Metamorfoza salonu dzięki beżowej galerii plakatów – HOT or NOT?

Ozdabianie pomieszczeń galeriami z plakatów to jeden z najprostszych oraz najtańszych sposobów na metamorfozę wnętrza. Z doświadczenia wiem już jednak, iż zaplanowanie takiej galerii oraz rozmieszczenie poszczególnych obrazów to już umiejętność. Dlatego skorzystałam z gotowej galerii obrazów od Desenio.

galeria plakatów minialistycznych

Beżowa galeria obrazów

Aranżacje wnętrz w stylu boho, rustykalnym lub vintage to aktualnie największy trend. Pokochaliśmy takie dodatki jak trawy pampasowe, poduszki z makramy czy wygodne fotele uszaki. Bardzo modne stało się ozdabianie naszych domów i mieszkań już nie pojedynczymi obrazami, ale całymi galeriami. Wygląda to naprawdę imponująco! Oczywiście trzeba sensownie taką galerię zaplanować, zdecydować się na konkrety styl, na kolory ramek, na to w jakim kierunku wieszać obrazy. Jedno Wam gwarantuję: to wspaniała zabawa!

Zobacz całą kolekcję boho plakatów + ceny – na Desenio.pl

Obecnie na Instagramowych wnętrzach rządzą aranżacje w stylu boho, scandi boho. Królują delikatne brązy i beże. Nawiązania do natury. Proste grafiki. Szkice. Lekkość i nostalgia. Takie są aktualnie najmodniejsze obrazy, jakie wieszamy na ścianach. Najlepiej opatrzone drewnianymi ramami, aby jeszcze mocniej podkreślić trend kierujący się w stronę natury, prostoty i minimalizmu. Takie właśnie obrazy oraz całe galerie znajdziecie na Desenio.pl. Mój artykuł powstał we współpracy z tym sklepem, gdzie według mnie można znaleźć absolutnie najpiękniejsze i modne obrazy.

Z moim kodem zniżkowym MUSTHAVEFASHION dostaniecie 30% zniżki na plakaty* w Desenio do 22.04

Więcej inspiracji plakatowych znajdziecie na profilu @desenio

*Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Personalizowane

salon z galerią plakatów

Metamorfoza salonu dzięki galerii obrazów Desenio

Remont mojego 70-letniego, drewnianego domu był sporym wyzwaniem. Diametralna odmiana wszystkich pomieszczeń kosztowała sporo pracy, aby móc uzyskać obecny efekt. Teraz odcinam już tylko kupony od tego przedsięwzięcia i mogę zająć się tym, co najbardziej przyjemne czyli dekorowaniem. Cieszy mnie fakt, że znalazło się w moim salonie miejsce na dużą i spójną galerię obrazów. Wybierając je kierowałam się trendem “Beige Balance”, aby wprowadzić do tego miejsca balans, harmonię i spokój za pomocą minimalistycznej sztuki. Nigdy nie byłam zwolenniczką kolorowych obrazów, za to takie delikatne grafiki bardzo do mnie przemawiają. 

Na stronie Desenio.pl jest chyba największy wybór tego typu obrazów i co ważne, można kupować gotowe już całe galerie. To bardzo ułatwia proces wybierania grafik oraz kolorów ramek. W przypadku mojej galerii skorzystałam właśnie z tej gotowej już inspiracji od Desenio. Idealnie odwzorowuje ona mój styl oraz klimat mojego domu. Dzięki tym obrazom salon zyskał kompletnie nowe oblicze, stał się nareszcie przytulny i zachęcający do spędzania w nim czasu.

Plakaty z serii “Beige Balance” idealnie wpisują się w tak modny ostatnio styl boho oraz scandi boho. Nie ukrywam, że aranżując mój dom mocno inspiruje się tymi kierunkami wnętrzarskimi. A z marką Desenio współpracuję już od wielu lat i przekonałam się, że te obrazy oraz ramki będą nam służyć przez wiele sezonów. W procesie produkcji plakatów Desenio stawia na wysokie standardy.  

Plakaty Desenio – dlaczego warto?

Desenio posiada certyfikat FSC® i oznacza to, że drewno wykorzystywane do produkcji zarówno plakatów, jak i ramek, zostały pozyskane w odpowiedzialny i zrównoważony sposób.Wszystkie produkowane plakaty (z wyjątkiem kilku wzorów) drukowane są na niepowlekanym papierze premium o gramaturze 200g/m2. Jego powierzchnia jest matowa, bez odblasków, co nadaje mu wysokiej jakości wygląd. Stosowany papier jest również odporny na starzenie

Z kolei ramki wytwarzane są ręcznie, przez wyspecjalizowanych rzemieślników z Europy i Azji z wieloletnim doświadczeniem. Drewniane ramki wykonane z litego drewna dostępne są w kolorach: czarnym, białym, odcieniu dębu, ciemnego drewna i jasnego drewna. Ramki dębowe są wykonane z surowego dębu, a ramki z ciemnego drewna oraz ramki drewniane w kolorach czarnym i białym wykonano z litego drewna tulipanowca amerykańskiego, które jest następnie malowane. Ramki z jasnego drewna wykonane są z klonu cukrowego, który powleczono przezroczystą powłoką, aby uzyskać naturalne wykończenie.

Z moim kodem zniżkowym MUSTHAVEFASHION dostaniecie 30% zniżki na plakaty* w Desenio do 22.04

Więcej inspiracji plakatowych znajdziecie na profilu @desenio

*Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Personalizowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge