Testuję: eleganckie skórzane bransoletki Manela prosto z Włoch

Manela to nowa firma zajmująca się tworzeniem ręcznie wykończanych bransoletek z aksamitnych w dotyku, włoskich skór cielęcych, charakteryzujących się niezwykłą miękkością. Biżuteria Manela ozdobiona jest oryginalnymi nitami w dwóch odcieniach: złota i srebra.

Biżuteria Manela

Nazwa Manela nawiązuje do staropolskiego języka co oznaczało bransoleta. Ważne jest to, że jest to w 100% polska firma produkująca bransoletki z włoskich oraz polskich skór cielęcych aksamitnych w dotyku. Wszystkie produkty marki są ręcznie wykończone. Jak dla mnie to dwa bardzo duże atuty tej biżuterii. Kolejny plus jest taki, że bransoletki ozdabiane są ciekawymi metalowymi nitami w odcieniach złota oraz srebra, a same nity są pozłacane 24 karatowym złotem. Wszystkie modele zobaczycie na Facebooku marki Manela.

W kolekcji bransoletek Manela występują teraz 4 modele: Stellaria, Linaria, Lunaria, Friletka (nazwy pochodzą od nazw polskich kwiatów polnych). Co ciekawe niektóre z tych bransoletek nie tylko łączy sama nazwa. W przypadku kilku modeli można dopatrzeć się kilka podobieństw takich jak 5 nitów modelu Stellaria symbolizuje  5 płatków kwiatu Stellarii, a w kwiecie Linarii łodyga posiada kilkanaście pęczków kwiatów tak jak kilkanaście ozdobnych nitów na podwójnie zawijanej bransoletce modelu Linaria. Podoba mi się takie indywidualne podejście do tworzonej biżuterii.

Moim zdaniem w zalewie sztucznej biżuterii, która rozpada się po kilku założeniach, biżuteria Manela jest naprawdę wartościową alternatywą. Bransoletka, która wykonana jest ze skóry, a jej elementy pokryte 24-karatowym złotem to bardzo dobry prezent zarówno dla siebie, jak i dla kogoś. Moim zdaniem warto napisać o tej marce i chciałabym, abyście poznały ją bliżej.

manela bransoletka

biżuteria manela Linaria manela

Biżuteria MANELA

Comments

  1. avatarAngela says

    Tego typu bransoletki juz od dłuższego czasu cieszą się popularnością, ale czy na pewno wykonane są ze skóry? Swoją drogą chyba zbyt bardzo kocham zwierzęta by to kupić.. wole ekoskórę..

  2. avatarRussian AK 47 says

    Gdzie można taką pysznie wyglądającą kawę dostać? 😉 Btw ta biała sukienka(?) na ostatnim zdjęciu ślicznie wygląda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge