Wymarzony mebel: biała konsola w skandynawskim stylu

Biała konsola, biała komoda, biała toaletka… to chyba jeden z najbardziej pożądanych mebli w kobiecym pokoju. Chciałabym pokazać Wam naprawdę zgrabną konsolę w skandynawskim stylu, która może być zarówno toaletką, jak i biurkiem do pracy. Dzięki swoi wymiarom zmieści się praktycznie wszędzie.

Konsola w skandynawskim stylu

Wymarzoną białą konsolę w skandynawskim stylu znalazłam w sklepie Mebelio.pl. Wybór tego typu mebelków jest tam naprawdę duży. Zdecydowanie moim ulubionym stylem wnętrzarskim jest design od naszych północnych sąsiadów, dlatego też akurat ta konsola najbardziej wpadła mi w oko. Solidna, na drewnianych nogach, a przy tym prosta i bardzo łatwo ustawić ją praktycznie wszędzie. Świetnie spełnia rolę zarówno mojej toaletki, jak i biurka do pracy. Szufladki, choć niepozorne, zmieszczą naprawdę wiele różnych drobiazgów, kosmetyków i innych bibelotów.

Co ciekawe, w sklepie Mebelio.pl można się po prostu… zakochać! Ja spędziłam wiele kwadransów na oglądaniu przeróżnych mebli i dodatków do mieszkania właśnie z tego sklepu. Wybór jest po prostu ogromny! Oczywiście póki co najbardziej cieszy mnie moja biała konsola w skandynawskim stylu, ale w moim mieszkaniu mam już inną rzecz z tego sklepu, a mianowicie piękne białe lustro stojące. Lustro z szafy nigdy nie zastąpi takiego stojącego lustra, które można swobodnie przenosić z miejsca na miejsce.

toaletka biała

Wielkie białe lustro wiszące

Kolejny nowy mebel w moim mieszkaniu to… lustro gigant! Zaraz po białej konsoli w skandynawskim stylu, było to moim kolejnym marzeniem, aby mieć takie ogromne lustro na ścianie. Jak się okazuje – takie lustro wcale nie musi być drogie! Ja swoje znalazłam w sklepie z lustrami Euro-Home i muszę przyznać, że w 100% spełniło moje oczekiwania. Montaż lustra do ściany był banalnie prosty. Lustro jest bardzo stabilne, w pięknej, skandynawskiej białej ramie.

Sklep Euro-Home specjalizuje się w lustrach, co zresztą widać po obejrzeniu asortymentu sklepu. Szczerze mówiąc jest to jedyny spotkany przeze mnie sklep z tak ogromnym wyborem przeróżnych luster. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, w jak wielu modelach może ono występować. Lustro zostało dostarczone bardzo szybko i oczywiście bezpiecznie. Dlatego też po sprawdzeniu tego “centrum luster”, mogę Wam je szczerze polecić!

wielkie lustro białe

Fotel w zebrę w stylu glamour

I trzeci nowy mebel, który pojawił się w moim mieszkaniu to fotel w zebrę w stylu glamour. Moim ulubionym połączeniem jest zestawianie prostych, skandynawskich mebli i dodatków, z tymi bardziej wystawnymi. Ten bajkowy, wręcz księżniczkowym fotel upolowałam w sklepie Impresje24.pl. To kolejne miejsce, w którym można zatracić poczucie czasu oglądając różne dodatki do mieszkania! Jest tam tak wiele pięknych rzeczy, że wykupiłabym połowę tego sklepu. Póki co cieszę się z tego fotela, ale z pewnością jeszcze nie raz wrócę tam na zakupy.

Jeśli chodzi o sam sklep Impresje24.pl, to myślę, że prawie 100.000 polubień sklepu na Facebooku mówi samo za siebie! Głównie kobiety zakochały się w dodatkach i meblach z tego sklepu, i ja do nich również dołączyłam. Warto dodać, że firma bardzo dba o zabezpieczenie przesyłanych rzeczy. Mój fotel przyszedł tak “opancerzony”, że naprawdę sporo czasu zajęło mi odpakowanie tego mebla. Mocno polecam!

fotel zebra

Mój pokój

Jak widzicie w moim pokoju można zobaczyć dwa zderzające się ze sobą trendy. Pierwszy to styl skandynawski, a drugi to styl glamour. Moją wielką zdobyczą jest również ten różowy dywan z owczej skóry, który to osobiście przywiozłam z Zakopanego. Mimo wielkości siatki, jaką wręczyła mi Pani na bazarku pod Gubałówką – nie poddałam się i dowiozłam zakup do mieszkania. Teraz bardzo się z tego cieszę. Żeby tego było mało, kupiłam jeszcze jeden dywanik, ale dużo mniejszy, w kolorze szarym. Zobaczycie go w kolejnej mojej wnętrzarskiej stylizacji.

Jeśli chodzi o mój dział Wnętrze na blogu i nawiązanie do stylu skandynawskiego, to polecam Wam jeszcze “rzucenie okiem” na moją dawną białą toaletkę w skandynawskim stylu. Była przepiękna, ale z racji przeprowadzki przekazałam ją w dobre ręce innej osobie. Polecam Wam również mój artykuł jak urządzić biurko. Bardzo dużą popularnością cieszą się również moje artykuły, gdzie pokazywałam kupione przeze mnie dodatki do mieszkania z gazetek promocyjnych dom. To tyle na dzisiaj, zostawiam Was ze zdjęciami mojej białej konsoli w skandynawskim stylu, fotel i lustra giganta.

konsola biała toaletka biała konsola drewniane nogi konsola biała z szufladami sukienka ceglana

biała toaletka

konsola biała

komoda z szufladami

komoda szuflady konsola – Mebelio.pl
fotel – Impresje24.pl
lustro – e-eurohome.pl
dywan – bazar Zakopane

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge