Podkładka, która blokuje do 99% promieniowania z laptopa [HIT!]

Niech podniesie rękę osoba, która nie korzysta z laptopa. Praktycznie każdy z nas używa tego sprzętu codziennie, narażając się na szkodliwe promieniowanie zarówno z samego komputera, jak i z sieci Wi-Fi. Elektrosmog “zabija niewidocznie i bez bólu”, ale można się przed nim chronić. Ja używam podkładki ADR PAD i jestem spokojna.

podkładka pod laptop chroni przed prominiowaniem

Ochrona przed promieniowaniem elektromagnetycznym

O szkodliwości promieniowania z urządzeń elektrycznych wiem już od dawna. To dzięki tej świadomości już wieki temu wyrzuciłam mikrofalówkę, wyłączam wszystkie urządzenia na noc, a przez telefon rozmawiam krótko i tylko w trybie głośnomówiącym. Zdaję sobie sprawę z tego, że… “nie mówią nam o wszystkim”. My, użytkownicy nowinek XXI wieku powinniśmy patrzeć nie tylko na korzyści tych urządzeń, ale również na zagrożenia od nich płynące. Dla zainteresowanych polecam szczegółowe wyjaśnienia na stronie ADR System.

Największym naszym wrogiem jest elektrosmog, czyli wszelkiego rodzaju promieniowania od urządzeń stacjonarnych oraz bezprzewodowych. Alarmującą jest publikacja amerykańska z której wynika, że „smog elektromagnetyczny” przyczynia się do chorób cywilizacyjnych (choroby układu krążenia, rak, cukrzyca) w znacznie większym stopniu niż zmiana trybu życia [źródło: S. Milham, Medical Hypotheses 74(2010)337, Historical evidence that electrification caused the 20th century epidemic of ‘‘diseases of civilization”].

Jednym z najczęściej używanych przez nas sprzętów jest laptop. Nawet dzieci mają już własne laptopy od kiedy tylko pójdą do szkoły. Dorośli spędzają dziennie nawet do 10 godzin pracując na laptopie. To ogromna ilość czasu, kiedy narażeni jesteśmy na promieniowanie, zarówno od samego laptopa, jak i sieci Wi-Fi. Macie do wyboru albo zaakceptowanie tego faktu, że oddziałuje na Was szkodliwe promieniowanie, albo ochrona przed promieniowaniem elektromagnetycznym za pomocą ekranów pola elektromagnetycznego ADR PAD. Jakie są sposoby ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym z laptopa?

Podkładka ADR PADpoznaj cenę i opis w sklepie

ADR PAD jest ekranem pola elektrycznego niskich częstotliwości oraz ekranem pola elektromagnetycznego wyższych częstotliwości (typu Wi-Fi). Podkładka chroni człowieka podczas pracy z urządzeniem przenośnym (laptop, notebook, ultrabook, itp.) dzięki temu, że blokuje do 99% promieniowania elektromagnetycznego emitowanego przez urządzenie przenośne. Moim zdaniem każdy z nas powinien zafundować sobie taką podkładkę, skoro możemy się obronić przed tym szkodliwym promieniowaniem. 

Polska firma ADR System jest pionierem na skalę światową zajmującą się ochroną przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Bazując na opracowanej Technologii ADR wytwarza produkty, które chronią ludzi przed skutkami promieniowania elektromagnetycznego. Zabezpieczenie przed promieniowaniem elektromagnetycznym to główna misja tej firmy. 

KOD ZNIŻKOWY -10% NA WSZYSTKO – MUSTHAVE

adr system

Podkładka ADR PAD – czym jest i jak to działa?

Muszę przyznać, że z ogromną przyjemnością podjęłam się testów produktów od ADR SYSTEM, m.in właśnie tej podkładki do laptopa. Robię co mogę, aby obronić się przed elektrosmogiem, ale wcześniej nie znałam takich innowacyjnych produktów. Okazuje się, że w ramach walki z elektrosmogiem istnieją inne sposoby ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym! Dzięki produktom ADR System możemy nawet pomalować sobie ściany specjalną farbą albo spać pod specjalnym materiałem chroniącym przed szkodliwym promieniowaniem. To naprawdę działa!

Kto powinien zaopatrzyć się w taką podkładkę ochronną? ADR PAD powinny stosować w szczególności osoby, które korzystają z urządzeń przenośnych umieszczanych na kolanach. Podkładka pod urządzenie przenośne ADR PAD posiada właściwości ekranujące pole elektryczne w niskich częstotliwościach przez absorbcję i pole elektromagnetyczne w wysokich częstotliwościach, w tym wykorzystywanych przez telefonię komórkową oraz Wi-Fi. ADR PAD należy umieścić np. pod laptopem. Dzięki absorpcji pola elektrycznego niskich częstotliwości urządzenie nie wymaga uziemienia (pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie). 

Ochrona domu przed promieniowaniem elektromagnetycznym

Firma ADR System posiada w swojej ofercie również inne produkty, dzięki którym możliwa jest ochrona mieszkania przed promieniowaniem elektromagnetycznym. W paczce z produktami do testowania otrzymałam również specjalną farbę, którą zamierzam pomalować część pokoju, w którym będzie spał mój synek. Otrzymałam również specjalne materiały, których używa się jako prześcieradło oraz jako wkładka do kołdry. Zapewniają one spokojny sen, bez zakłócania go szkodliwym promieniowaniem. Różnego rodzaju środki ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym powinny być teraz w każdym domu. Nigdy wcześniej człowiek nie był narażony na tak ogromną ilość różnego rodzaju szkodliwych fal elektromagnetycznych.

Produkty firmy ADR System to naturalna ochrona przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Ich cena jest niezwykle przyjazna, w stosunku do tak zaawansowanej technologii oraz korzyści, jakie możemy uzyskać dla naszego zdrowia (oraz zdrowia naszej rodziny). Ochrona domu przed promieniowaniem elektromagnetycznym powinna być dla nas równie ważna, jak ochrona naszego zdrowia przed bakteriami czy wirusami. W takim przyszło nam żyć świecie, że szkodliwe promieniowanie atakuje nas ze wszystkich stron. Nie jest przypadkiem, że w naszych czasach jest wręcz plaga zachorowań na raka. Te dwie kwestie są ze sobą powiązane i jest na to całe mnóstwo badań i publikacji.

Ochrona przed promieniowaniem elektromagnetycznym obejmuje szereg różnych działań, które powinniśmy wdrożyć do naszego życia. Owszem, mamy wiele korzyści z technicznych odkryć XXI wieku, ale nie mniej zagrożeń z nimi związanych. Szkodliwość promieniowania oraz zasady ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym to temat rzeka, ale warto przeczytać kilka naukowych publikacji na ten temat, aby bliżej zapoznać się z tematem. Warto poznać bliżej opisane wyżej metody ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym. To inwestycja w Wasze zdrowie, Waszych dzieci oraz Waszych bliskich. Nie traktujcie tego artykułu jako reklamę produktu, tylko na poważnie potraktujcie temat i zagrożenia wynikające ze szkodliwości elektrosmogu.

ochrona przed szkodliwym promieniowaniem

Podkładka ADR PADpoznaj cenę i opis w sklepie

KOD ZNIŻKOWY -10% NA WSZYSTKO – MUSTHAVE

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge