Kolekcja Macieja Zienia dla Biedronki już w sklepach – zdjęcia kolekcji

Jako jedna z pierwszych blogerek w Polsce otrzymałam artykuły z kolekcji Macieja Zienia dla Biedronki przed ich premierą i oficjalną sprzedażą. Od 13.10 akcesoria łazienkowe sygnowane logiem znanego projektanta można kupić już popularnym supermarkecie. Czy faktycznie warto je mieć? Zobaczcie całą kolekcję!

Kolekcja Macieja Zienia w Biedronce

Pojawienie się kolekcji Macieja Zienia w Biedronce wywołało sporo zamieszania. Dotychczas projektant kojarzony był z niesamowicie drogimi kreacjami, na które stać było tylko gwiazdy i osoby bardzo zamożne. Od 13.10 w Biedronce można kupić akcesoria łazienkowe z serii HOME & SPA już od 21,99 zł… Nie dziwne więc, że taki przeskok stał się sprawcą różnych, często nie do końca przychylnych komentarzy.

Tak się złożyło, że miałam okazję otrzymać kilka rzeczy z kolekcji Macieja Zienia jeszcze przed ich premierą. Mogłam więc ocenić zarówno ich wygląd, jak i ich jakość. Jeśli chodzi o design kolekcji Macieja Zienia dla Biedronki to muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem! Te rzeczy są naprawdę ciekawie zaprojektowanie i mogą wkomponować się w kolorystykę praktycznie każdej łazienki. Jakość akcesoriów również jest naprawdę OK, a detale są bardzo dopracowane (mimo tego, że produkcji “made in china”). Nawet na suwakach znalazło się logo Zienia.

zien-biedronka

maciej-zien-biedronka kolekcja-zienia-biedronka

Co sądzę o tym, że taki projektant jak Maciej Zień projektuje dla dyskontu spożywczego? Z jednej strony jest to pewnego rodzaju konflikt. Sprzedaż sukienek ze swojej kolekcji za grube tysiące złotych, a teraz akcesoria do łazienki w cenie od 22 zł. Z drugiej strony – czy komuś stała się krzywda? Projektant jest zadowolony. Biedronka jest zadowolona. Kto będzie chciał, to kupi, a kto nie, to ominie szerokim łukiem i zajmie się innymi produktami.

zien-lazienka

Pamiętam jak kiedyś zbulwersowało mnie to, że sukienki studentów ASP były sprzedawane w Biedronce w koszach, wygniecione i wrzucone do tych koszy niczym ziemniaki. Teraz prezentacja produktów od projektantów jest na dużo lepszym poziomie i nie mam nic przeciwko temu, że akcesoria łazienkowe by Maciej Zień można kupić w Biedronce. Tym bardziej, że dodatki są naprawdę przepiękne, w delikatnej kolorystyce i atrakcyjnych cenach.

biedronka-zien-dodatki

zien-biedronka-dodatki Kolekcja Macieja Zienia dla Biedronki

Produkty powstały we współpracy z firmą Semi-Line, znaną głównie z produkcji plecaków. W naprawdę dobrej jakości kolekcji znajdują się szlafrok – 99,90 zł, komplet 2 ręczników (o wymiarach 70×140 cm i 50×80 cm) – 49, 99 zł, kapcie domowe – 24,99 zł, dywanik łazienkowy – 34,99 zł, kosmetyczka – 21,99 zł.  Wszystkie rzeczy będą dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: bieli, beżu i granacie.

zien-biedronka-kolekcja

Zień Biedronka

Okazało się, że Zień Biedronka to naprawdę zgrany duet! To nie pierwszy raz, gdy Maciej Zień zajął się urządzaniem łazienek. Od kilku lat projektuje płytki dla firmy Tubądzin. Ma też swoją linię mebli i akcesoriów domowych – Zień Home. Współpracując z uznanymi projektantami Biedronka nawiązuje do światowego trendu obecności wiodących marek mody w popularnych kanałach dystrybucji. Dzięki temu sieć może proponować swoim klientom produkty, łączące ekskluzywność z przystępnymi cenami.

Moja kolekcja dla Biedronki jest inspirowana domowym SPA. Ten projekt był dla mnie nowym wyzwaniem. Chciałem stworzyć linię tekstyliów, która będzie pewnego rodzaju eksperymentem, przygotować coś, czego nigdy wcześniej nie robiłem. Dzięki temu moja twórczość wkroczyła na nowy poziom, a ja sam sprawdziłem się jako projektant w nieco innej roli – powiedział projektant Maciej Zień.

zien-lazienka-biedronka

zien-biedronka-ceny dodatki-zien-biedronka

zien-biedronka-home-spa zien-biedronka-kosmetyczka zien-kolekcja-biedronka zien-home-spa zien-home-spa-biedronka

Zień Biedronka – kolekcja Home & Spa od 13.10 w sklepach

Comments

  1. avatarJoanna N. says

    Fajnie wygląda , tylko według mnie to tylko logo dodano za jego pozwoleniem na dobrej jakości zwykłe już gotowe produkty i tyle z tym ma wspólnego 😉 Jednak fajna kolekcja ,świetnie ,że w kilku kolorach ,mi się podoba .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge