Kupując przez Ceneo.pl wysyłka jest gratis + kupony na zniżki

Zakupowy szał cały czas trwa! Czy wiecie, że kupując przez Ceneo.pl możecie mieć wysyłkę produktów gratis? Dodatkowo serwis uruchomił akcję “Gorące towary” i codziennie o 10:00 odkrywa nowe produkty, które można kupić za mniej niż połowę. Dowiedz się więcej!

ceneo gorace towary

Ceneo.pl daje wysyłkę gratis i kupony na duże obniżki

Na zdjęciu wyżej pokazane są produkty, które danego dnia dostępne są po bardzo dużej obniżce w akcji “Gorące Towary”. Codziennie o godzinie 10:00 na stronie Centrum Zniżek Ceneo.pl odkrywane są nowe produkty. Ich ilość jest ograniczona. Jak widać obniżki są naprawdę duże. Ceny przykładowo z 142 zł na 62 zł. Nie dziwne więc, że te produkty bardzo szybko znikają z półek “Gorących Towarów” i warto już od 10:00 polować w ramach ustrzelenia tych rzeczy. Zniżki mogą być nawet o 200 zł na jednej rzeczy. Informacje jak użyć kuponu znajdziecie również pod tym linkiem https://www.ceneo.pl/wydarzenia/centrum-znizek#jak_skorzystac. Pamiętajcie tylko, że kody promocyjne nie łączą się.

Często po kilku godzinach na próżno już szukać kuponów zniżkowych, gdyż limit został wyczerpany i trzeba czekać na kolejny dzień, na start kolejnej puli od godziny 10:00. Ważny jest fakt, iż aby korzystać z tych promocji trzeba mieć założone konto na Ceneo.pl. Dodatkowym plusem kupowania przez Ceneo.pl jest fakt, że robiąc zakupy już od 40 zł mamy wysyłkę gratis. Warto zapamiętać tą opcję przed kolejnymi internetowymi zakupami, bo możemy zaoszczędzić nawet i setki złotych na opłatach za przesyłki. Promocja objęte są artykuły ze wszystkich kategorii. Pamiętajcie tylko, że kody promocyjne nie łączą się.

Kiedy kończy się akcja “Gorące Towary” na Ceneo.pl? Do wyczerpania kuponów rabatowych. Jednym słowem, akcja może skończyć się lada dzień, dlatego warto upolować coś dla siebie, zanim skończy się cała akcja. Można trafić tam na rzeczy, które chcielibyśmy mieć, a które wydają nam się zbyt drogie. Na przykład bardzo fajna gra planszowa Wsiąść do Pociągu kosztuje około 150 zł, a dziś można ją było mieć za około 60 zł. Jest różnica? I to ogromna! 

Dlaczego warto zaczynać zakupy od Ceneo.pl?

Wiecie dlaczego ludzie często przepłacają w Internecie? Z pośpiechu. Zobaczą coś i chcą to mieć od razu. Ceny w sklepach internetowych jednej rzeczy mogą bardzo się różnić. Przykładowy dany stół w jednym sklepie może kosztować 500 zł, a w i innym 1500 zł. Ten sam produkt, a tak różna cena. I możemy uniknąć takiego przepłacania, jeżeli będziemy korzystać z porównywarki Ceneo.pl. Ja korzystam z niej już tyle lat, że nawet nie zliczę. Czasem nawet informacje o danym produkcie są bardziej pełne na stronie tej porównywark, aniżeli na podstronach produktowych w sklepach internetowych. 

iphone 12 gdzie kupić najtaniej

Codziennie o godzinie 10:00 na stronie Centrum Zniżek Ceneo.pl odkrywane są nowe produkty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge