Jak posprzątać całe mieszkanie/dom w 15 minut? [MÓJ PATENT]

Sprzątanie to nasza codzienność, ale wcale nie musi być ona czasochłonna i trudna. Jestem całym serce za korzystaniem z nowinek XXI wieku i “wyręczaniu” się za pomocą różnych urządzeń ze świata AGD. Jaki jest mój sekret na szybkie i bezwysiłkowe sprzątanie?

jak szybko sprzątać

Jak szybko posprzątać dom?

Od kiedy przeprowadziłam się z mieszkania w bloku do domu, nie ukrywam, sprzątania jest nieco więcej. I choć mój dom wcale nie ma 200 m2, to jednak mieszkając do tego na wsi, istnieje o wiele więcej powodów do sprzątania. Siłą rzeczy nanosi się piach z dworu, w domu tego sprzątania jakoś jest więcej. Tym bardziej, że mam 2-letniego synka, który bardzo chętnie daje mi kolejne powodu do sprzątania. I zamiast narzekać, że codziennie trzeba sprzątać, to lepiej zastanowić się, jak usprawnić ten proces. Co zrobić, aby sprzątanie było szybsze i bardziej przyjemne? Czy w ogóle jest to możliwe? Okazuje się, że absolutnie tak! Trzeba tylko wiedzieć jakie urządzenia zaprosić do swojego domu lub mieszkania.

Ceny robotów sprzątających od 469 zł –> Komputronik.pl

W moim domu kluczowe są dwa odkurzacze, które są najczęściej wykorzystywane jako “domowa sprzątaczka”. Wiadomo, że okien nie myjemy codziennie, ale podłoga brudzi się praktycznie każdego dnia i to właśnie jej odkurzanie oraz mycie zajmuje nam najwięcej czasu. W szczególności właśnie wtedy, kiedy mamy dzieci albo domowe zwierzęta. Zamiast codziennie odpalać ciężki odkurzacz, plątać się w kablach, mopować podłogę, warto… zlecić to innym! A konkretnie inteligentnemu robotowi sprzątającemu oraz bezprzewodowemu odkurzaczowi. Mając te dwa sprzęty okazuje się, że cały dom można wysprzątać w mniej niż 15 minut. Inteligentny robot odkurza podłogi, a potem je myje. Poprawki sprzątania możemy zrobić samodzielnie bezprzewodowym odkurzaczem i bardzo sprawnie, bez przekładania wtyczek, dźwigania ciężkiego odkurzacza w pełni zakończyć sprzątanie. To naprawdę proste.

DEEBOT N8 PRO opinie

Inteligentny robot sprzątający

O moim robocie pisałam Wam już kilka tygodni temu. Cały artykuł opisujący plusy takiego sprzętu znajdziecie w moim artykule o tym jaki jest najlepszy robot sprzątający. Dzięki niemu omija mnie praktycznie cała praca związana z odkurzaniem oraz myciem podłogi. Posiada on w sobie obydwie funkcje i potrafi samodzielnie posprzątać cały dom. Włączam go gdy wychodzę z domu, wracam, podłogi czyste. To naprawdę wielka pomoc, biorąc pod uwagę, że na brak obowiązków nie narzekam. Zajmowanie się dzieckiem i prowadzenie małego biznesu zajmuje sporo czasu, czasem naprawdę ciężko wyłuskać w ciągu dnia tą godzinę na wysprzątanie wszystkiego. Ogarnięcie podłóg to sprawa priorytetowa każdego dnia, dlatego pomocnik taki jak robot sprzątający to bezcenne wsparcie.

Jaki model robota sprzątającego trafił w moje ręce? To sprzęt firmy Ecovacs, a model to DEEBOT N8 PRO . Czym się wyróżnia spośród innych? Ponieważ jest robotem sprzątającym do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogi. Pomyślcie jaka to oszczędność czasu! Jedna wycieczka robota i macie czyste, umyte już podłogi. Wielki plus tego robota to duża siła ssania, przy uwaga, bardzo cichej pracy urządzenia. Robot wie, kiedy trafia na dywan i nie mopuje go, rzecz jasna. To naprawdę inteligentna bestia do sprzątania, szybkiego sprzątania, co ważne. Ciekawostką jest fakt, że jak ktoś ma duży dom i dużo roboty, to robot po wyładowaniu sam pojedzie do stacji dokującej, doładuje baterie i ruszy dalej do roboty. Dacie wiarę? Co więcej, nawet schody nie będą mu straszne, bo czujniki sprawią, że robot nie spadnie ze schodka. Nie dziwię się, że wiele osób twierdzi, iż jest to jeden z najlepszych robotów sprzątających.

Zobacz ceny robota DEEBOT na stronie Komputronik.pl

Bezprzewodowy odkurzacz – dlaczego warto go mieć?

Korzystanie z typowego odkurzacza zawsze było dla mnie irytujące. Ciąganie za sobą ciężkiego pudła, plączące się kable, zaczepiające o meble, krzesła. Odkurzanie zawsze było dla mnie “użeraniem” się ze zwykłym odkurzaczem. Od kiedy mam inteligentnego robota sprzątającego, wystarczy mi już lekki i bardzo przyjemny w obsłudze brzprzewodowy odkurzacz. Dzięki niemu szybkie posprzątanie domu jest naprawdę proste i przyjemne. Odkurzacz pionowy zajmuje mało miejsca, sprytnie chowam go za zasłonką. Nie widać go, ale jest cały czas w gotowości do użycia. Nie muszę niczego dźwigać, wyciągać z szaf, podłączać kabli. Potrzebuję odkurzać, wyjmuję zza zasłonki i odkurzam. Bez żadnej “walki”. 

Jaki mam model? Mój ulubieniec to Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light, który kosztuje jedyne 399 zł (do kupienia na Komputronik.pl). Biorąc pod uwagę wygodę i jakość tego sprzętu, cena jest niezwykle atrakcyjna. Bardzo istotny jest fakt, że odkurzacz jest leciutki, więc korzystanie z niego jest czystą przyjemnością. Dobrze radzi sobie z odkurzaniem, posiada również tryb TURBO. Ładuje się szybko, proste jest również opróżnianie pojemnika. I tyle funkcji wystarczy, aby taki sprzęt stał się domowym sprzymierzeńcem w sprzątaniu. Szczerze polecam taki duet jak inteligentny robot sprzątający oraz bezprzewodowy odkurzacz pionowy. Dzięki nim faktycznie możliwe jest wysprzątanie domu w całe 15 minut.

odkurzacz bezprzewodowy opinie odkurzacz pionowy najlepszy

Niskie ceny odkurzaczy pionowych na Komputronik.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge