Porządne wózki spacerowe do 499 zł – [GALERIA + CENY]

Mój synek ma już 2 lata i za nami testy wielu wózków, zarówno tych z gondolą, jak i spacerowych. Jako mama z 2-letnim stażem wiem już na co mniej więcej zwracać uwagę przy zakupie wózka. Przy współpracy ze sklepem Bobomania mam dla Was przegląd wózków spacerowych.

wózek dla noworodka jaki najlepszy

nasz wózek ze sklepu Bobomania

Przegląd wózków spacerowych do 499 zł

Wszystkie pokazane przeze mnie modele wózków pochodzą ze sklepu bobo-mania.pl. Nie jest to więc przegląd ogólny wózków spacerowych, ale wybrane modele wózków właśnie z tego sklepu. Jako że miałam już okazję go sprawdzić, gdyż mamy z Julkiem wózek z Bobomanii, postanowiłam pokazać Wam więcej modeli. Mój test możecie zobaczyć na moim blogu w artykule Luksusowy wózek z ekstra amortyzacją i pięknym designem [TEST]. To zdecydowanie polecany i sprawdzony wózek spacerowy, dostępny w pakiecie z gondolą.

W sklepie Bobo-mania.pl znajdziecie duży wybór wózków, nie tylko strice spacerowych, ale i tych w połączeniu z gondolą. Oprócz tego znajdziecie również do kompletu foteliki samochodowe, oraz cała wyprawkę dla niemowlaka, a także potrzebny rzeczy dla nieco starszego już dziecka.

W przypadku testu wózka był to wózek 2 w 1, a więc z gondolą. Kiedy dziecko jest już starsze rodzice szukają zazwyczaj dodatkowej, lekkiej spacerówki, którą łatwo można transportować, w bagażniku auta, a nawet w samolocie czy w pociągu. Typowe spacerówki często są nieco lżejsze i mniejsze od tych z zestawów z gondola. Nie jest to oczywiście regułą. Tak naprawdę wymiary i waga mówią nam wszystko o wózku.

COTO BABY WÓZEK SPACEROWY BLUES GREY

Wózek dostępny w cenie 449 zł. Zalety? Wygodne użytkowanie wózka Blues zapewniają nie tylko skrętne przednie koła, ale także prosty mechanizm składania w rączce. Budka skutecznie ochroni dziecko zimą i latem, a dzięki specjalnemu okienku będziesz mógł obserwować swoją pociechę. Nowością są dołączone: tacka, zamiennie stosowana z pałąkiem, dzięki czemu można zastosować wózek w dwojaki sposób. W komplecie pokrowiec na nóżki i folia ochronna.

wózek spacerowy polecany

COTO BABY WÓZEK SPACEROWY RHYTHM 05

Wózek dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie 199 zł. Wózek waży tylko 5,7 kg. Dzięki lekkiemu stelażowi oraz szybkiemu mechanizmowi składania, wózek ten nie przysporzy kłopotów przy załadunku do bagażnika. Skrętne przednie koła z funkcją blokady ułatwiają jego prowadzenie, a dwa poziomy regulacji oparcia dają pewność wygody dla dziecka. Zalety? – wózek spacerowy typu „parasolka” – 5-punktowe pasy bezpieczeństwa – lekki stelaż – prosty, szybki mechanizm składania wózka – podwójne, skrętne przednie koła z możliwością blokady – kosz na zakupy – 2 poziomy regulacji oparcia – zdejmowany, regulowany, łamany pałąk – budka z okienkiem – ergonomiczne, piankowe rączki.

wózek coto baby rythm

COTO BABY WÓZEK SPACEROWY SOUL GREY LEN 22

Wózek dostępny w cenie 379 zł. Zalety? 5-punktowe pasy bezpieczeństwa –lekki stelaż –hamulec –prosty, szybki mechanizm składania wózka –podwójne, skrętne przednie koła z możliwością blokady –duży kosz na zakupy –3 pozycje regulacji oparcia –zdejmowany, regulowany pałąk –regulowany podnóżek –przedłużona budka z dodatkową częścią wentylacyjną –ergonomiczne, piankowe rączki –pokrowiec na nóżki –waga: 8,0 kg

wózek coto baby soul

COTO BABY WÓZEK SPACEROWY SPARROW BLACK 01

Cena tego wózka to 529 zł. Model wózka Sparrow to kompaktowy kompan w podróży. Waży tylko 5 kg! Prowadzi się go jedną ręką. Jest to doskonałe rozwiązanie dla podróżujących rodziców. Kompaktowe składanie jest również bardzo istotne przy częstym wkładaniu i wyjmowaniu wózka z bagażnika samochodu. Wygodny w prowadzeniu, lekki i kompaktowy po złożeniu. Jego wyjątkowy sposób składania, w dwóch prostych krokach, do maleńkich rozmiarów zaskoczy nie jednego rodzica wybierającego się w podróż. Bez problemu weźmiesz go do samolotu jako bagaż podręczny (w większości linii lotniczych).

Wszystkie wózki możecie kupić w sklepie bobo-mania.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge