Polskie FIT instagramerki – jaki jest tajny sekret ich sukcesu?

Przeglądając Instagram można odnieść wrażenie, że większość dziewczyn posiada nienaganną figurę i płaski brzuch. Jedni mówią, że to zasługa filtrów oraz odpowiedniej pozy, ale to nie wszystko. Włączenie do swojego menu shake’ów zastępujących posiłek pozwala na osiąganie takich efektów, i to nawet bez ćwiczeń czy ostrych treningów.

natural mojo fit shake

Natural Mojo czy można schudnąć ?

Pytanie, które chyba każdy zadaje, zanim zacznie stosować koktajle Natural Mojo. Kiedy wpiszemy na Instagramie hasztag #naturalmojo, okazuje się, że ogromna część fit instagramerek regularnie spożywa właśnie te shake’i. Ja również, i to od wielu lat (z tym, że ja do fit instagramerek nie należę). Sporo się mówi o “drodze przez mękę” podczas bycia na diecie, a ja na dietach byłam i nigdy czegoś takiego nie odczułam. Zawsze towarzyszyły mi koktajle Natural Mojo. Zastępowanie posiłku jednym takim koktajlem zawsze pozwalało mi zachować odpowiedni bilans energetyczny, albo zapewnić białko po treningu. 

Od kilku już lat piję shake od Natural Mojo (zobacz smaki i ceny)

Kod rabatowy to: FASHIONTREE40 czyli – 40% na wszystko

Jak to działa? Zastępowanie posiłków koktajlem pozwala spożyć dużo mniej kalorii w ciągu dnia. Wystarczy dziennie obciąć sobie 500 kcal, aby tygodniowo chudnąć 1 kilogram, i to bez ćwiczeń! Takich zamienników posiłków jest wiele na rynku, ale najważniejsze są ich dwie cechy. Muszą być naturalne oraz muszą być pełnowartościowe. Koktajle Natural Mojo spełniają te dwa warunki, dzięki czemu są tak lubiane zarówno przez fit instagramerki, jak i tysiące polskich dziewczyn. W tym przeze mnie. Shake’i były ze mną zarówno w czasie ciąży, jak i na etapie naturalnego karmienia synka. Cały czas dostarczają mi wartościowych kalorii, zależnie od moich potrzeb.

Czy można schudnąć z Natural Mojo albo wyrzeźbić sylwetkę? Jak najbardziej tak! I potwierdzam to przez swoje wieloletnie korzystanie z produktów od Natural Mojo. Trzeba po protu zrozumieć proste zasady, związane albo z odchudzaniem, albo z rzeźbieniem sylwetki. Nie osiągnięcie celu bez odpowiedniego żywienia. Jeśli nie liczycie kalorii, jeśli nie doceniacie roli bilansu energetycznego, to na próżno szukać efektów. A kiedy już zrozumiecie cały ten mechanizm, to zrozumiecie również nieocenioną rolę koktajlu Natural Mojo.

natural mojo efekty

Dlaczego od kilku lat jestem wierna koktajlom Natural Mojo?

Kto zna mojego bloga już długo, ten wie, że od wielu lat jestem wierną fanką naturalnych koktajli od Natural Mojo. Czym te koktajle różnią się od innych tego typu? Otóż w składzie produktów od Natural Mojo znajdują się w 100% naturalne składniki. Żadne tam 90% czy podchwytliwe 97%, tylko 100% naturalnych składników. Dzięki teu taki shake to samo zdrowie, bez obawy, że “ktoś tam czegoś domieszał”. Taki napój spokojnie może zastąpić jeden posiłek w ciągu dnia, a przy okazji zaspokoić potrzebę na coś słodkiego. 

W sklepie Natural Mojo znajdziemy mnóstwo różnych smaków koktajli zastępujących posiłek – do wyboru (zobacz w sklepie). Testowałam już wszystkie smaki, i staram się mieszać je, aby któryś z nich mi się nie znudził. Moje serce skradły koktajle karmelowe, bananowe, ciasteczkowe i waniliowe oraz czekoladowe. Oprócz nich możecie jeszcze trafić na smaki mango, truskawkowy, orzechowy czy kokosowy. I niech mi ktoś powie, że taki koktajl na płaski brzuch nie może być pyszny?

natural mojo shake

Chętnym polecam zapoznanie się z moim testem – Natural Mojo efekty. Opisywałam tam dietetyczne koktajle, dzięki którym bardzo łatwo jest schudnąć, albo uzyskać szybciej efekt sportowej sylwetki. Polecam również wpis o diecie z Natural MojoPrzeczytajcie inne moje wpisy!

shake natural mojo

Opinie “fit instagramerek” o koktajlach Natural Mojo

Specjalnie na potrzeby tego artykułu prześledziłam różne profile fit instagramerek, aby poznać bliżej ich opinie o shake’ach Natural Mojo. Każda z nich podkreśla, że shake’i to idealne rozwiązanie na zdrowy posiłek oraz zaspokojenie chęci na coś słodkiego 2 w 1. Warto wiedzieć, że z wykorzystaniem Fit Shake’ów można tworzyć przeróżne kompozycje smakowe na koktajle, na instagramowych profilach można znaleźć wiele przepisów. 

Eliksir na pozbycie się tłuszczu brzusznego [MÓJ TEST+FOTO]

Jak to się dzieje, że dziewczyny mają taką extra figurę i płaskie brzuchy? W dużej mierze to zasługa właśnie mądrego zarządzania swoimi posiłkami i zastępowanie ich czasem takim zdrowym i niskokalorycznym koktajlem. W Internecie można znaleźć bardzo wiele opinii na temat produktów Natural Mojo, warto je przeczytać i poznać bliżej możliwości oraz zastosowania produktów od Natural Mojo.

natural mojo czy można schudnąć

Piękna akcja Natural Mojo – każde zamówienie, to nowe drzewo!

Listopad jest “zielonym miesiącem” dla Natural Mojo, która swoimi działaniami wspiera naszą planetę. Marka nawiązała współpracę z niesamowitą organizacją charytatywną One Tree Planted/@onetreeplantedt , której misją jest pomoc w globalnych wysiłkach na rzecz ponownego zalesiania. Do końca listopada każde złożone przez Was zamówienie przyczyni się do posadzenia nowego drzewa. Jedno zamówienie = jedno posadzone drzewo. Czy to nie wspaniałe?

Co ciekawe, cała akcja będzie na bieżąco monitorowana i raportowana. Dzięki temu będzie można śledzić postępy całego przedsięwzięcia i zobaczyć, gdzieś tam w gąszczu, swoje drzewo. Z raportów będzie można dowiedzieć się gdzie drzewa zostały posadzone. Warto więc zajrzeć w te miejsca za kilka lat i obejrzeć wzrastający las. Las, którego będziemy częścią. To jedna z piękniejszych akcji charytatywnych, w jakich można wziąć udział. Choć z pewnością wszystkie z nich mają swój szczytny cel i są wartościowe.

Dlaczego Natural Mojo połączyło swoje siły właśnie z organizacją One Tree Planted? Ponieważ jest to organizacja charytatywna, która stara się zapewnić pomoc w zalesieniu terenów oraz poprawy naszego eko systemu. Ponowne zalesianie jest uznawane przez naukowców, za jedno z najlepszych rozwiązań kryzysu klimatycznego. Wierzymy, że to działanie pomoże nam zmienić pogląd na to w jaki sposób i na co wydajemy pieniądze. Staniemy się bardziej odpowiedzialni za swoje decyzje i świadomi, jak ogromne znaczenie mają one dla naszego środowiska i planety.

shake natural mojo opinia

Produkty Natural Mojo – Natural Mojo

Kod rabatowy to: FASHIONTREE40 czyli – 40% na wszystko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge