Testuję: szczoteczka ZEITGARD – nowy wymiar oczyszczania skóry

ZEITGARD szczoteczka do oczyszczania twarzy to sposób na 10 razy lepsze oczyszczanie twarzy. Wystarczy jedna minuta dziennie, aby móc cieszyć się perfekcyjnie czystą cerą. Dzięki takiemu głębokiemu oczyszczaniu wszelkie kremy wchłaniają się o wiele lepiej i dzięki temu mają są o wiele bardziej skuteczne.

ZEITGARD szczoteczka do oczyszczania twarzy

Elektryczna szczoteczka ZEITGARD to sprzęt do idealnego oczyszczania twarzy. Ciekawostką jest fakt, że ta szczoteczka usuwa pozostałości makijażu i inne rodzaje zanieczyszczeń nawet do 10 razy skuteczniej bez wywoływania podrażnień. Jak tylko to przeczytałam, pomyślałam “wow”. Na początek mam dla Was krótki filmik o tym jak wygląda ta szczoteczka ZEITGARD.
YouTube Preview Image

ZEITGARD szczoteczka do twarzy  – jak to działa?

Muszę przyznać, że wcześniej nigdy nie korzystałam z takich sprzętów do oczyszczania twarzy. Szczoteczkę elektryczną ZEITGARD otrzymałam od firmy LR Health & Beauty. Kosmetyki z tego sklepu pokazywałam Wam w moim zestawieniu – polecane kosmetyki do makijażu. Wracając do tego sprzętu – w pudełku znajduje się szczoteczka, końcówka czyszcząca oraz ładowarka.

zeitgard-do-oczyszczania

zeitagrd

Jak podaje producent tego sprzętu do oczyszczania twarzy – dermatest potwierdza, że szczoteczka ZEITGARD daje aż do 10 razy większą skuteczność niż tradycyjne metody oczyszczania skóry. Całe oczyszczanie powinna trwać około jednej minuty. Oczyszczaj każdą część twarzy przez około 20 sekund (czoło i nos / prawy policzek do podbródka / lewy policzek do podbródka). Po pewnym czasie stosowania tego systemu oczyszczania skóra jest nie tylko o wiele lepiej oczyszczona, ale również i o wiele bardziej jędrna.

Kosmetyki ZEITGARD

System oczyszczania ZEITGARD to nie tylko elektryczna szczoteczka do oczyszczania twarzy, ale również i kosmetyki z serii Cleansing System. Szczoteczki oczyszczające ZEITGARD oraz najwyższej jakości produkty oczyszczające ZEITGARD są do siebie optymalnie dopasowane.

Elektryczna szczoteczka i specjalnie opracowana formuła kosmetyków oczyszczających są do siebie tak dopasowane, że tworzą na skórze strukturę przypominającą siateczkę, która dokładnie wiąże i usuwa zanieczyszczenia. Dzięki temu skóra jest idealnie przygotowana do nałożenia kosmetyków pielęgnacyjnych. Skóra staje się piękniejsza, gładsza i bardziej promienna. Efekt docenią zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

zeigard-krem

szczoteczka-zeitgard

Unikalny system ZEITGARD

Opracowane specjalnie dla LR Health & Beauty, zaokrąglone włókna szczoteczki pozostają higienicznie czyste aż do 3 miesięcy dzięki zawartości antybakteryjnego składnika Microsilver BGTM, który działa jak tarcza ochronna: redukuje ilość bakterii i zapobiega ich rozwojowi. Innowacyjna szczoteczka ZEITGARD rewolucjonizuje tradycyjne oczyszczanie i jest wyjątkowo delikatna dla skóry.

Jedyne w swoim rodzaju włókna szczoteczki oczyszczającej ZEITGARD oscylują aż do 7.000 razy na minutę. Zaokrąglone włókna szczoteczki gładko suną po skórze, łagodnie i skutecznie usuwając pozostałości zanieczyszczeń. Efekt to promienna i czysta skóra.

zeitgard-szczoteczka

zeitagard-system

Zeitgard szczoteczka do twarzy – zalety

Poznając bliżej szczoteczkę ZEITGARD do oczyszczania twarzy zebrałam w jednym miejscu jej zalety.

  • Bardzo łatwa i przyjemna w użytkowaniu
  • Efekty oczyszczania widoczne praktycznie już po pierwszym użyciu
  • Oczyszczona skóra o wiele lepiej pochłania kremy, dzięki czemu działają one o wiele skuteczniej
  • Udoskonalenie wyglądu skóry dzięki pielęgnującemu, głębokiemu oczyszczaniu
  • Skóra jest widocznie gładsza dzięki funkcji masażu
  • Promienna i witalna cera w kilka chwil

zeitgard-recenzja

zeitgard-system-oczyszczania-twarzy

Na koniec jak zwykle mam dla Was szybki przegląd najnowszych postów w jednym miejscu. W dziale ze stylizacjami pojawił się nowy post,  a w nim mój nowy musztardowy płaszcz. Szczególnie duże zainteresowanie wzbudziła kolekcja dodatków do łazienki Maciej Zienia dla Biedronki, duet Zień Biedronka naprawdę zaskoczył. Polecam Wam również relację z mojego wyjazdu do Łodzi, gdzie poznałam bliżej markę biżuteryjną Jubistyl i jej wspaniałe złote celebrytki. Nowe video pojawiło się w mojej relacji z pobytu w Hotel Sasanka. Warto również zajrzeć do posta kosmetycznego, gdzie opisałam Wam jak rozświetlać twarz z kosmetykiem L’oreal Highlighter puder.

To tyle na dzisiaj. Mam nadzieję, że zaciekawiłam Was tym sprzętem do oczyszczania twarzy. Większość z nas żyje w miastach, gdzie skóra jest o wiele bardziej narażona na zanieczyszczenia, dlatego też porządny i skuteczny system do oczyszczania twarzy jest jak na wagę złota.
zeitagard-do-twarzy zeitagrd-twarzZEITGARD szczoteczka do oczyszczania twarzy – LR Health & Beauty

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge