Nietypowe święta dla dwojga – kilka ciekawych pomysłów

Nic nie zbliża do siebie ludzi bardziej niż wspólne świętowanie. Ta stara prawda znajduje potwierdzenie także w relacjach damsko-męskich. Nie istnieje chyba na świecie para, która nie lubiłaby celebrować urodzin, imienin czy kolejnej rocznicy związku.

Jak przełamać monotonię?

Warto natomiast uświadomić sobie, że kalendarz obfituje także w różne zaskakujące święta. Przeważnie bywają one zabawne albo wzruszające, stanowiąc idealną okazję do wzniesienia wieczornego toastu. nie lubiłaby celebrować urodzin, imienin czy kolejnej rocznicy związku. 

Szarość i rutyna z pewnością nie sprzyjają relacji dwojga ludzi. W zbyt dużym stężeniu mogą się nawet okazać dla niej zabójcze. Właśnie z tego powodu zdecydowana większość par lubi obchodzić rozmaite święta, małe i duże. Można sobie wówczas pozwalać na rozmaite prezenty: książki, elektronikę czy ciekawe gadżety erotyczne. Im więcej entuzjazmu włożymy w ich znalezienie, tym bardziej ucieszymy naszą drugą połówkę. Na pewno warto zatem podejść do zadania z pietyzmem. 

Czy prezent z okazji urodzin albo rocznicy ślubu musi być drogi? Niekoniecznie. Sporo zależy tu od wieku partnerów, ich materialnego statusu i pomysłowości. Korzystając ze strony https://www.easytoys.pl/, zawsze ma się pewność co do wysokiej klasy oraz przystępnej ceny proponowanych produktów. Najlepiej znaleźć w sieci kilka sprawdzonych adresów w każdej dziedzinie życia. Dzięki temu w kluczowych momentach nie traci się cennego czasu na szukanie.

Dobry prezent to taki, który pomaga zapomnieć o codzienności. Jeżeli nie na zawsze, to przynajmniej na chwilę. Najlepiej byłoby oczywiście, gdyby upominek wnosił coś wartościowego do świata osoby obdarowywanej. W ostateczności może jednak być po prostu ładny, zabawny albo… smakowity. Niewiele znajdzie się przecież osób niezadowolonych z otrzymania eleganckiej bombonierki lub butelki alkoholu. 

Nietypowe święta dla pary

Coroczne obchodzenie tych samych świąt również okaże się jednak w końcu nudne. Związki o długim stażu zasługują na powiew świeżości. Z pomocą przychodzi im np. Kalendarz Świąt Nietypowych. Składają się na niego przeróżne daty warte zapamiętania i celebracji. Ich specyfika polega zaś na tym, że mogą dotyczyć właściwie wszystkiego.

Najłatwiej chyba świętować dni związane z jedzeniem – a tych w ciągu roku nie brakuje! 30 stycznia obchodzimy Światowy Dzień Croissanta. Amatorzy złocistych rogalików mogą z tej okazji zafundować sobie i partnerowi leniwe popołudnie z rogalikami i kawą. Już kilka dni później, bo 9 lutego, przypada Międzynarodowy Dzień Pizzy. Większość topowych pizzerii oferuje wówczas zniżki, warto więc już wcześniej zarezerwować stolik. Natomiast w okresie wakacyjnym (dokładnie 7 lipca) swój dzień ma czekolada. Łasuchom nie trzeba przypominać, aby zapisali tę datę w kalendarzu.

Nietypowe święta nie muszą jednak dotyczyć wyłącznie ulubionych potraw. Podobną popularnością cieszy się też fetowanie rozmaitych gatunków zwierząt. Przykładowo, 21 czerwca to Dzień Żyrafy, a 15 września swoje pięć minut dostaje łoś. Z perspektywy zakochanych najważniejsze będzie jednak to, że 25 listopada okrzyknięto Dniem Pluszowego Misia. Trudno sobie wyobrazić lepszy moment w roku na podarowanie ukochanej osobie maskotki. Nawet najmniejszy pluszak wprawi partnera (a zwłaszcza partnerkę) w znakomity humor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge