Jak pomóc komuś za pomocą jednego kliknięcia? To proste!

Serwis Zrabatowani.pl, dzięki któremu możecie otrzymać zwrot części pieniędzy za zakupy przez Internet, uruchomił właśnie nowy projekt pod nazwą Zaangażowani. Za pomocą jednego kliknięcia można przelać na konto wybranej fundacji, czy różnych organizacji, część odzyskanej gotówki, czyli tzw. cashback.

Kupuj i pomagaj

Serwis Zrabatowani.pl przedstawiłam Wam już kilka miesięcy temu, opisując jego działanie na blogu –> Dowiedz się jak odzyskać część kwoty za zakupy przez serwis Zrabatowani.pl.

Obecnie ponad 130 tys. osób robi zakupy w sieci przez serwis Zrabatowani.pl, dzięki czemu cały czas otrzymują na swoje konto część kwoty wydanej w sklepach internetowych. Jest to, jak wspomniałam na wstępie, tak zwany cashback, czyli zwrot pieniędzy za zakupy. Po zgromadzeniu sumy 50 złotych, pieniądze można wypłacić na swoje konto bankowe w każdej chwili.

Jak to działa? Na przykład kupujesz w sklepie internetowy AVON szminkę za 10 zł, a serwis Zrabatowani.pl wpłaca Ci na Twoje konto… 12 zł! Robisz zakupy meblowe, a serwis wpłaca na Twoje konto 10% od zakupów. Kupujesz kosmetyki w sklepie SEPHORA, a serwis oddaje Ci 6% od zamówienia. Czy to nie jest genialne?

Teraz możesz część zdobytych w ten sposób pieniędzy przekazać na szczytne cele, dołączając do specjalnego projektu charytatywnegoZaangażowani. Idea jest taka, że warto się dzielić, bo dobre uczynki zawsze do nas wracają!

zrabatowani

Teraz pomaganie jest łatwe jak klikanie

Aby pokazać, jak prosty i przyjemny mechanizm dzieli Cię od wsparcia kogoś w potrzebie, przedstawię to w trzech krokach:

1) Kupujesz taniej, korzystając z kodów rabatowych i promocji w serwisie Zrabatowani.pl.
2) Będąc zarejestrowanym użytkownikiem każdorazowo otrzymujesz zwrot części pieniędzy (cashback), a gdy uzbiera się pula 50 zł, możesz ją rozdysponować wedle życzenia.
3) Wchodzisz na www.zrabatowani.pl/zaangazowani i wybierasz organizację, którą chcesz zasilić dowolną kwotą z posiadanego cashbacku.

Pamiętaj, że fizycznie nic Cię to nie kosztuje, ponieważ nie wyciągasz tych pieniędzy ze swojego prywatnego konta, ani z portfela. Są to pieniądze, którymi serwis Zrabatowani wynagradza Twoją lojalność i może Ci je dorzucać do transakcji, na mocy swoich umów partnerskich z przeszło 360 sklepami. Jak więc widzisz – niczego nie tracisz, ale możesz tylko zyskać. Na przykład uczucie spełnienia dobrego uczynku.

Dołącz do Zaangażowanych

Możesz przekazywać wybraną kwotę cashback na ulubioną organizację non-profit: klub sportowy, fundację, stowarzyszenie itp. Wystarczy robić zakupy w ulubionych sklepach, a otrzymywany zwrot gotówki z serwisu Zrabatowani.pl – przekazywać jednym kliknięciem. Wspieranie szczytnych celów przez ludzi dobrej woli nigdy nie było tak łatwe i przyjemne! Zostań Zaangażowaną / Zaangażowanym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge