Załóż konta dla siebie oraz Twojego dziecka i zyskaj nawet 300 zł!

Ciekawa promocja w Bank Pekao S.A. Za 0 zł otrzymujesz prowadzenie kont, obsługę karty i wypłaty z bankomatów. Do tego wszechstronne aplikacje mobilna (PeoPay KIDS z grą edukacyjną, PeoPay dla nastolatków i PeoPay dla rodziców), bonus dla rodzica i dziecka razem 300 zł +promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym dla rodzica i na Moim Skarbie dla dziecka. Poznaj szczegóły.

Nowy rok szkolny i nowe konto dla dzieci oraz rodziców

Wraz z nowym rokiem szkolnym warto zadbać o uporządkowanie swoich finansów. Możemy wprowadzić je na wyższy poziom i zaprosić całą rodzinę do bankowania w jednym miejscu. Obecnie coraz modniejsze jest zakładanie kont w ramach całej rodziny. Tym samym uczy się w ten sposób najmłodszych członków rodziny zarządzania finansami oraz oszczędzania. Bank Pekao S.A. wychodzi do swoich Klientów i oferuje im założenia kont z ekstra bonusami. Muszę przyznać, że mój syn mimo swoich 4 lat już teraz zbiera monety do skarbonki, aby w okresie nastoletnim potrafić zarządzać swoimi pieniędzmi i efektywnie korzystać z możliwości konta bankowego. Im wcześniej nauczymy dzieci korzystania z finansów, tym lepiej w przyszłości sobie z tym tematem poradzą.

Dlaczego warto wejść w nowy rok szkolnym z kontem bonusowym od Bank Pekao S.A.? Od dawna już wspiera on nowoczesną bankowość dla całej rodziny i w swojej ofercie posiada produkty zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Potrafi połączyć potrzeby zarówno rodziców jak i najmłodszych. Konta możesz założyć wygodnie w domu (bez papieru, bez kuriera). W ramach kont Bank Pekao S.A. otrzymujecie najbardziej funkcjonalne aplikacje mobilne. Nie tylko usługi bankowe, ale przy tym inne usługi takie jak bilety komunikacji miejskiej, opłaty za parkingi, opłaty za autostrady. Ciekawe możliwości daje Panel rodzica z kontrolą rodzicielską finansów dziecka. Konto bankowe zakładamy na dłuższy czas, dlatego warto wybrać takie konto, które pozwoli nam na minimalizację kosztów z nim związanym.

ZAŁÓŻ KONTO Z BONUSAMI W BANK PEKAO S.A.

Załóż konta dla siebie i Twojego dziecka i zyskaj nawet 300 zł!

 • Dziecko aż do ukończenia 26 lat ma: 0 zł za prowadzenie kont, wydanie i obsługę karty debetowej i brak opłaty banku za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie
 • wszechstronne aplikacje mobilna (PeoPay KIDS z grą edukacyjną, PeoPay dla nastolatków i PeoPay dla rodziców)
 • bonus dla rodzica i dziecka razem 300 zł + X% promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym dla rodzica i na Moim Skarbie dla dziecka

Otwierając Konto Przekorzystne dla siebie możesz zyskać:

 • 0 zł za prowadzenie konta bezwarunkowo
 • 0 zł za obsługę złotej karty* do konta (w przypadku wpływów na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym na kwotę łączną min. 1000 zł przelewem z zewnątrz i min. 5 płatności tą kartą do konta, wyrażenia i utrzymania zgód marketingowych dla banku na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz na wysyłanie informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej przez bank oraz niewycofania żadnej ze zgód oraz niezgłoszenia sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych)
 • 0 zł opłaty Banku Pekao S.A. za wypłaty złotą kartą* z bankomatów w Polsce i za granicą (dotyczy klientów którzy na dzień 2.06.2023 . nie posiadali konta w Banku Pekao S.A. i założyli Konto z nową złotą kartą od 3.06.2023 r.)

Bonus do 300 zł:

 • Do 200 zł nagrody za:

50 zł na start za założenie Konta Przekorzystnego online z kartą debetową, bankowością internetową Pekao24 oraz aplikacją PeoPay

do 150 zł po spełnieniu warunku aktywności – min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową do konta co miesiąc przez 3 miesiące od założenia konta. (każdy miesiąc to możliwość otrzymania 50 zł)

 • 100 zł za założenie produktów dla dziecka w zależności od wieku (za założenie, 3 trx bezgotówkowe lub saldo min. 200zł w okresie promocji, logowanie do aplikacji)

Aplikacja PeoPay KIDS od Bank Pekao S.A.

Aplikacja PeoPay KIDS została stworzona z myślą o dzieciach w wieku 6-12 lat i starszych. Posiadanie takie aplikacji to świetny sposób na utrzymanie kontroli finansów przez dziecko. Świetną funkcją w tej apce są “CELE w Apce” – dziecko ustala cel i odkłada pieniądze kiedy chce ile chce w wirtualnej skarbonce. Kolejna ciekawa opcja to Prośba o kieszonkowe – dziecko może wysłać prośbę o przelew na skarbonkę lub portfel. Takie możliwości pozwalają dziecku na swobodne odkrywania świata, spędzanie czasu z przyjaciółmi i korzystanie z różnych rozrywek. Nie ma co ukrywać, że wszystkie te przyjemności w dużej mierze związane są z finansami. Rodzice z kolei dzięki tym nowoczesnym możliwościom mają kontrolę nad finansami swojego dziecka i mogą to kontrolować również z poziomu aplikacji.

ZAŁÓŻ KONTO Z BONUSAMI W BANK PEKAO S.A.

Aplikacja PeoPay KIDS od Bank Pekao S.A. pozwala swoim najmłodszym Klientom uczyć się finansów przez zabawę. Pomaga im w tym Brygada PeoPay KIDS. Trenerzy w aplikacji- żubr, lis, złotówka udzielają cennych porad dziecku. Całość dopełnia gra edukacyjna w aplikacji PeoPay KIDS. Nowoczesne funkcje od Bank Pekao S.A. wprowadzą Wasze dziecko w tak ważny dla każdego człowieka świat finansów. 

Co ważne dzieci mogą personalizować aplikację. Mogą zmienić trenera, tło i ikony na wizerunek gamingowy lub kilka wersji standardowych dla poszczególnych sekcji w aplikacji.

aplikacja bank pekao

Aplikacja PeoPay dla nastolatków od Bank Pekao S.A.

Aplikacja mobilna PeoPay jest dostosowana także do potrzeb starszych nastolatków w wieku 13-17 lat. Jej nowy wygląd jest przejrzysty, funkcjonalny i jeszcze bardziej spersonalizowany. W aplikacji nastolatek ma możliwość:

 • personalizacji – może wybrać z katalogu taki awatar, jaki mu się spodoba
 • używania funkcji dostosowanych do jego potrzeb – przelew na telefon, BLIK, bilety komunikacyjne
 • korzystania z uproszczonej nawigacji – pokazujemy tylko wybrane funkcje, z których mogą skorzystać młodzi

Dodatkowo Bank Pekao S.A. pozwala swoim Klientom na zakładanie kont dla całej rodziny ze specjalnymi bonusami. Załóż konta dla siebie i Twojego dziecka i zyskaj nawet 300 zł. Do tego 0 zł za prowadzenie kont. Aplikacje Banku Pekao S.A. mają szeroką funkcjonalność i wysokie oceny w sklepach. Pozwalają na zakup nie tylko produktów bankowych online bez konieczności wizyty w oddziale, ale też z usług poza bankowych. Pozwalają również na dostosowanie aplikacji do własnych potrzeb. Jeśli zmieniać konto to tylko na lepsze.

ZAŁÓŻ KONTO Z BONUSAMI W BANK PEKAO S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge