Konkurs! Wygraj projekt wymarzonej kuchni (za kilka tysięcy złotych)

Wspaniały wnętrzarski konkurs, w którym do wygrania jest profesjonalny projekt kuchni. Kuchnia jest sercem domu, warto więc ja tak zaaranżować, aby stała się kuchnią z naszych marzeń. Projekt wnętrza, wykonany indywidualnie przez specjalistów okazuj się nieoceniony przy aranżowaniu wyglądu kuchni.

kuchnia projekt

projekt kuchni od VERLE Küchen Bielsko Biala

Wygraj projekt kuchni!

Marzysz o zmianach w kuchni? Do wygrania jest profesjonalny projekt Twojej kuchni! Szybki konkurs, a nagroda wspaniała. Projekty tego typu kosztują około kilku tysięcy złotych. Warto zawalczyć o wygraną, bo dzięki niej można odmienić swoją kuchnię albo zdobyć projekt dla remontowanego lub budowanego domu.

BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE

wygraj projekt kuchni

Projektowanie kuchni na wymiar

Jedno jest pewne – warto oddać to zadanie w ręce profesjonalistów. Bez odpowiedniej wiedzy nie jesteśmy w stanie jak najwygodniej rozplanować całe pomieszczenie. Aktualnie sama jestem na etapie konstruowania kuchni na wymiar i dzięki projektowi będzie ona piękna i funkcjonalna. Projekt kuchni na wymiar pozwala wykorzystać dostępną przestrzeń co do centymetra. 

O wyceny kuchni na wymiar zapytaj w studio meblowym

Ceny projektu kuchni na wymiar są bardzo indywidualne. Projektant może dzięki swojej wizji totalnie odmienić naszą kuchnię, przeprowadzić gruntowną metamorfozę. Nie oznacza to od razu gruntownego remontu. Wiele zależy od kreatywności kreatora projektu oraz dostępnego budżetu.

projekt wnętrz konkurs

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge