O nauce tańca i szkole C. A. D. Catchers – moim nauczycielu

Kilka miesięcy temu rozpoczęłam naukę w internetowej szkole tańca C.A.D. Catchers. Postawiłam na kroki streetowe, bo od zawsze ciągnęło mnie właśnie w tym kierunku. Już kiedyś próbowałam swoich sił w tańcu street i hip-hop. Teraz mam okazję przypomnieć sobie kroki i ponownie zafascynować się tańcem! Jak uczyć się samodzielnie tańca w domu razem ze szkołą C.A.D. Catchers?

Nauka tańca w szkole C.A.D. Catchers

Chcesz zacząć aktywnie spędzać czas? Zacznij tańczyć! Kiedyś miałam okazję chodzić na lekcje do kilku szkół tańca, ale brak czasu, studia, praca i ogólne zabieganie trochę przerwały ciągłość mojej tanecznej edukacji. Pasja do tego sportu jednak została we mnie i odżyła, kiedy rozpoczęłam taneczny trening z internetową szkołą tańca C.A.D Catchers. Szkoła CADCATCHERS.COM jest innowacyjną platformą internetową, która umożliwia rozwijanie umiejętności tanecznych poprzez naukę konkretnych ruchów, całej choreografii czy rytmiki. Wszystkiego można uczyć się bez wychodzenia z domu, a potem już tylko testować swoje nowe umiejętności na parkiecie!

cad catchers szkoła

Poznajcie bliżej C.A.D. Catchers

Zobaczcie krótki filmik o tej szkole, który w skrócie opowiada jaki jest cel jej powstania. Poznacie kilku nauczycieli prowadzących video lekcje i dowiecie się dlaczego warto rozpocząć naukę w szkole tańca C.A.D. Catchers.

YouTube Preview Image

Jak korzystać z C.A.D. Catchers?

Wystarczy zarejestrować się na stronie cadcatchers.com i tam doładować swoje konto punktami, którymi z kolei płacimy za dostęp do lekcji. Mechanizm działania jest banalny. Ogromną zaletą tej szkoły tańca jest to, że nie musimy opłacać drogich karnetów, aby z niej korzystać. Opłaty za dostęp do lekcji są wręcz symboliczne, a na video nagraniach uczą nas prawdziwy profesjonaliści.

Dla mnie to świetne rozwiązanie i oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Skoro mogę ćwiczyć z Ewą Chodakowską przez Internet, to mogę również nauczyć się tańczyć korzystając z lekcji video. Trzeba to po prostu sprawdzić na sobie, aby się przekonać, że taka nauka jest bardzo efektywna, a już po kilku lekcjach zaczynają nam wychodzić całe taneczne układy.

cad catchers taniec

cad catchers nauka tańca

Nauka kroków z C.A.D. Catchers

Każda lekcja jest niezwykle czytelna. Profesjonaliści pokazują nam bardzo dokładnie to, jak wykonać konkretny krok, a potem całą sekwencję ruchów. Kiedy powtórzymy za nimi kolejny raz pewne ruchy, szybko okazuj się, że “łapiemy w lot” i “wychodzi nam!”. To jest kwestia prostego i czytelnego wyjaśnienia oraz profesjonalizmu nauczycieli. Bez komplikacji, wszystko czarno na białym.

Nauka z takimi video lekcjami to dla mnie duża przyjemność, bo ciągle zauważam postępy i mam wrażenie, że teraz lepiej mi idzie, aniżeli w typowych, stacjonarnych szkołach tańca. Zobaczcie jak wygląda typowa lekcja w C.A.D. Catchers. Mam nadzieję, że Was trochę przekonałam to tańca, bo naprawdę warto!

YouTube Preview Image

Podsumowanie – dlaczego warto?

Szkoła C.A.D. Catchers pomoże rozwinąć nasze taneczne umiejętności. Pamiętam, że gdy chodziłam na lekcje do szkoły tańca, to trochę wstydziłam się tego, że nie wszystko mi wychodzi. Teraz ćwiczę w domu, nikt na mnie nie patrzy, a ja bez stresu mogę uczyć się kolejnych kroków. Powoli potrafię już zatańczyć całą piosenkę, a wierzcie mi, w kilka minut tańca z układem trzeba włożyć trochę pracy. Video lekcje włączam sobie o dowolnej godzinie, czasem robię to również w ramach mojego treningu fitness i łączę przyjemne z pożytecznym :).

 

Comments

  1. avatarArtDeco says

    Ale czad! Nie wpadłabym na to, że tak można nauczyć się tańca 😀 Świetna sprawa dla nieśmiałych 😉

  2. avatarKamyczek says

    Wow, super sprawa.. nie słyszałam nigdy wcześniej o czymś podobnym 🙂 No ale wszystko idzie z duchem czasu 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge