Maciej Zień w Biedronce – zobacz galerię i ceny pięknych torebek!

O to torebki może być walka! Maciej Zień w Biedronce po raz drugi! Po kolekcji dodatków do łazienek, tym razem będzie można kupić galanterię skórzaną z logo znanego projektanta. Jak dla mnie gwiazdą tej edycji będą naprawdę piękne, pikowane torebki na łańcuszku. Zobacz galerię dodatków Maciej Zienia oraz poznaj ceny.

maciej zien dla biedronki

Biedronka Maciej Zień

Ten duet ponownie zaoferował klientom sklepów Biedronka nową kolekcję – tym razem będzie to skórzana galanteria, czyli torebki, rękawiczki, portfele oraz paski. Na moje oko ta linia jest naprawdę warta uwagi, bardzo chętnie widziałabym w swojej szafie zarówno torebki jak i portfele czy rękawiczki z tej kolekcji. Idealnie wpasowały się w mój gust. A Wam jak się podobają?

Dla przypomnienia – pierwszą kolekcją, która trafiła na półki supermarketu, była linia HOME & SPA by Maciej Zień. W ramach tej kolaboracji mogliśmy kupić naprawdę śliczne tekstylia łazienkowe – zobacz całą kolekcję Zień dla Biedronki. Jako jedna z niewielu blogerek miałam okazję poznać te gadżety jeszcze przed ich oficjalną premierą.

Zaprojektowanie pierwszej kolekcji Macieja Zienia dla sieci dyskontów Biedronka wzbudziło wiele kontrowersji. Wiele osób nie mogło pojąć, dlaczego projektant gwiazd zaczął projektować kolekcje dla spożywczego marketu. Kolekcja Home & Spa nie była specjalnie rozrywana i wiele rzeczy można było spotkać jeszcze wiele tygodni później na wyprzedażach. Jak będzie w przypadku kolekcji galanterii skórzanej? Okaże się już 23 grudnia!

Zobacz kolekcję Macieja Zienia dla Biedronki

Ekskluzywna oferta w bardzo przystępnych cenach dostępna będzie w wybranych sklepach Biedronki od 23 listopada do 6 grudnia. Jeżeli macie ochotę na coś z oferty Biedronka Maciej Zień to zdecydowanie warto wybrać się na zakupy pierwsza dnia od wejścia kolekcji do sklepów. Później może już nie być w czym przebierać.

Cała kolekcja skórzanych dodatków w kolaboracji Biedronka Maciej Zień jest naprawdę świetna. Podobają mi się zarówno fasony małych torebek na łańcuszki, jak i zgrabne rękawiczki oraz eleganckie portfele. Pasków nie noszę, więc nie przywiązuję do nich większej uwagi.

Torebki w cenie 169 zł będą dostępne w dwóch opcjach: wykonane ze skóry saffiano oraz w opcji pikowanej. Każda z nich będzie dostępna w trzech wariantach kolorystycznych z paskiem łączonym z łańcuszkiem.

Portfele z kolei, poza opcją pikowaną i saffiano, będzie można kupić również w wersji skóry gładkiej. Każdy z modeli do nabycia w trzech kolorach w cenie 129 zł.

Wśród skórzanych pasków będzie można wybierać z czterech kolorów w cenie 59,90 zł, natomiast dwa modele rękawiczek dostępne w dwóch kolorach kupimy już za 69,90 zł za parę.

 biedronka maciej zien
kolekcja galanterii skórzanej Maciej Zień dla Biedronki

– Od zawsze niezwykła natura kobiet, ich piękno oraz silne charaktery były dla mnie inspiracją do tworzenia. Moja specjalnie zaprojektowana kolekcja pokazuje kobietom, że każda z nich zasługuje na perfekcyjnie wykonany element galanterii, który podkreśli jej indywidualny styl – mówi Maciej Zień o nowej linii.

Galeria skórzanych dodatków Maciej Zień dla Biedronki

torebka maciej zien biedronka

torebka Maciej Zień dla Biedronkirękawiczki maciej zien biedronka

rękawiczki Maciej Zień dla Biedronki

czerwone rekawiczki maciej zien biedronka

rękawiczki Maciej Zień dla Biedronki

zien biedronka rekawiczki

rękawiczki Maciej Zień dla Biedronki

czarne rekawiczki zien biedronka

rękawiczki Maciej Zień dla Biedronki

czarny portfel zien biedronka

portfel Maciej Zień dla Biedronki

torebka pikowana zien biedronka

torebka Maciej Zień dla Biedronki

portfel maciej zien biedronka

portfel Maciej Zień dla Biedronki

 

torebka zien biedronka

torebka Maciej Zień dla Biedronki

fioletowy portfel zien biedronka

portfel Maciej Zień dla Biedronki

 

portfel zien biedronka

portfel Maciej Zień dla Biedronki

 

pasek zien biedronka

pasek Maciej Zień dla Biedronki

 

torebka na łańcuszku zien biedronka

torebka Maciej Zień dla Biedronki

 

czarna torebka maciej zien biedronka

torebka Maciej Zień dla Biedronki

 

Comments

  1. avatarJoanna N. says

    Mnie nie rusza, torebki mi się nie podobają kompletnie za taką cenę 🙂 Rękawiczki ewentualnie, portfel może być, ale za tyle nie kupię, bo jest sporo pięknych portfeli do nabycia i o wiele tańszych, może nie jego akurat, ale nie grzeje mnie on 😉 Za to witchen już tak, ale nie mam Lidla 🙂 Łukasza Jemioła chciałam kupić kamizelkę w Rosmanie nie było, a mam dwa w okolicy 🙂 W jednym u mnie jak poszłam, nie widziałam nic, w drugim natomiast 1torebkę, tylko jeden model był 1 sztuka, 1 kołnierz /szal futrzany i jeszcze jakias jedna rzecz i to było na tyle :)Wszystko przebrane i wykupione 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge