Nietypowa sukienka w cętki i buty z paseczkami na obcasie

Stylizacja w kolorach czarnym i białym to jeden z największych trendów tego sezonu. Widziałam go w różnych wydaniach, postanowiłam dodałać pazura do tej klasycznej czarno-białej sielanki i postawiłam na… cętki!

Pierwotnie moją ulubioną biało-czarną stylizacją były czarne rurki, czarny top i biała marynarka. Do tego czarne szpilki. Muszę przyznać, że dobrze czuję się w takich klasycznych kolorach, ale jednak czegoś mi ostatnio brakowało w tych zestawach. Odkryłam, że cętki to coś, co w ciekawy sposób ożywia stylizację black&white, i jeśli nie jest ich zbyt wiele, wyglądają naprawdę dobrze. Sukienka w cętki okazała się naprawdę dobrym zakupem.

Jeśli chodzi o buty to nie chciałam zakładać ani szpilek, ani koturn, więc postawiłam na wysokie buty na obcasie. Dzięki temu, że nie są to typowe szpilki, w takim zestawie czuje się swobodnie i na luzie. Tym bardziej, że buty są niezwykle wygodne i dzięki temu, że są wyższe, są naprawdę stabilne. To moja pierwsza para takich wyższych butów i chyba się do nich przekonałam, choć niektórzy twierdzą, że takie buty skracają optycznie nogi.

Sukienka w cętki

Sukienka w cętki

Sukienka w cętki

Sukienka w cętki

Sukienka w cętki

buty – Sarenza.pl, 168 zł
sukienka – Sugarlipsapparel.com, 30$
okulary – H&M, 29 zł

P.Sprzypominam o konkursie na moim blogu, w którym można wygrać bony zakupowe 300 zł i zegarki, w tym złoty zegarek Roberto Cavalli. Jest o co powalczyć!

 

 

 

 

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge