Szklana ozdoba z mądrym przesłaniem od Ceramika Paradyż

Dziś mam dla Was pierwszy wpis w nowej kategorii, w której będę pokazywać Wam różne meble i dodatki, oczywiście wszystko z mojego mieszkania. Na pierwszy ogień wybrałam wspaniały prezent od Ceramika Paradyż – dwumetrowa na wysokość i metrowa na szerokość płytka szklana z bardzo ważnym przesłaniem.

Szklana płyta Paradyż

Kocham otaczać się motywującymi przesłaniami. Naklejam je na korkowe płyty, wklejam je do moich organizerów, zapisuję w telefonie i na laptopie, często wrzucam na mój Fan Page różne ciekawe myśli. Jakiś czas temu dostałam propozycję otrzymania zaprojektowanej przeze mnie szklanej płyty. Od razu zaczęłam szukać ciekawych tekstów, które na takiej płycie mogłabym umieścić. Ostatenicze padło na coś bardzo uniwersalnego, ale bardzo ważnego. Coś, o czym należy pamiętać każdego dnia!

We are real, we make mistakes, we say I’m sorry, we give second chances, we have fun, we give hugs, we forgive, we do really loud, we are patient, we love“. Wydawałoby się, że nie jest to skomplikowane, ale żyjąc w biegu wiele razy zapominamy o tych prostych, ale moim zdaniem najważniejszych wartościach. Mi również czasem zdarzało się je “zakurzyć”, ale teraz, kiedy widnieją na wielkiej szklanej płycie o dwóch metrach wyskości – na pewno już nigdy nie pozwolę sobie na zapomnienie.

Szklana płytka Paradyż, a w zasadzie to szklana płyta umieszczona jest na specjalnym stojaku, za którym sprytnie schowałam wszystkie moje pudełka z butami, dzięki czemu wreszcie nie są na widoku. Mimo tego, że szklana płyta jest dosyć ciężka, to swobodnie można powiesić ją na ścianie, co zamierzam zrobić za jakiś czas. Każdy, kto wchodzi teraz do pokoju, w którym stoi ta ozdoba z przesłaniem mówi “wow” i wcale się nie dziwię! Dekoracja na każdym robi ogromne wrażenie, a ja mam to szczęście, że mogę na nią patrzeć codziennie.

Każdy z Was może mieć taką szklaną plytkę z dowolnym napisem lub nadrukiem. Ceramika Paradyż wykonuje:

  • panele drukowane cyfrowo na szkle o maksymalnym formacie 1,5 x 2,4 m oraz dowolnej grafice
  • panele szklane drukowane cyfrowo oraz laminowane o dowolnym kształcie oraz grafice
  • drzwi kabin prysznicowych laminowane o dowolnym formacie oraz grafice
  • elementy szklane laminowane przezroczystą lub kolorową folią
  • obrazy drukowane cyfrowo o dowolnym formacie oraz grafice

Szczerze polecam taką formę dekoracji mieszkania!

Paradyż szkana dekoracja Paradyż Szklana Płyta

Szklana Płytka Paradyż

Płyta Szklana Paradyż Płytka szklana Paradyż Szklana płyta Paradyż

Szklana Płyta – Ceramika Paradyż

Więcej:

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge