Zakochaj się „W Krainie Ślimaka”! Nowa atrakcja slow-life

Kilka dni temu wybrałam się na Warmię, aby poznać nową formę na wakacyjny wypad – atrakcję turystyczną “W Krainie Ślimaka”. Ślimak żyje sobie bardzo powoli, dlatego też kojarzony jest ze stylem życia slow-life. Zobaczcie na czym polega ten nowy produkt turystyczny!

w krainie slimaka

“W Krainie Ślimaka” – wakacje w stylu slow-life

Ślimak zmiksował kuchnię, agroturystykę, SPA, aktywne formy wypoczynku oraz historię z lokalną tradycją i kulturą dzięki trzem ludziom, który z kolei połączyli swoje pomysły i talenty w jednym projekcie noszącym nazwę „W Krainie Ślimaka”. To pakiety turystyczne, które pozwalają na wypoczynek w rytmie slow-life. Obecnie to jeden z najmodniejszych trendów w turystyce. Pozwala na prawdziwy relaks, na spędzenie wakacji bez pośpiechu, z dużą dawką spokoju, harmonii, kontaktu z naturą. Pewnie nie raz wróciliśmy z wakacji… zmęczeni. Po tym wypadzie z pewnością tak się nie stanie. Celem projektu jest wprowadzenie na rynek innowacyjnego, sieciowego produktu turystycznego „W Krainie Ślimaka” którego motywem przewodnim jest zdrowie i piękno z natury.

Zobacz cenę pakietu “W Krainie Ślimaka”

Co na nas czeka „W Krainie Ślimaka”? Pyszne i zdrowe jedzenie z takim wyborem dań z winniczkami i innymi mięczakami, jakiego nie serwują żadne krajowe restauracje. „W Krainie Ślimaka” można też skorzystać z gabinetów odnowy biologicznej oferujących naturalne produkty kosmetyczne, wypocząć w pięknych miejscach, znakomitych także do uprawiania aktywnego wypoczynku i turystyki wodnej. Wszystkie te atrakcje odbywają się na północnym wschodzie Polski w pobliżu Zalewu Wiślanego, na terenie nieregularnego czworokąta o wierzchołkach w Elblągu, Fromborku, Braniewie i Pasłęku. W jego granicach znalazły się fragmenty Powiśla i Warmii.
 
w krainie slimaka pakiet

Karol Okrasa promuje projekt “W Krainie Ślimaka”

 
W dniu 10 czerwca miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu z Karolem Okrasą, który promował cały projekt “W Krainie Ślimaka”. Spotkanie odbyło się w pięknej restauracji NOVA, w Pasłęku. Na swoim pokazie Karol Okrasa ugotował rewelacyjne danie z wykorzystaniem ślimaków, opowiedział również sporo ciekawostek z nim związanych. Nie dziwię się, że to właśnie ślimak stał się hasłem promocyjnym całego projektu w stylu slow-life. Nie dość, że jest niezwykle smaczny i zdrowy, to idealnie wpisuje się w wypoczynek, którego celem jest zwolnienie z szybkiego trybu życia. 
 
Ciekawostką jest fakt, że miejsce spotkania czyli restauracja NOVA powstała w ramach całego projektu “W Krainie Ślimaka”. NOVA – TAKE IT SLOW serwuje niezwykłą kuchnię „ze ślimakiem”. Ta restauracja jest częścią całego projektu, w którego skład wchodzi jeszcze między innymi obiekt SPA JARZĘBINOWY DOBROSTAN z unikalną ofertą usług rekreacji i odnowy biologicznej oraz baza turystyczna GRUPA WODNA- PRZYSTAŃ, z którą można aktywnie poznawać Krainę Ślimaka. Oferta turystyczna dostępna jest zarówno w formie gotowych pakietów usług, pakietów komponowanych indywidualnie jak też poszczególnych usług dostępnych u partnerów projektu.
karol okrasa przepis na ślimaki karol okrasa restauracja nova pasłęk spotkanie z karolem okrasą
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge