Jak otrzymać 400 zł za założenie konta w banku? [TIP]

Jeżeli masz rodzinę, to warto teraz założyć konto z dzieckiem, dzięki którym otrzymacie 400 zł. Konto Przekorzystne Banku Pekao S.A. zostało najlepszym kontem osobistym w rankingu „Złoty Bankier 2022” przygotowanym przez Bankier.pl i Puls Biznesu.

konto bankowe rodzinne

Dlaczego warto założyć konto dla rodziny w Banku Pekao S.A?

Zanim wyjaśnię Wam, jak otrzymać 400 zł za założenie konta w Banku Pekao S.A., opiszę Wam moje spostrzeżenia w kwestii rodzinnych finansów. Mój syn skończył niedawno 3 lata. To jest dobry czas, aby założyć mu konto i gromadzić środki na większe wydatki związane z najmłodszym pokoleniem. Rodzice doskonale wiedzą, że przy dziecku często pojawiają się “nagłe większe wydatki”. Nie wiem czy wiecie, ale systematyczne odkładanie pieniędzy jest jednym z najlepszych sposobów, aby szybko zgromadzić ekstra dodatkową kwotę pieniędzy. Tak działa nasza… psychologia! Odkładając mniejsze kwoty nie odczujemy ich w domowym budżecie, ale kiedy zbiorą się one w jedną całość po dłuższym czasie, dostaniemy prezent w postaci dodatkowych środków.

Załóż konto i otrzymaj 400 zł – KLIKTUTAJKLIK KLIKKLIK

Otwierając Konto Ooszczędnościowe na 7% w skali roku¹ w Banku Pekao S.A. możemy potraktować jako domową skarbonkę, na którą będziemy odkładać pieniądze na przykład na wakacje, a na koncie dla dziecka – środki na dodatkowe zajęcia rozwojowe i wydatki na rozrywkę. Mam nadzieję, że zachęcę Was i zmobilizuję do stworzenia takich rodzinnych skarbonek. To naprawdę “działa” i można z tego powodu zorganizować sobie i dzieciom o wiele więcej atrakcji, gdyż zawsze będziemy mieć na to zgromadzone dodatkowe środki. Warto zbierać dla dziecka pieniądze już od pierwszych miesięcy. Na dziecko zawsze będą wydatki, bez względu na wiek. 

Poza tym takie ekstra 400 zł od banku za założenie kont bankowych to dobry początek oszczędzania. Zawsze łatwiej się coś robi, kiedy…. mamy od czego zacząć. Warto dodać, że promocja oferująca ekstra 400 zł dla nowych klientów Banku Pekao S.A. trwa tylko do 16 października 2022 roku, także z każdym dniem macie coraz mniej czasu na podjęcie takiej decyzji. Jestem pewna, że za  jakiś czas podziękujecie mi za to, że zmobilizowałam Was zarówno do założenia konta w Banku Pekao S.A., jaki za to, że zaczęliście tworzyć rodzinne skarbonki. 

hotel dla dzieci w gdańsku

Załóż konto z rodziną i zyskaj nawet 400 zł

Oczywiście cały proces zakładania konta w Banku Pekao S.A. można przeprowadzić przez internet. Na pewno powinien przekonać Was fakt, że Konto Przekorzystne najlepszym kontem osobistym w rankingu „Złoty Bankier 2022” przygotowanym przez Bankier.pl i Puls Biznesu. Takie wyróżnienie nie dziwi, kiedy poznamy wiele opcji, jakie to konto może nam zaoferować. Co zrobić, aby otrzymać od banku 400 zł? Wystarczy po założenia konta dla siebie i dziecka spełnić kilka wymagań. 

W przypadku założenia konta dla siebie, otrzymamy bonus 50 zł za założenie Konta Przekorzystnego online z kartą debetową, bankowością internetową Pekao24 oraz aplikacją PeoPay w terminie do 16.10.2022 r. I kolejny bonus 3 x 50 zł za spełnienie warunków aktywności w każdym z 3 miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystnego: – min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową do konta lub aplikacją PeoPay (z pewnymi wyjątkami opisanymi w regulaminie promocji) – min. 1 logowanie do aplikacji PeoPay.

Załóż konto i otrzymaj 400 zł – KLIKTUTAJKLIK KLIKKLIK

W przypadku konta dla dziecka, warto podkreślić, że aż do ukończenia 26 lat dziecko ma 0 zł za prowadzenie konta, karty do konta oraz wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie. Dodatkowo jeśli założysz dziecku konto do 16.10.2022 r. – możesz to zrobić online w Panelu rodzica w Twojej aplikacji PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24 – to Twoje dziecko skorzysta podwójnie:

Pierwsza nagroda 50 zł jest za otwarcie Konta Przekorzystnego i konta oszczędnościowego Mój Skarb do 16.10.2022 r. oraz spełnienie  pozostałych warunków regulaminu promocji. 

Druga nagroda Bonus 50 zł jest za aktywność, która jest uzależniona od wieku dziecka w momencie przystąpienia do promocji:

 • młodsi poniżej 13 lat mają mieć ponad 200 zł na Koncie Przekorzystnym lub Moim Skarbie na dzień 16.10.2022 r.
 • nastolatki 13-17 lat mają zapłacić minimum 5 razy kartą Mastercard Debit FX lub BLIK do 16.11.2022 r.

Nagrodę wypłaci Bank na konto dziecka do 30.11.2022 r.

Dlaczego warto założyć też dziecku konto oszczędnościowe?

Może nauczyć się oszczędzać z promocyjnym oprocentowaniem 7% w skali roku przez 6 m-cy dla salda do 3000 zł. Oferta do 16.10.2022 r.

hotel przyjazny dzieciom gdańsk

Jakie możliwości daje konto bankowe w Banku Pekao S.A.?

W przypadku Konta Przekorzystnego nie zapłacicie za:

 • prowadzenie rachunku bankowego
 • za obsługę karty debetowej Mastercard®²
 • za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą tą kartą debetową Mastercard®²
 • za 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z obcych bankomatów w Polsce tą kartą debetową Mastercard®²

Bardzo pomocna w prowadzenie konta jest aplikacja na smartfona, która posiada takie udogodnienia jak:

 • Szybkie logowanie za pomocą odcisku palca lub rozpoznawania twarzy
 • Szybki podgląd salda konta i historii transakcji
 • Łatwe i szybkie płatności BLIK za zakupy w sklepie lub internecie
 • Powiadomienia o zdarzeniach np. wpływ na konto
 • Możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej
 • Wygodne doładowanie telefonu na kartę
 • Komfortowe kupowanie zdalnie produktów banku w sekcji Oferta
 • Wygodna i bezpieczna mobilna autoryzacja operacji.

atrakcje dla dzieci hotel na mazurach

Załóż konto i otrzymaj 400 zł – KLIKTUTAJKLIK KLIKKLIK

Przypis:

¹Środki do 100 000 zł zgromadzone na Koncie Oszczędnościowym będą oprocentowane na 7% w skali roku przez 183 dni od dnia zawarcia umowy o Konto Oszczędnościowe, jeśli spełnisz warunki opisane w regulaminie promocji. Promocja jest dostępna dla Klientów nowych lub z niskimi saldami rachunków i trwa do 16.10.2022 r.

²Brak opłat za obsługę karty Mastercard Debit FX do konta, wypłaty gotówki z bankomatów za granicą – w przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów pomiędzy rachunkami własnymi Klientów) oraz dokonania w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej tą konkretną kartą debetową wydaną przez Bank Pekao S.A. (a w przypadku zwolnienia z opłat za wypłatę gotówki również aplikacją PeoPay), w kolejnym miesiącu kalendarzowym, bank nie pobierze opłaty. Do ukończenia 26. roku życia za ww. usługi dotyczące Konta Przekorzystnego jest bezwarunkowe 0 zł. Pozostałe opłaty i prowizje znajdziesz w Taryfie Opłat i Prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge