Mistrzostwa Świata 2022 – kogo typują automaty online?

Mistrzostwa Świata 2022 już trwają, a rozgrywki piłkarskie jak zawsze są ekscytujące. Największa piłkarska impreza rozpoczęła się 20 listopada i potrwa do 18 grudnia. W sumie 32 drużyny rywalizują w ośmiu grupach, aby wyłonić zwycięzcę w Katarze. Kto jest najczęściej typowany?

mistrzostwa swiata katar kto wygra

źródło zdjęcia: tech.wp.pl

Mistrzostwa Świata 2022 kto wygra?

Niestety, nie każdy może pojechać do Kataru, aby zobaczyć mecze na żywo w akcji, ale dzięki niesamowitym automaty online: https://5gringos.com/pl/games/slots może w pełni doświadczyć piłkarskich emocji. 

Trzech największych deweloperów w świecie automatów wydało własne gry, które zbiegły się z tym wydarzeniem z FireKick firmy Yggdrasil! MultiMax, D10S Maradona firmy Blueprint Gaming i Football Blast firmy Kalamba.

Te automaty online w piłkę nożną dają Ci szansę na emocje i napięcie związane z Mistrzostwami Świata w zaciszu własnego domu, a jednocześnie zapewniają również kilka potężnych wygranych. Każdy z tych automatów zawiera pełną akcji rozgrywkę połączoną z ekscytującymi efektami wizualnymi i ogromnymi wygranymi!

FireKick! MultiMax

FireKick! MultiMax to podejście Yggdrasil do automatu o tematyce piłkarskiej przed tegorocznymi uroczystościami Mistrzostw Świata.

W tym wysoce niestabilnym 5-bębnowym tytule z 243 liniami wygrywającymi gracze mogą wygrać maksymalnie 10 000-krotność swojej stawki dzięki nieograniczonym mnożnikiem, funkcji lawiny i Firekicks! Oczywiście głównym atutem automatu jest mechanika MultiMax. Zapewnia, że ​​mnożniki bębna zwiększają się o 1x, 2x lub 3x za każdym razem, gdy pojawia się symbol wild. 

Jeśli gracze utworzą zwycięską linię, mnożnik bębna automatycznie pomnoży całkowitą wygraną. Oprócz tego zwycięskie symbole są automatycznie usuwane z bębnów gry, co pozwala na umieszczenie nowych, co jeszcze bardziej zwiększa liczbę zwycięskich kombinacji, które gracze mogą utworzyć.

D10S Maradona

D10S Maradona, którego nazwa pochodzi od gry hiszpańskiego słowa oznaczającego „Bóg” i legendarnej liczby 10, którą zawodnik nosił podczas swojej niesamowitej kariery, zawiera wiele symboli i obrazów z drużyn klubowych ofensywnego pomocnika i występów międzynarodowychPodobnie jak sama legenda, gra oferuje szereg wciągających mechanik i funkcji, które zwiększają potencjał wygranej.

Pięknie wykonany projekt D10S Maradona przywodzi na myśl słynne piłkarskie malowidła ścienne, które można znaleźć w całej Ameryce Południowej, i doskonale współgra z optymistyczną latynoską ścieżką dźwiękową, która jest odtwarzana, gdy akcja nabiera rozpędu na bębnach 5×3 z 20 liniami wygrywającymi.

Gracze muszą dopasować symbole, aby wygrać, a ci, którzy płacą więcej, przybierają kształt koszulek, które nosił Maradona, w tym Boca Juniors, Barcelona, ​​Napoli i Argentyna. W dzisiejszych czasach nie znajdziesz wielu takich automaty online!

Football Blast

Emocje związane z dużym turniejem piłkarskim i dreszczyk emocji towarzyszący klasycznym automatem łączą się, tworząc grę typu „kulki owocowe” z niespodzianką w najnowszym wydaniu automatu Kalamba Games, Football Blast. Jest to jeden z bębnowych automaty online 5×3 z 20 liniami wygrywającymi, w którym znajdują się ukochane ikony, takie jak owoce, BAR i siódemki, które gracze muszą połączyć, aby wygrać.

Dołączają do nich złote symbole trofeów i gwizdek sędziego, który przyznaje rundę bonusową, gdy trzy pojawią się jednocześnie. Popularna mechanika K-Cash Kalamby zajmuje miejsce w składzie początkowym, a kwoty pokazane na symbolach są wygrane, jeśli trafi się do sześciu z nich.

Trzy gwizdki z symbolami bonusowymi, które wylądują jednocześnie, przenoszą gracza do rundy darmowych obrotów, w której kolejne gwizdki zapewniają dodatkowe obroty. Jeśli pojawi się sześć lub więcej symboli K-Cash, zablokują się one w miejscu i zapewnią ponowne zakręcenie, oferując szansę na zdobycie najwyższej nagrody Cashpot.

mistrzostwa siwata katar kto wygra

źródło zdjęcia: old.radiolodz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge