Testuję: żele pod prysznic o wyjątkowo ciekawym działaniu lub zapachu

Dziś na tapetę biorę żele pod prysznic. Dlaczego? Jest już ich tak ogromny wybór, że postanowiłam wybrać te najciekawsze propozycje. Poznacie również mój aktualny typ jeśli chodzi o żel pod prysznic. Pod uwagę brałam zapach (żel pod prysznic, który długo pachnie to główny cel moich poszukiwań), jego trwałość, działanie kosmetyku oraz jego opakowanie i wygodę użytkowania.

1. Żel pod prysznic, który długo pachnie

W tym przypadku zdecydowanie polecam żele pod prysznic Le Petit Marseillias. Miałam okazję testować wiele różnych zapachów tego kosmetyku i faktycznie potwierdzam, że mają one nie tylko piękny zapach, ale też wykazują wysoką trwałość zapachu na skórze. Żel pod prysznic, który długo pachnie jest faktycznie trudnym łupem do zdobycia. Warto więc korzystać ze sprawdzonych informacji 🙂

le petit marseilias opinia

2. Żel pod prysznic sportowy

W tym przypadku moim obecnym faworytem jest żel pod prysznic Fa Sport, w różowym opakowaniu. Nigdy wcześniej nie używałam żeli pod prysznic tej marki, ale od kiedy weszła linia sport przekonałam się do wypróbowania i to był strzał w dziesiątkę. Można go używać bez względu na rodzaje skóry. Bardzo fajny zapach typu “dla aktywnych”, wygodne opakowanie i ten różowy kolor :). Co ciekawe, nawet męskie żele pod prysznic mogą mieć na tyle ciekawy zapach, że mogą używać ich kobiety (poszukajcie tutaj https://horex.pl/mezczyzna/prysznic_i_kapiel/zele_pod_prysznic.html).

fa sport żel pod prysznic

 

3. Żel pod prysznic nawilżający

W tym przypadku polecam żel pod prysznic kolagenowy. Testowałam taki żel pod prysznic od Lagenko i muszę przyznać, że jestem totalnie mile zaskoczona działaniem takiego składnika jak kolagen! Wcześniej nie wiedziałam, że istnieją takie kosmetyki jak np. żel pod prysznic z kolagenem. Warto znać dobre produkty, których kluczowym działaniem jest nawilżanie skóry. Więcej o tych żelach przeczytanie w moim wpisie o tym produkcie – kolagenowy żel do mycia.

kolagenowy żel do mycia
Podsumowanie testu żeli pod prysznic

Dla mnie w przypadku żelu pod prysznic najważniejszy jest ładny i trwały zapach oraz naprawdę porządne nawilżanie skóry. Nie jest łatwo znaleźć typ idealny, który ma to wszystko w sobie. Dlatego też na półkach w mojej łazience stoi wiele żeli pod prysznic i używam już na przemian tych moim zdaniem najlepszych :).

Comments

  1. avatarKatarzyna says

    Ja też bardzo lubię Le Petite Marseillais. Miłośniczkom słodkich, długo utrzymujących się na skórze zapachów w szczególności polecam
    Zapach mleczka waniliowego w tym żelu jest po prostu powalający – ciepły, słodki, a jednocześnie nie mdlący.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge