).
 • Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek dedykowanych dla szczoteczek Oral-B
 • Etui podróżne SMART – Dołączone do zestawu etui, posiada funkcję ładowania szczoteczki oraz dodatkowego innego urządzenia (np. telefonu). Pozwoli Ci to naładować szczoteczkę gdziekolwiek się znajdziesz, bez potrzeby rozpakowywania zestawu.

szczoteczka ze sztuczna inteligencja

Jak działa aplikacja Oral-B?

Aplikacja Oral-B jest darmowa. Kiedy już sparujemy ją ze szczoteczką, należy umieścić smartfona w specjalnym uchwycie, który montujemy następnie na lustrze w łazience. Dlaczego? Podczas mycia aplikacja będzie wykorzystywać kamerę naszego telefonu, aby móc wyświetlić wnętrze jamy ustnej. Pozwoli to na dokładną obserwację tego w jaki sposób szczotkujemy zęby, co wyraźnie da nam do zrozumienia, jak naprawdę prezentuje się skuteczność naszego szczotkowania. Pierwsze wyniki testów nie są z reguły zbyt wysoko oceniane, ale po to mamy taką ekstra szczoteczkę i aplikację, aby osiągnąć poziom mistrza w szczotkowaniu zębów.

Aplikacja wskaże nam gdzie nasze szorowanie zębów “niedomaga”, gdzie powinniśmy się poprawić. Na wagę złota jest technologia wykrywania położenia główki szczoteczki. To właśnie za jej pomocą urządzenie oceni, czy faktycznie jesteśmy w stanie wyszczotkować należycie każdy ząb. Włącznie z ósemkami, które bardzo często są zębami mocno zaniedbanymi.

W aplikacji Oral-B znaleźć możemy również wnikliwe statystyki, które pozwalają nam na przejrzenie ich później w celu oceny, czy robimy jakieś postępy. Znajdziemy tu też informacje, takie jak stan rozjaśnienia szkliwa zębów czy też poprawę zdrowia dziąseł. Aplikacja oferuje nam też funkcję Professional Guidance. Za jej pomocą, będziemy w stanie szybko i łatwo zasięgnąć użytecznych informacji związanych z higieną jamy ustnej, autorami których są profesjonalni dentyści.

oral b genius opinia oral b genius opinie

Szczoteczka soniczno-rotacyjna Oral B Genius X

Comments

 1. avatarW imieniu Oral-B says

  Bardzo nam miło, że spodobała Ci się nasza szczoteczka. Zachęcamy do testowania innych produktów. Na stronie internetowej znajdziesz pełny asortyment oraz dowiesz się więcej na temat właściwej higieny jamy ustnej i pielęgnacji zębów: https://www.oralb.pl/pl-pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge