Wiszący fotel w stylu Bubble Chair – centrum relaksu na balkonie

Nawet mały balkon może stać się wspaniałym miejscem do wypoczynku. Wystarczy zdobyć kilka ciekawych dodatków lub mebli. Na moim balkonie centrum relaksu jest wiszący fotel z technorattanu z miękką poduchą. To właśnie tutaj odnajduje ciszę i spokój. Mój balkon jest bardzo długi, ale dosyć wąski, a mimo tego, ten wiszący fotel idealnie się tam wkomponował.

Wiszący fotel na balkonie

Mój balkon jest długi na sześć metrów, ale wąski, dlatego nie jest łatwo go zaaranżować. Zdecydowanie ulubionym miejscem na moim balkonie jest tzw. kokon, czyli wiszący fotel z technorattanu. Mieliście okazję zobaczyć go w moim mieszkaniu, teraz wstawiam zdjęcie prosto z balkonu. Spędzanie czasu w tym fotelu należy do tych przyjemności z kategorii “high”. Czytanie książek, magazynów czy pisanie bloga jest dwa razy bardziej przyjemne w towarzystwie tego bujanego fotela. Zamierzam również urządzić sobie na balkonie mini ogród.

Fotel, który testowałam pochodzi od lidera mebli z technorattanu, firmy Bello Giardino. Poniżej przekonacie się, że naprawdę warto sprawić sobie taki mebel. Relaks i odpoczynek, jaki może nam zaoferować taki wiszący fotel z technorattanu są naprawdę bezcenne! Dlaczego technorattan lepszy jest od rattanu? Ponieważ nie straszny mu nawet śnieg i deszcz. Taki fotel może przestać spokojnie na balkonie cały sezon i nic złego się nie przydarzy. Moim zdaniem to wielka wygoda, ponieważ nie trzeba martwić się o to, gdzie schować ten mebel na jesień czy zimę.

fotel jao technoratta

A tak fotel wygląda wieczorami. To właśnie wieczorem można spędzić czas w prawdziwej ciszy, bez szumu i zgiełku dnia. Dlatego zdecydowanie wolę spędzać czas w tym fotelu po godzinie 22:00, kiedy z balkonu mogę patrzeć w gwiazdy i delektować się chwilą. Balkon to taka moja oaza i choć nie grzeszy rozmiarem, to można go wykorzystać do wielu różnych rzeczy. Aktualnie interesują mnie również grille ogrodowe, ponieważ mam możliwość używania takiego sprzętu na moim balkonie.

wiszący fotel do salonu ratanowy fotel wiszący

Wiszący fotel z technorattanu – Bello Giardino

Comments

  1. avatarpatria-nostra says

    Mój balkon jest bardzo mały. Jak wejdą dwie osoby, to już sobie przeszkadzają. Ale stoi wiszący fotel, a został kupiony właściwie całkiem niedawno i to po prośbie mojej córeczki, ponieważ była chora, nie wychodziła nigdzie z domu, a chciała skorzystać troszkę z lata. Zainspiruję się chyba od Ciebie i zamontuję u siebie takie żarówki na balkonie. Wieczorem to musi zabójczo wyglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge