Fotorelacja: sportowy Dzień Jogi z Zalando i spotkanie blogerek

Piękna pogoda, mnóstwo stoisk związanych ze zdrowym stylem życia, relaksująca muzyka – tak w skrócie wyglądał mój Dzień Jogi z Zalando! Razem z blogerkami pojawiłyśmy się na Polach Mokotowskich, aby razem z Zalando poznać bliżej świat jogi i aktywnie spędzić ten słoneczny dzień. A działo się naprawdę sporo!

Dzień Jogi Zalando

Niedziela 19 czerwca upłynęła mi wyjątkowo przyjemnie! Razem z Zalando przybyłam na Dzień Jogi, na Pola Mokotowskie w Warszawie. W wydarzeniu wzięło udział ponad 15 tys. osób, które cenią sobie spokój, relaks i równowagę. Dzień Jogi wspierały także znane aktorki i celebrytki, które od lat ćwiczą jogę (np. Edyta Herbuś, Paulina Holtz). Na zakończenie odbył się koncert Pauliny Przybysz (Sistars).

Decyzją ONZ 21 czerwca został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Jogi. Na całym świecie, w okolicach tego dnia, odbywały się wydarzenia dedykowane jodze. Także Polska aktywnie włączyła się do tych obchodów, razem z Zalando  (to multibrandowy sklep internetowy, gdyby ktoś nie wiedział, choć wątpię, że są tutaj takie osoby). Na początek mam dla Was 1-minutową relację video z tego wydarzenia 🙂

YouTube Preview Image
dzień jogi warszawa

Na stronie Zalando możesz znaleźć wiele inspiracji związanych z jogą, przeczytać wywiady z joginami, poznać podstawowe pojęcia związane z jogą oraz spróbować własnych sił i ćwiczyć jogę z filmikami brytyjskiej joginki Annie.

Jeśli chodzi o moje doświadczenia z jogą, to nie są one zbyt duże, dlatego też z podwójną ciekawością wybrałam się na ten Dzień Jogi z Zalando. Osobiście zawsze wolałam bardziej dynamiczne i aktywne ćwiczenia, a na rozciąganie poświęcałam kilka minut przed i po treningu. Po tym wydarzeniu na pewno przyjrzę się bardziej na ćwiczenia związane z jogą. To jak nasze ciało może się zmienić pod wpływem ćwiczeń związanych z jogą jest naprawdę niesamowite!

Co działo się na Dniu Jogi z Zalando?

Zacznę od centrum wydarzenia czyli stoiska Zalando. To właśnie tam urządzono wspaniałą biało-pomarańczową strefę relaksu. Wygodne fotele, sofy, klimat jak na tajlandzkiej wyspie! 🙂

zalando dzień jogi

zalando i dzień jogi

Na pewno bardzo ciekawym elementem całego spotkania było malowanie worków jogowych. Przy tym stoisku od rana do późnych godzin popołudniowych było cały czas tłoczno. Narzędzi do ozdabiania worków było naprawdę wiele, ja postawiłam na dosyć skromne, ale moim zdaniem minimalistyczne i stylowe upiększenie mojej torby.

dzień jogi pola mokotowskie

Dzień jogi malowanie toreb


Dzień Jogi z Zalando było świetną okazją do spotkania blogerek!
Najwięcej czasu spędziłam z Asią z bloga Lumpexoholiczka (pierwsza od lewej) oraz jej sąsiadką Lady Petite. Co ciekawe, zawsze na spotkaniach blogerek tak wiele się dzieje, że spokojna rozmowa jest praktycznie nie realna! Przepełniony spokojem i relaksującym klimatem Dzień Jogi z Zalando był miłą odmianą i świetną okazją do rozmowy.
dzień jogi zalando

dzień jogi blogerki

Na stoiskach można było kupić naprawdę wiele różnych produktów związanych ze zdrowym stylem życia. Można było znaleźć tam wiele ciekawostek, zarówno spożywczych, jak i kosmetycznych, o istnieniu których nawet nie miałam pojęcia. Szkoda tylko, że nie miałam przy sobie gotówki, a sprzedawcy z kramów niestety jeszcze nie dostosowali swoich sklepików do naszych elektronicznych czasów ;).

yerba mate

W prezencie od Zalando otrzymałam świetną matę do ćwiczeń. Co ciekawe, naprawdę trudno jest znaleźć taką matę, która przetrwa zarówno upadające na nią przyrządy do ćwiczeń, jak i… żelowe paznokcie ;). Ta, którą otrzymałam sprawdza się póki co wspaniale! Jeśli szukacie akcesoriów do jogi, na pewno znajdziecie ogromny wybór właśnie na Zalando.

zalando dzień jogi zalando joga

Relacja z wydarzenia Dzień Jogi z Zalando, 19.06.2016 

Comments

  1. avatarroksa o smaku zła says

    Promieniejesz 🙂 Spotkanie wygląda na bardzo fajne. W końcu, joga to idealny sposób na odstresowanie i zachowanie równowagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge